Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'agencja':

Sortuj po:

 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe »

  Agencja reklamowa Moloh. pl mieszcząca się we Wrocławiu to gwarancja doskonałej jakości świadczonych usług popartych wieloletnim doświadczeniem. W ramach oferty znajdziecie Państwu materiały i gadżety reklamowe, projektowanie graficzne oraz projektowanie opakowań. Po szczegóły zapraszamy na stronę firmową agencji, gdzie znajduje się także rozbudowane portfolio usług i produktów. Usługi firmy charakteryzują się atrakcyjnymi cenami oraz zawsze dotrzymanym terminem końcowym, ustalonym z Klientem. Na szczególną uwagę zasługują materiały reklamowe wykonane w różnych technikach poligraficznych i nie tylko.

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Warszawa »

  Hot Models - Agencja modelek Warszawa. Całościowa obsługa pokazów mody i sesji zdjęciowych. Oferujemy: sesje zdjęciowe do reklam, teledysków, pokazy mody, showroomy, pokazy fryzjerskie. Ponadto zawodowe hostessy klasy Premium do prowadzenia targów, bankietów, konferencji, gal, imprez okolicznościowych i sportowych. Nasza agencja modelek to również reklamowe sesje zdjęciowe produktowe, kalendarze reklamowe i inne materiały promocyjne. Proponujemy również zrobienie profesjonalnego makijażu i stylizacji do danej produkcji. Naszym klientom możemy także zaproponować wypożyczenie strojów lub szycie na zamówienie odzieży promocyjnej i reklamowej. Hot Models – to renomowana i uznana już w branży agencja modelek.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna »

  W dzisiejszych czasach posiadanie strony internetowej i to nawet bardzo dobrej nie zagwarantuje sukcesu. Aby przyciągnąć użytkowników do serwisu czy też sklepu i przekuć ich wejścia na konwersje np. w sprzedaży, należy również zainwestować w promocje. Nie mamy tu na myśli wszechobecnego pozycjonowania, które jest mimo wszystko bardzo ważne, ale wszelkiego rodzaju kampanie internetowe, social media marketing, wykorzystanie mediów społecznościowych dla chociażby marketingu wirusowego. Dobrze zorganizowana i przeprowadzona kampania marketingowa może przynieść niewymierne korzyści. Niestety jako właściciele stron nie jesteśmy w stanie poświęcić czasu i zasobów na takie działania. Rozwiązaniem są agencje interaktywne, które się w tym specjalizują i wykonają za nas całą ciężką pracę a my zbierzemy owoce.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwiązania mobilne - KISSdigital »

  Nad pracą KISSdigital mają pieczę Adam Kubiczek oraz Mateusz Zguda - niezwykle uzdolniony duet, który dba o to, żeby przygotowane i realizowane projekty miały powodzenie. Zestawienie zamiłowania do technologii oraz marketingu zakończyło się już wiele razy udanymi kampaniami promocyjnymi. W swojej pracy opieramy się na nieskomplikowanych a efektywnych zasadach. Bez wątpienia jednym z bardziej interesujących punktów naszej oferty jest przygotowanie, obsługa oraz wdrażanie projektów konkursów i promocji, które przyczyniają się do efektywnego podwyższenia renomy każdej firmy. Oferujemy także usługi takie jak e-mailing masowy, kreowanie aplikacji na urządzenia mobilne i aplikacji użytkowych niezmiernie docenianych przez naszych klientów. Każda oferta jest jednostkowo dopasowywana do potrzeb jak również oczekiwań kontrahenta, który daje nam zlecenie. Zapewniamy perfekcyjny czas realizacji projektów a także opłacalność inwestycji w marketing! Choć siedziba naszej firmy ma miejsce w Krakowie-Śródmieściu proponujemy współpracę przedsiębiorstwom z całego kraju. Na wszelkie pytania z przyjemnością odpowiemy telefonicznie, mailowo czy też osobiście w trakcie spotkania. Zapraszamy też do nawiązywania kontaktu z nami poprzez Facebook tudzież Twitter, gdzie bez przerwy odpowiadamy na nurtujące Was pytania.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Poznań »

  Prosta wizytówka internetowa czy misterny serwis społecznościowy? Obojętnie, czego oczekujesz, Globe Group to najlepszy wybór! Od wielu lat działamy na krajowym rynku usług, dzięki czemu dziś nie tylko tworzymy strony www, ale też zajmujemy się pozycjonowaniem, kampaniami linków sponsorowanych czy pisaniem aplikacji. Chciałbyś byśmy stworzyli dla Ciebie aplikację internetową, czy może przeznaczoną na smartfony i inne tego typu urządzenia? Nasi specjaliści stworzą dokładnie taką, jaka w najbardziej pełny sposób odpowie na Twoje wymagania! Zapraszamy do Globe Group!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja artystyczna Poznań »

  Z szczególnie atrakcyjnej oferty, jaką prezentuje Sollus - agencja artystyczna Poznań, korzystają zarazem klienci prywatni, jak też różnorodnego rodzaju firmy. Dla pierwszej z powyższych grup, Sollus - agencja artystyczna Poznań prezentuje szczególnie szeroki wybór różnego rodzaju imprez. W ramach propozycji ofertowej "imprezy kulturalne Poznań", agencja urządza m. in. koncerty czy też widowiska teatralne. Mogą one przyjąć postać kameralną, jak też mogą być przeznaczone dla sporej liczby ludzi. Osoby, które wybiorą propozycję ofertową "teatr Poznań" bądź też "koncert Poznań", proponowaną przez Sollus, mają możliwość kupić bilety na koncerty Poznań, czy też do teatru, za pośrednictwem strony www agencji. Natomiast druga grupa klientów agencji – przedsiębiorstwa z różnorakiego rodzaju branż, mają okazję oczekiwać tu na specjalne usługi, dopasowywane indywidualnie dla klienta. Mogą to być zarówno eventy marketingowe dla przedsiębiorstw, jak również różnorakiego rodzaju kursy szkoleniowe. Poza tym, Sollus - agencja artystyczna Poznań trudni się też produkowaniem filmów reklamowych.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny detektyw Poznań »

  Bezpieczeństwo klientów oraz poznanie sedna tajemnic to nadrzędna idea działania agencji detektywistycznej Sławomira Asta. Są tu zatrudnieni błyskotliwi specjaliści, którzy mogą się poszczycić wieloma bezbłędnie przeprowadzonymi sprawami. Rozległa wiedza, doświadczenie i dysponowanie najlepszymi rozwiązaniami – właśnie to przyczynia się do tego, że obsługę agencji cenią zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Zapleczem, z którego korzysta Biuro Detektywistyczne Poznań nobilitujące są kancelarie adwokackie, oddziały Policji oraz rozmaite instytucje. Najczęściej przeprowadzane zlecenia dotyczą spraw cywilnych (obserwacja osób, ujawnianie majątku, gromadzenie dowodów w sprawach dotyczących rozwodów, poszukiwanie osób zaginionych, poszukiwanie mienia). W przypadku konieczności, usługi detektywistyczne Poznań obejmujące mogą sprowadzić się do doradztwa. Jeśli ktoś chce mieć do wglądu certyfikaty poświadczające kwalifikacje Sławomir Asta ( detektyw Poznań), upubliczniono je na witrynie slawomirast. pl (w zakładce Kwalifikacje).

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja hostess Warszawa »

  Do usług oferuje się ChoiceModels – Agencja hostess. Warszawa jest siedzibą firmy, jednak możliwe są zlecenia wyjazdowe. W ofercie zapewnia wynajem hostess na wszelakie imprezy promocyjne: sympozja, promocje imprezy firmowe, premiery filmowe. Walorem firmy jest zatrudnianie dziewczyn o różnym typie urody oraz praktyce. Zatrudnione kobiety odznaczają się także znajomością języków obcych oraz wiodącymi miejscami w konkursach piękności. Jury od doboru hostess charakteryzuje staranność i różnorodne wymagania. Poza tym agencja współpracuje z stylistami i fryzjerami, co ułatwia wypracowanie szczególnie pozytywnego obrazu firm, dających zlecenia agencji. Ofertę ChoiceModels odznacza również elastyczne traktowanie zlecenia. Aby zobaczyć, jak ujmującą urodę mają pracujące tu hostessy, trzeba jedynie wejść w odsyłacz MODELKI. Kliknij tutaj i wejdź. Opublikowano tu nie tylko galerię fotek, ale też info o nich: figura, wiek, poziom znajomości języka obcego. Hostessy Warszawa – dane do kontaktu choicemodels@republika.pl, nr tel. 514370592.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama Tychy »

  Propozycja agencji reklamowej Lorit jest szeroka. Agencja Reklamowa Tychy Lorit to dwa obszary funkcjonowania. Pierwszy, to offline platforma działania. Drugi to wirtualna rzeczywistość. Projektowana przez nas reklama jest wciągająca. Strony Internetowe Tychy Lorit – opracowujemy witryny WWW na miarę XXI wieku. Drukarnia Tychy Lorit – to druk katalogów oraz wizytówek zgodnych z ogólną strategią marketingową spółki. Pomagamy spółkom nie tylko zaistnieć w świadomości klientów, ale też zdobyć popularność w Internecie. Uwierzyło nam już wiele instytucji. Najlepsze reklamy klienci mogą przejrzeć na naszej stronie. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja imprez integracyjnych Poznań »

  Działalność agencji artystycznej Kornela Wachowiaka odznacza wysoka wydajność oraz świetne zorganizowanie. Jedną z najpopularniejszych usług jest organizacja imprez dla firm. Poznań jako dynamiczne centrum nowoczesnych firm posiada spore zapotrzebowanie na tego rodzaju przedsięwzięcia. Bez względu na miejsce, integracja dla firm (Poznań czy Kraków) jest jednym z bodźców, które ogromnym stopniu oddziałują na efekty działań zatrudnionych. Przeto Google nagminnie odnotowują na hasła z gatunku „wyjazdy integracyjne Poznań” bądź „paintball dla firm Poznań”. Biorąc pod uwagę liczne referencje, Agencja Eventowa Kornela Wachowiaka jest prawdopodobnie najlepszym organizatorem w tej dziedzinie. Proponuje np. integrację poprzez wspólne uprawianie sportów (zabawy linowe, psie zaprzęgi), jak również gale, kabarety, zabawy taneczne z muzykami na żywo (patrz na stronie „organizacja koncertów Poznań”). Każde wydarzenie znamionuje się znakomitą atmosferą oraz dbałością o bezpieczeństwo uczestników.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Xixi Studio - projektowanie opakowań »

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie projektowania opakowań i etykiet. Specjalizujemy się zwłaszcza w projektowaniu grafiki na opakowania kartonowe: pudełka, etykiety, i inne tego typu produkty. W naszej ofercie znajdą Państwo również projektowanie logo produktów, materiałów reklamowych itd. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamy Lublin »

  Oferta Promero została zorganizowana dla wymagających odbiorców, którzy chcą zagwarantować sobie kompleksową obsługę jeżeli chodzi o reklamę. Ogromne znaczenie posiada identyfikacja wizualna, a fachowcy z Promero potrafią zatroszczyć się o to, by była rzeczywiście skuteczna. Jeśli chodzi o reklamę, doskonale sprawdzają się kubki reklamowe posiadające logo przedsiębiorstwa. Warto nabywać także pendrivy i odzież reklamową z drobnymi nadrukami. Promero Agencja Reklamowa Lublin pomoże Ci, jeżeli potrzebna jest nazwa dla firmy. To wstępny krok, jeżeli chcesz założyć własny biznes. W organizowaniu działań dotyczących marketingu niezwykle ważna jest identyfikacja wizualna firmy. Wejdź na witrynę, żeby ocenić propozycje gadżetów reklamowych i poprosić o wycenę. Można zamówić nadruki na płytach CD. Proponowane torby reklamowe posiadają rozmaite kolory, tak samo jak breloczki. Smycz reklamowych można używać nie tylko do noszenia telefonów komórkowych. Promero Agencja Reklamowa Lublin przygotowała na witrynie formularz kontaktowy. Jeżeli go prześlesz, natychmiastowo otrzymasz odpowiedź zwrotną.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej ze stolicy. Oferuje usługi przede wszystkim w takich płaszczyznach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna Relacje z mediami. Te trzy obszary są szalenie ważkie w każdej firmie, która pragnie być nowoczesna i otwarta na wyzwania. Czy jest to firma mała zatrudniająca kilka współpracowników, czy średniej wielkości, czy też duża ogólnoświatowa instytucja, w której pracuje kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze własnymi współpracownikami, partnerami, jak i kontrahentami. Nieobecność komunikacji często może prowadzić do paraliżu działania instytucji, oraz nienajlepszych ocen współpracowników, i złego odbierania na zewnątrz, a to w błyskawiczny sposób może przełożyć się na zyski biznesowe. Podobnie media, w tym media społecznościowe, odgrywają gigantyczną funkcję w obecnych czasach, zatem sprawne relacje z mediami są ważkim komponentem komunikacji spółki z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications gwarantuje dobre i sprawne działania, a w głównej mierze cechuje się znaczną kreatywnością i skutecznością w działaniach z tych trzech obszarów. Długoletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją menedżerów nabyte w pozostałych firmach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich płaszczyznach spółki.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja reklamowa »

  W zakresie Public Relations nie mamy dla Ciebie gotowych planów. I mówimy o tym wprost. Wszystkie nasze działania zawsze dostosowujemy do Twoich oczekiwań, ilości kapitału, odpowiedniego projektu, wybranego produktu. Zawsze wysłuchujemy Twoich wątpliwości, przewidywań, celów komunikacyjnych i biznesowych, zapoznajemy się z ofertą i śledzimy konkurencję. Następnie dobieramy narzędzia PR, które skutecznie pozwolą na osiągnięcie założonych celów. Nie tworzymy produktów pospolitych, bo także nie przepadamy za banałem. Lubimy się sprawdzać. A Ci, którzy już nas wypróbowali, mówią że było warto. Choć najlepiej przemawiają efekty, to na pewno nasza agencja public relations działa efektywnie.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Szczecin »

  Spółka ROKA ze Szczecina posiada bogate doświadczenie w zakresie utrzymywania czystości. Jako profesjonalna firma sprzątająca nieustannie rozwijamy technologie i inwestujemy w najlepsze na rynku urządzenia czyszczące, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewniać najlepszej jakości usługi. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań żeby zaspokoić nadzieja dosłownie najbardziej wymagających Nabywców. Wysoki standard dostarczanych przeze mnie usług poskutkował nawiązaniem wielu owocnych współpracy i zdobyciem stałego grona nabywców. Podczas wykonywania prac stosujemy wysokiej klasy środki czyszczące, dzięki czemu ład i porządek utrzymuje się przez długi czas. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny www, na której zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje. Ze własnej strony zapewniamy specjalistyczne i fachowe usługi.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Wideo arena to nic innego jak portal, który promuje firmy i ich właścicieli przy pomocy filmów wideo. Warto z tego skorzystać, bo efekty są dużo lepsze niż każdy z potencjalnych klientów oczekuje. Przodujące filmy w naszym serwisie mają ponad sto tysięcy odsłon. A te same filmy na You Tube tylko kilkaset. Sprawdźcie to i kiedy to potwierdzicie, niezwłocznie załóżcie u nas konto, bo szkoda czasu. Przy każdym filmie niezbędny jest opis, bowiem wtedy dopiero one naprawdę ładnie pracują. Można też wstawiać zdjęcia do zakładki Co nowego, a nasze forum dyskusyjne czeka na wpisy Was interesujące. W ten sposób też można zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości »

  Biuro Nieruchomości Panorama z Torunia świadczy kompleksową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura nieruchomości Panorama, sprostamy nawet najbardziej oryginalnym oczekiwaniom Klientów. Z agencją nieruchomości Panorama z zyskiem sprzedasz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a ponadto będziesz miał pewność, że transakcja odbędzie się w bezpieczny sposób. Doświadczeni przedstawiciele biura nieruchomości z Torunia są ze swoim Klientem na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja rozpoczyna się w momencie pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy albo podpisaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. Wszystkie transakcje odbywają się pod nadzorem licencjonowanego pośrednika nieruchomości W biurze nieruchomości Panorama zdajemy sobie doskonale sprawę, że nasi Zleceniodawcy mogą być nowi na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy współpracować z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby korzystnie wpłynąć na jej przebieg. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zaoszczędzicie mnóstwo czasu. Przygotujemy i przypilnujemy wymaganych dokumentów. Potrzebujesz pieniędzy na mieszkanie lub dom? W ofercie naszego biura nieruchomości znajdziesz pomoc przy uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. Nie zwlekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem nieruchomości z Torunia. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz agentami nieruchomości, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. Każdego Klienta obsługujemy tak, jak sami tego byśmy oczekiwali od innej agencji nieruchomości!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Marketing internetowy Katowice - WEBUZZERIA »

  Ogromna oferta agencji obejmuje m. in. rebranding, kreacje graficzne, poligrafię, drukarnię internetową, tworzenie kalendarzy oraz gadżety reklamowe. Dlatego najwyższa jakość usług prowadząca do rozszerzenia współpracy to podstawa naszej pracy. Zapewniamy najlepszy marketing internetowy Katowice, sprawdź nas!

  Data dodania: 12 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Uznana agencja kreatywna Warszawa »

  Spółka CC Professionals Group jest doświadczoną agencją kreatywną, której siedziba znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo realizuje rozległą gamę usług reklamowych, a w tym także usług graficznych. Posiada bogate doświadczenie w realizowaniu tego rodzaju zleceń, w takim razie są one realizowane w sumie skutecznie oraz efektywnie. Firma zatrudnia tylko pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Dlatego też CC Professionals Group świadczy tylko usługi o najlepszych parametrach jakościowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu takich elementów graficznycy jak ulotki, plakaty, banery, infografiki a oprócz tego okładki. Wszystkie projekty są tworzone z pełną starannością a oprócz tego są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ramach swoich usług agencja reklamowa proponuje także profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 19 08 2020 · szczegóły wpisu »