Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'angielski':

Sortuj po:

 • Korepetycje angielski ząbki »

  Biegli i nadzwyczaj rzetelni wykładowcy to istota porządnych kontaktów z słuchaczami, i także gwarancja, iż uczenie języka będzie w rzeczywistości na bardzo wysokim pułapie. O ile frapuje Państwa nauczanie języka angielskiego niedaleko Warszawy, w takim przypadku zapraszamy nader ciepło do Ząbek, gdzie odnajduje się nasza główna siedziba kształcenia angielskiego. Kształcimy dzieci, młodzież i osoby dorosłe.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w Anglii »

  Biuro wyjazdów edukacyjnych AS School of English organizuje naukę języka angielskiego w szkołach językowych w Anglii. W jego ofercie są kursy w wielu angielskich miastach, np. w Londynie, Oxfordzie, Brighton czy Bournemouth. Dostępne są szkolenia z języka ogólnego lub specjalistycznego (np. biznesowego, prawnego itp. ), a także przygotowujące do egzaminów (np. IELTS, FCE). W wakacje organizowane są ponadto obozy w Anglii dla dzieci i młodzieży, z bogatym programem zajęć, wycieczek itp. Biuro oferuje także pomoc w załatwieniu zakwaterowania na czas pobytu oraz rezerwacji biletów lotniczych i autokarowych.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs języka angielskiego Warszawa »

  W ofercie Akces Benefit kursy językowe dla wszystkich grup wiekowych, a także szkolenia dla firm. Oferta obejmuje naukę języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Szkoła językowa Akces Benefis ma swoje filie w Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu i Częstochowie. Prowadzący zajęcia wykorzystują niezawodną metodę bezpośrednią, czyli metoda Callana Warszawa. W 2007 roku wprowadziliśmy nowoczesne podręczniki Direct Method for English, zawierających przydatne i aktualne zasoby słów oraz przejrzyście zaprezentowaną gramatykę. Priorytetem Akces Benefis jest wysoki standard nauczania oraz uzyskanie satysfakcji klientów. Zapewniamy gratisowe uczestnictwo w zajęciach próbnych.

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki dla najmłodszych »

  Niewątpliwie zainicjowanie nauki języka obcego przez dzieci powoduje znakomite wyniki. Angielski dla dzieci robi się bardzo popularny wśród najmłodszych. Nauka języka obcego w obecnych świecie pełni nadzwyczaj istotną rolę, przydaje się w głównej mierze w pracy zawodowej. Nauczanie obcego języka najmłodszych jest wyjątkowym zadaniem. Metody pracy są określone poprzez uwarunkowania rozwojowe maluchów. Renomowane przedszkole Kraina Baśni proponuje niemiecki dla najmłodszych. Kraina Baśni to również sposób nauczania języka obcego, to doskonała wyprawa w świat ukochanych bajek dziecka. Sposób nauki ciągle odnotowuje spotęgowanie liczby uczniów. Kraina Baśni poleca prócz tego gruntownie przygotowane zaplecze metodyczne. Nadrzędny jest komplet 4 książeczek, gdzie znajdują się różnorodne bajki. Dzięki bajce maluch naucza się słownictwa standardowego, ale także koniecznych elementów nauki języka. W propozycji szkoły jest także hiszpański dla dzieci, bardzo doceniany. Wszystkie niezbędne wiadomości, powinno się odnaleźć na witrynie online.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Poznań »

  Niespodziewanie potrzebne rentowne pod względem cen, a jednocześnie wiarygodne korepetycje angielski, Poznań Centrum? Radzimy nawiązać współpracę ze szkołą językową Albion Angielski Poznań, który to oferuje znamienitej postaci lekcje językowe zaadresowane szczególnie do rozmaitego rodzaju odbiorców, czyli klientów prywatnych albo personelu doskonale działających firm. Nasi uczniowie, których interesuje skuteczna nauka angielskiego Poznań lub przyległe dzielnice, wywodzą się z wszelakich przedziałów wiekowych. Posiadamy wiele atutów, najistotniejsze z nich to bez wątpienia wielość ścieżek nauczania oraz obniżone stawki wdrażanych kursów. Założyciel Centrum Albion Usługi Językowe to uzdolniony lub nieprzeciętnie wiarygodny tłumacz angielskiego Poznań bądź woj. wielkopolskie. Szczegółowy repertuar wdrożeń z zakresu przekładu do wglądu po kliknięciu w link do witryny sieciowej kolodziej-albion. pl Tłumaczenia Angielski Tanio czy Rzetelnie, zapraszamy. Gwarantujemy najwyższą jakość tłumaczeń czy dotrzymanie poufności.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • TŁUMACZENIA TECHNICZNE ANGIELSKI »

  Popyt na tłumaczenia techniczne angielski spowodowany jest przede wszystkim rozwijającą się gospodarką światową, a co za tym idzie – uniwersalizacja technologii światowej pociąga za sobą konieczność rozszerzenia grona osób biorących udział w tym procesie. Właśnie dlatego tłumaczenia techniczne stają się coraz bardziej popularne. Tłumaczenia techniczne angielski są jednym z najtrudniejszych elementów dziedziny translatorskiej, ponieważ tłumaczenia te charakteryzują się słownictwem specjalistycznym. W tłumaczeniach technicznych nie chodzi tylko o znajomość języka, ale także o znajomość branży i o wiedzę specjalistyczną z danej dziedziny. Dlatego nasze biuro zatrudnia doświadczonych tłumaczy, dla których najważniejsza jest profesjonalna obsługa naszych klientów. Tłumaczenia techniczne angielski to przede wszystkim tłumaczenia: • dokumentacji inwestycyjnej, konstrukcyjnej, technologicznej, fabrycznej, naukowo-technicznej, badawczo-rozwojowej, • norm krajowych (PN) i międzynarodowych (EN, DIN i ISO), • dokumentacji przetargowych, • instrukcji obsługi, montażu i konserwacji linii produkcyjnych i technologicznych, maszyn przemysłowych, sprzętu motoryzacyjnego, sprzętów AGD i RTV, instrukcje obsługi oprogramowania komputerowego, • kart charakterystyki substancji • instrukcji obsługi maszyn, linii technologicznych itp. • opisów maszyn i urządzeń, • technicznych folderów, reklam oraz stron WWW. Tłumaczenia techniczne angielski zawsze wykonywane są przez tłumaczy, którzy znają funkcje, zastosowanie i działanie produktów, o których piszą. Są oni specjalistami w swoich dziedzinach, a także doświadczonymi tłumaczami.

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski lekcje indywidualne Gliwice »

  Mowa ciała potrafi zdradzić to, co chcemy ukryć, dlatego trzeba się nauczyć panować nad sobą. Tam gdzie w grę wchodzą umowy na ogromne sumy pieniędzy tam pracownicy muszą być opanowani. To, dlatego szkolenia organizowane przez firmę Linguastrefa są tak bardzo popularne. Dowiemy się jak należy radzić sobie w takich stresowych sytuacjach i nic nie będzie w stanie nas już zaskoczyć. Stres może zniwelować wszystkie nasze plany, dlatego im szybciej odbędziemy takie szkolenie tym lepiej będzie dla nas. Mowa ciała dobrze widoczna jest w przypadku polityków, którzy ćwiczą pod okiem najlepszych specjalistów.

  Data dodania: 11 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Bytom »

  Czy wiesz, że j. angielskim - posługuje się ponad 1, 5 mld osób? Jeśli go nie potrafisz to jakby nie mieć konta na Facebooku. Żyjesz, ale dużo Cię omija. Ze swojej strony chciałbym zaprezentować stronę o nauce angielskiego szkola. bytom. pl. Na stronie znajdziesz dużo pomocy naukowych oraz ofertę firmową. Podczas korepetycji, które przeprowadzamy - kładziemy nacisk na praktyczne wiadomości. Nie znajdziesz u nas tłumaczeń przedmiotów szkolnych, bo jest to nie potrzebne... Wejdź na szkola. bytom. pl i zacznij się uczyć!!!

  Data dodania: 17 08 2019 · szczegóły wpisu »