Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'doradztwo podatkowe':

Sortuj po:

 • Szkolenia vat »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe »

  Kancelaria Doradztwa Podatkowego Proxima (Nowy Sącz) to profesjonalne usługi dedykowane do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Posiadamy niemałe doświadczenie, i duży zakres kompetencji. Do każdego kontrahenta podchodzimy na sposób indywidualny i również elastycznie dostosowujemy propozycję do jego potrzeb. Pomagamy w rzetelnym rozwoju biznesu i również rozwiązywaniu problemów podatkowych. Nasze doradztwo podatkowe to m. in. sporządzanie opinii w dziedzinie obowiązków podatkowych, optymalizacja kosztów zatrudnienia, doradztwo związane z zawieraniem transakcji finansowych, doradztwo podatkowe w zakresie podatku od spadków i również darowizn i również pożyczek, a oprócz tego wiele więcej. Ponadto, oferujemy także reprezentowanie klienta przed sądami, urzędami, czy też innymi instytucjami. Nasza kancelaria realizuje także kompleksowe usługi z zakresu prawa, księgowości, kadr i również płac, i jakości i również bezpieczeństwa pracy.

  Data dodania: 26 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Szymon Krawczyk Doradztwo Podatkowe »

  Doradztwo Podatkowe Szymon Krawczyk wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, oferując im wsparcie prawne w postępowaniach podatkowych, planowaniu i optymalizacji podatkowej oraz w zakresie przepisów o raportowaniu schematów podatkowych. Proponujemy również pomoc w prowadzeniu ksiąg przychodów i rozchodów. Do skorzystania z naszych usług zachęcamy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Zapraszamy!

  Data dodania: 13 09 2021 · szczegóły wpisu »