Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'danych':

Sortuj po:

 • Program do ściągania muzyki »

  Aplikacje do ściągania mp3 to na ogół pobierane programy z przygotowanego przez nas serwisu internetowego. Budując nasz portal skupiliśmy się na Państwa potrzebach. Pozwalamy Państwu wybrać w łatwy sposób trafny program do ściągania muzyki, filmów czy gier. Aplikacje z naszego portalu działają w sieciach każdy-od-każdego - pobieranie plików według schematu user-user, gdzie każdy użytkownik udostępnia swoje pliki osobie, która chce je pobrać, p2m - pobieranie załączników ze skrzynek pocztowych - popularna funkcja szczególnie wśród użytkowników, którzy nie mogą resetować połączenia internetowego w celu zmiany adresu IP. Bardzo modne są podobnie programy do ściągania z filesonic. Zapraszamy!

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy i projekty na zaliczenie. »

  Proponujemy wsparcie w pisaniu programów na zamówienie. Oferta przestawiona zasadniczo do studentów lub uczniów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu projektu na zaliczenie przedmiotu. Korygujemy również istniejący kod źródłowy programów. Na zlecenie wykonujemy aplikacje w języku Java: programy sieciowe, programy okienkowe i konsolowe, bazy danych (JDBC), aplety oraz projekty w technologii JEE: JPA, strony JSP, WebServices, JSF, servlety, EJB. Pomagamy także w tworzeniu baz danych MySQL, PostgreSQL, MSSQL, Access, Oracle, w wykonywaniu projektów we wszystkich technologiach firmy Oracle: PSP, APEX, Forms, Reports, PL/SQL, SQL, w pisaniu stron www przy użyciu języka oraz projektów UML.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administrator danych osobowych »

  W bieżących tygodniach, gdy zgodność przetwarzania danych wrażliwych z GIODO staje się w trybie ciągłym testowana, rozsądnym byłoby pomyśleć o korzystaniu z kompleksowych wdrożeń centrum doradztwa prawnego Agami. com. pl Administrator Bezpieczeństwa Informacji, wiodącego dostawcy fachowych wykonań z obszaru audyt parametrów wrażliwych. Praktykujemy olbrzymie rozeznanie w miarodajnej znajomości postanowień UODO, toteż jesteśmy w stanie zaproponować wszelkiego rodzaju mocodawcom komercyjnym, lub też administracyjnym, szeroki wachlarz projektów w sektorze specjalistyczna, wiarygodna ochrona czy audyt ochrony danych osobowych kooperanta. Nasza popularna firma Agami. com. pl Ochrona Danych Osobowych to kadra doświadczonych fachowców z rodzaju sprawdzonych, najwyższej charakterystyki usług prawniczych oraz teleinformatycznych, dzięki temu holistyczny wachlarz naszych branżowych świadczeń jest oczywiście imponujący. Zadzierzgnijcie kooperację z agami. com. pl Dane Osobowe Bezpieczeństwo, na naszej branżowej stronie online na bieżąco gromadzimy kwalifikacje na kursy czy wdrożenia abonamentowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Infox Sp. z o. o. to przede wszystkim kursy z z ochrony danych osobowych, kursy z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, kursy haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma powstała w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Kadrę Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2. 12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »