Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architekt':

Sortuj po:

 • Domy drewniane »

  Bogata gama usług architekta - Wrocław. Jesteśmy autorską pracownią projektowo-wykonawczą. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat. Proponujemy wszechstronne projektowanie i realizację budownictwa drewnianego w różnego rodzaju technologiach, jak na przykład technologia tradycyjna, szkieletowa czy słupkowo-ryglowa. Posiadamy w swojej ofercie domy energooszczędne, zmniejszające utratę ciepła przez dom dzięki właściwości rozkładowi okien oraz wariantowi dachu. Mamy do zaoferowania wysoką jakość zastosowanych materiałów, jak również zastosowanych technologii przy budowie domów drewnianych. Polecamy pomoc w wykonaniu warunków zabudowy oraz uzyskanie pozwolenia na budowę. Posiadamy w swojej ofercie projekty standardowe oraz indywidualne domów. Posiadamy w swojej ofercie domy szkieletowe oraz ekologiczne tworzone według indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy nadzór i kierowanie budową od stanu surowego po stan „pod klucz”. Współpracujemy ze specjalistami z wielu branży budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu zapewniamy najwyższą jakość pracy, fachowość, jak również wszechstronną znajomość tematu.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Genius Loci Architekci »

  Ładny dom to dobry nastrój. Zafunduj sobie tę odrobinę przyjemności i zleć nam aranżację Twojego mieszkania marzeń. Znajdujemu się w centrum Katowic, jednak projekty realizujemy na terenie całego kraju. Każdy z projektu traktujemy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, tak by był on w pełni dopasowany do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektanci wnętrz Poznań »

  Należyte umiejętności zawodowe, doświadczenie, jak i pomysłowość to wartości, przy udziale których projektant wnętrz, tworzyć ma możliwość usługi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie to atuty odszukać można w ARTA DESIGN - Projektanci Wnętrz Poznań. Zdobyte przygotowanie zawodowe i posiadane zdolności, stanowią trzon licznych projektów, jakie ARTA DESIGN Architekt Wnętrz Poznań tworzyła. Są to zarazem projekty lokali mieszkalnych, a także sklepów, urzędów lub też wielorakiego typu budynków usługowych. Jednakże projekty wykonywane przez ARTA DESIGN - Architekci Wnętrz Poznań nie cieszyłyby się tak dużym zainteresowaniem, gdyby ich jedną zaletą było odpowiednie przyszykowanie warsztatowe. Trzecia ze wspomnianych cech – inwencja, stanowi bowiem o sile oraz wyjątkowości propozycji ARTA DESIGN - Aranżacja Wnętrz Poznań. W zależności od życzeń lub zasobów pieniężnych zamawiających, ARTA DESIGN Projektanci Wnętrz Poznań tworzy projekty w różnych stylach i różnej wielkości, w każdym przypadku odznaczające się oryginalnością. Zobacz propozycję poprzez witrynę on-line.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jachalska projekty wnętrz »

  Biuro Projektowe Marii Jachalskiej z Poznania udostępnia specjalistyczne projektowanie wnętrz oraz dekorację wnętrz. Rysunki pokazują układ sufitów podwieszanych, ceramiki sanitarnej i wielu innych elementów. Maria Jachalska z Poznania, znany architekt wnętrz, projektuje punkty instalacji elektrycznej i gniazda teleinformatyczne. Pracownia Projektowa gwarantuje dokładny projekt kuchni i łazienki. Prace budowlane są kontrolowane przez projektanta wnętrz.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekt budowlany Poznań »

  Ekologiczne domy cieszą się w Polsce coraz szerszym zainteresowaniem, jednak do ich wybudowania konieczne jest skorzystanie z pomocy wykwalifikowanych zawodowców. Nasza firma zatrudnia grupa perfekcyjnych specjalistów, którzy stworzą projekt domu energooszczędnego, ale również zaplanują hale magazynowe czy stoiska targowe. Szerokie doświadczenie i wiedza sprawiają, że umiemy odpowiedzieć na potrzeby naszych licznych Klientów. Współpracujemy z Klientem na każdym etapie powstawania projektu, dzięki czemu zagwarantować możemy jego całkowitą satysfakcję!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Kalisz »

  Architekt Kalisz jest to jedno z wielu przedsiębiorstw, które specjalizuje się w projektowaniu projektów architektonicznych. Projekty te są wykonywane w sposób bardzo nowoczesny, bardzo szczegółowo, architekci w każdej sytuacji biorą pod uwagę zdanie prywatnych nabywców oraz dodatkowo ich wątpliwości czy wytyczne, ponieważ to teraz klient ma być zadowolony z danego projektu. Biura architektoniczne z roku na rok poszerzają swoje działalności, a ponadto z roku na rok powstaje więcej takich przedsiębiorstw, ponieważ produkowanie przykładowo. domów w bardzo innowacyjny sposób stało się w ostatnich latach bardzo popularne zarówno na Polskim rynku jak również na rynku zagranicznym.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław - Daart »

  Urządzanie własnego domu czy mieszkania powinno być dokładnie przemyślane. Działanie w pośpiechu może przynieść złe efekty. Dlatego warto już na kilka tygodni przed urządzaniem zastanowić się nad wyborem odpowiednich dodatków i akcesoriów do własnego mieszkania. Jeżeli chodzi o pomysły na wystój wnętrza to wiele z nich znajdziemy przede wszystkim na stronach internetowych. Takie pomysły obejmują wszystko, począwszy od wyboru odpowiedniej farby, na meblach i innych dodatkach końca. Jeżeli chodzi o wybór farby to jest to bardzo ważny wybór. Kolor ścian ma bowiem bardzo duże znaczenie w każdej aranżacji. Jeżeli źle wybierzemy kolor to nie tylko dane wnętrze będzie kiepsko wyglądać, ale również my będziemy się w nim czuli niedobrze. Dlatego warto poczytać trochę porad na temat wyboru odpowiedniego koloru do danego pomieszczenia. Pamiętaj również, by wybierać takie kolory, które ci się podobają. Tylko wtedy masz szanse stworzyć ciekawe wnętrze, w którym będziesz się mógł czuć swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Odkryj cały świat nowoczesnej architektury, designu i projektowania nowoczesnych wnętrz - Archirama to jeden z najpopularniejszych serwis odnośnie właśnie całej branży architektury. Najnowsze projekty budowlane, budowle użyteczności publicznej a także udane inwestycje, które zostaną wprowadzone w naszym kraju. Poznaj komentarze ekspertów jak również ich zdanie - co sądzą o niedawno oddanych budynkach i projektach. Przeglądaj najlepsze zdjęcia całych wnętrz i budowli, poszukaj pomysłu dla siebie na następny projekt. Rozmowy o architekturze, o wnętrzach i nie tylko. Portfolia projektantów. Nasza strona to największy serwis dla architektów w naszym kraju. Oprócz najnowszych pomysłów ukazujemy również opuszczone miejsca z całego kraju i z całego świata! Galerie zdjęć, filmy wideo, audycje radiowe z ciekawymi gośćmi, recenzje a także opinie innych osób z branży.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Łódź to miejsce, gdzie projektowanie i aranżacja wnętrz mają swoją długą tradycję. Różnorodność konstrukcyjno-architektoniczna Łodzi, a co za tym idzie mieszkań i domów w granicach miasta niejednokrotnie zmuszały jego obywateli do stosowania nietuzinkowych rozwiązań mających na celu podniesienie funkcjonalności i komfortu mieszkaniowego. Jednak nie każdy ma talent, wiedzę i odpowiednie doświadczenie aby zająć się w prawidłowy sposób projektowaniem wnętrz w Łodzi. By nie stracić czasu, pieniędzy i dachu nad głową, warto zatem zaangażować w aranżację i projektowanie wnętrz doświadczonych profesjonalistów, którzy w prawidłowy sposób zajmą się Państwa wnętrzami, by były one piękne i funkcjonalne, a prace remontowe przeprowadzano zgodnie z Prawem Budowlanym i wszelkimi zasadami i regułami obowiązującymi w budownictwie i architekturze. Consell Łódź to doświadczone biuro projektowe, które ma na swoim koncie wiele sukcesów z zakresu projektowania wnętrz (Łódź) i aranżacji wnętrz (Łódź). Firma od lat kompleksowo przebudowuje i przeistacza mieszkania, domy i obiekty użyteczności publicznej w dzieła sztuki użytkowej, które mają służyć swoim właścicielom, a jednocześnie cieszyć oko i wprowadzać odpowiednią atmosferę dzięki przyjaznemu otoczeniu. Wystarczy wejść na stronę internetową Consell Łódź, by zobaczyć galerię zrealizowanych projektów oraz niezwykłe wizualizacje różnorodnych projektów i aranżacji wnętrz. By móc możliwość współpracy z Consell Łódź wystarczy skontaktować się z biurem projektowania wnętrz w Łodzi, które w sposób kompleksowy pomoże w aranżacji i projektowaniu każdego mieszkania, budynku i wnętrza.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Architekt wnętrz »

  Oferta firmy obejmuje projektowanie zarówno wnętrz mieszkalnych jak i wnętrz użyteczności publicznej, a także elementów wyposażenia wnętrz, w tym mebli unikatowych. Kompleksowa usługa zawiera: - projekt posadzek; - projekt sufitów; - projekt lokalizacji punktów instalacji hydraulicznej, elektrycznej, telewizyjnej i internetowej; - dokładną lokalizację gniazd wtykowych, włączników i wyłączników; - rozmieszczenie mebli, sprzętu AGD, ceramiki sanitarnej; - projekty wszystkich mebli do zabudowy: projekty szaf wnękowych, projekt kuchni, projekt garderoby; - wykaz proponowanych mebli ruchomych, opraw oświetleniowych, elementów wyposażenia i dekoracji wnętrza wraz z ich nazwą i ceną; - wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych; - kolorystykę ścian; - wybór aranżacji okien: zasłony, wertykale, rolety, żaluzje itp. ; - aranżacje i wizualizacje wszystkich pomieszczeń w 3D; - projekty wykonawcze dla wykonawców poszczególnych branż.

  Data dodania: 06 12 2015 · szczegóły wpisu »