Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'film':

Sortuj po:

 • Spoty reklamowe »

  Studio Agufilm wymyśla nie tylko ciekawe spoty reklamowe, lecz także filmuje spotkania urodzinowe i odmienne imprezy okolicznościowe. Umiejętnie przygotowany film ślubny powinien odzwierciedlać panującą atmosferę i akcentować to co najbardziej efektowne. Agufilm Filmy Reklamowe Poznań to nagrania o wyjątkowym poziomie artystycznym. Agufilm Filmowanie Poznań to oferta skierowana także do zainteresowanych z innych miejscowości niż Poznań. Dzieciństwo to okres, który trwa krótko, a do którego często wracamy myślami. Warto zatem zamawiać usługi studia Agufilm, jeśli posiadamy maluchy w wieku przedszkolnym. W placówkach tego rodzaju odbywają się różnorodne spektakle, Agufilm Filmowanie Poznań pierwszorzędnie je nagrywa. Gdy przygotowany zostanie bal, możemy zagwarantować sobie nagranie całej zabawy. Uzdolniony kamerzysta zauważa sytuacje godne zainteresowania i wie jak skomponować z fragmentarycznych ujęć całość.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Reklama telewizyjna »

  Zakres działania agencji promocyjnej Prosper to reklama telewizyjna do emisji w stacjach tv oraz w kinach lub także dla wewnętrznych potrzeb urzędów. Produkujemy filmy przeznaczone do emisji w stacjach telewizyjnych lub internecie. Prosper to nie wyłącznie producent reklam, zajmuje się również emisją filmów w stacjach takich jak TVN czy TVP stwarza duże możliwości dopasowania kampanii promocyjnych do potrzeb klientów, geotargetowania widzów. Dzięki takiej różnorodności możemy łączyć wiele metod promocji i uzyskiwać dobre efekty działań marketingowych. Zapraszamy na stronę www, jest tam przedstawiona nasza produkcja reklamowa. W jakich formatach nagrywane są filmy korporacyjne? Produkcja filmowa do emisji w TV oparta jest o różne formaty, zależnie od wymagań danej stacji TV. Pomijając szczegóły warto nadmienić, że produkując spot reklamowy stosuje się dwa standardy jakości obrazu, czyli SD oraz High Definition. Jakość HD używa się w dwóch podstawowych rozdzielczościach: rozdzielczość 1280x720 i rozdzielczość 1920x1080 przy prędkości 25 klatek na sekundę i progresywnym skanowaniu. Produkcja filmów kinowych opiera się na standardzie DCI. Specyfikacja ta opisuje szczegółowe parametry produkowanych filmów. Materiały filmowe do internetu, takie jak filmy produktowe albo filmy instruktażowe przygotowywane są w formacie FULL HD, a następnie przekształcane do innych formatów w zależności od technicznych wymagań ze strony klienta.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wkoło nas. Portal społecznościowy bez hejtów. »

  Zastanawiasz się co tu zrobić, żeby nikt więcej nie dodawał hejtów na Twój temat w portalu społecznościowym? Tu już nic nie zrobisz. Po prostu przejdź na Wkoło nas. My zadbaliśmy o Twoje bezpieczeństwo i chronimy Cię przed tym. Słyszałeś na pewno o wycieku danych osobowych z jakiegoś serwisu. Wkoło nas nie ma aplikacji zewnętrznych do pobierania danych z portalu. Jak widzisz, możesz czuć się tutaj bezpiecznie. Dlatego załóż konto, zaproś przyjaciół i cieszcie się z tego co Wam tutaj oferujemy. A jest tego nie mało. To typowy portal społecznościowy, z kilkoma dodatkowymi rozwiązaniami, nigdzie indziej niespotykanymi. Choćby strona druga. To tu właśnie spływają wszystkie wydarzenia z Waszej okolicy i omijacie przy tym uciążliwe wyszukiwanie znajomych po imieniu i nazwisku. Wystarczy wejść tu i tylko przeglądać. Polecamy również dział ogłoszeń i nasze forum dyskusyjne. A dodatkową atrakcją jest fakt, że ostatnie wydarzeń i ogłoszenia również pojawiają się na stronie głównej.

  Data dodania: 07 08 2017 · szczegóły wpisu »