Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'architektura':

Sortuj po:

 • Genius Loci Architekci »

  Ładny dom to dobry nastrój. Zafunduj sobie tę odrobinę przyjemności i zleć nam aranżację Twojego mieszkania marzeń. Znajdujemu się w centrum Katowic, jednak projekty realizujemy na terenie całego kraju. Każdy z projektu traktujemy indywidualnie i z dużym zaangażowaniem, tak by był on w pełni dopasowany do oczekiwań klienta.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektanci wnętrz Poznań »

  Należyte umiejętności zawodowe, doświadczenie, jak i pomysłowość to wartości, przy udziale których projektant wnętrz, tworzyć ma możliwość usługi na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie to atuty odszukać można w ARTA DESIGN - Projektanci Wnętrz Poznań. Zdobyte przygotowanie zawodowe i posiadane zdolności, stanowią trzon licznych projektów, jakie ARTA DESIGN Architekt Wnętrz Poznań tworzyła. Są to zarazem projekty lokali mieszkalnych, a także sklepów, urzędów lub też wielorakiego typu budynków usługowych. Jednakże projekty wykonywane przez ARTA DESIGN - Architekci Wnętrz Poznań nie cieszyłyby się tak dużym zainteresowaniem, gdyby ich jedną zaletą było odpowiednie przyszykowanie warsztatowe. Trzecia ze wspomnianych cech – inwencja, stanowi bowiem o sile oraz wyjątkowości propozycji ARTA DESIGN - Aranżacja Wnętrz Poznań. W zależności od życzeń lub zasobów pieniężnych zamawiających, ARTA DESIGN Projektanci Wnętrz Poznań tworzy projekty w różnych stylach i różnej wielkości, w każdym przypadku odznaczające się oryginalnością. Zobacz propozycję poprzez witrynę on-line.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław - Daart »

  Urządzanie własnego domu czy mieszkania powinno być dokładnie przemyślane. Działanie w pośpiechu może przynieść złe efekty. Dlatego warto już na kilka tygodni przed urządzaniem zastanowić się nad wyborem odpowiednich dodatków i akcesoriów do własnego mieszkania. Jeżeli chodzi o pomysły na wystój wnętrza to wiele z nich znajdziemy przede wszystkim na stronach internetowych. Takie pomysły obejmują wszystko, począwszy od wyboru odpowiedniej farby, na meblach i innych dodatkach końca. Jeżeli chodzi o wybór farby to jest to bardzo ważny wybór. Kolor ścian ma bowiem bardzo duże znaczenie w każdej aranżacji. Jeżeli źle wybierzemy kolor to nie tylko dane wnętrze będzie kiepsko wyglądać, ale również my będziemy się w nim czuli niedobrze. Dlatego warto poczytać trochę porad na temat wyboru odpowiedniego koloru do danego pomieszczenia. Pamiętaj również, by wybierać takie kolory, które ci się podobają. Tylko wtedy masz szanse stworzyć ciekawe wnętrze, w którym będziesz się mógł czuć swobodnie i komfortowo.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie ogrodów Wrocław »

  Agencja Plus Garden z Wrocławia prowadzi szeroką działalność związaną z ogrodnictwem, którą wykonuje w konsultacji z profesjonalistami i przy skorzystaniu z najlepszych dostępnych budulców. Dbając o ogrody we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku korzystamy z najnowszych osiągnięć w naszej dziedzinie. Dzięki takiej metodzie oferowane przez nas usługi ogrodnicze mają niezwykle szeroki charakter. W naszej pracy stawiamy na innowacyjność oraz osiągnięcie jak najlepszych efektów wizualnych, które zadowolą naszych kontrahentów. Warto dodać, iż realizacja ogrodów we Wrocławiu polepsza wygląd środowiska. Dzięki naszym staraniom ogrody we Wrocławiu stają się coraz ładniejsze i powodują, że ludzie, którzy z nich korzystają mogą poczuć się bliżej natury.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura w malarstwie »

  Maciek Zaborowski artysta malarz którego pasją są obrazy malowane akwarelami. Autor na swojej stronie przedstawia galerię prac których tematyką są pejzaże miejskie i także architektura. Oprócz prac na stronie znajdują się informacje o autorze i artykuły prasowe. Zapraszam do obejrzenia galerii moich akwareli.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Architektura »

  Odkryj cały świat nowoczesnej architektury, designu i projektowania nowoczesnych wnętrz - Archirama to jeden z najpopularniejszych serwis odnośnie właśnie całej branży architektury. Najnowsze projekty budowlane, budowle użyteczności publicznej a także udane inwestycje, które zostaną wprowadzone w naszym kraju. Poznaj komentarze ekspertów jak również ich zdanie - co sądzą o niedawno oddanych budynkach i projektach. Przeglądaj najlepsze zdjęcia całych wnętrz i budowli, poszukaj pomysłu dla siebie na następny projekt. Rozmowy o architekturze, o wnętrzach i nie tylko. Portfolia projektantów. Nasza strona to największy serwis dla architektów w naszym kraju. Oprócz najnowszych pomysłów ukazujemy również opuszczone miejsca z całego kraju i z całego świata! Galerie zdjęć, filmy wideo, audycje radiowe z ciekawymi gośćmi, recenzje a także opinie innych osób z branży.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Łódź to miejsce, gdzie projektowanie i aranżacja wnętrz mają swoją długą tradycję. Różnorodność konstrukcyjno-architektoniczna Łodzi, a co za tym idzie mieszkań i domów w granicach miasta niejednokrotnie zmuszały jego obywateli do stosowania nietuzinkowych rozwiązań mających na celu podniesienie funkcjonalności i komfortu mieszkaniowego. Jednak nie każdy ma talent, wiedzę i odpowiednie doświadczenie aby zająć się w prawidłowy sposób projektowaniem wnętrz w Łodzi. By nie stracić czasu, pieniędzy i dachu nad głową, warto zatem zaangażować w aranżację i projektowanie wnętrz doświadczonych profesjonalistów, którzy w prawidłowy sposób zajmą się Państwa wnętrzami, by były one piękne i funkcjonalne, a prace remontowe przeprowadzano zgodnie z Prawem Budowlanym i wszelkimi zasadami i regułami obowiązującymi w budownictwie i architekturze. Consell Łódź to doświadczone biuro projektowe, które ma na swoim koncie wiele sukcesów z zakresu projektowania wnętrz (Łódź) i aranżacji wnętrz (Łódź). Firma od lat kompleksowo przebudowuje i przeistacza mieszkania, domy i obiekty użyteczności publicznej w dzieła sztuki użytkowej, które mają służyć swoim właścicielom, a jednocześnie cieszyć oko i wprowadzać odpowiednią atmosferę dzięki przyjaznemu otoczeniu. Wystarczy wejść na stronę internetową Consell Łódź, by zobaczyć galerię zrealizowanych projektów oraz niezwykłe wizualizacje różnorodnych projektów i aranżacji wnętrz. By móc możliwość współpracy z Consell Łódź wystarczy skontaktować się z biurem projektowania wnętrz w Łodzi, które w sposób kompleksowy pomoże w aranżacji i projektowaniu każdego mieszkania, budynku i wnętrza.

  Data dodania: 20 01 2015 · szczegóły wpisu »