Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'firma':

Sortuj po:

1 · 2 · następna strona »
 • Mycie okien Poznań »

  Każdego rodzaju pomieszczenie mieszkalne, biuro bądź obiekt wymagają stosownego sprzątania. Przestrzeganie czystości to fundament do praktycznego jak też dobrego korzystania z danego mieszkania lub też budynku. W zależności od wielkości konkretnego budynku, jego zastosowania lub koniecznej częstotliwości sprzątania, sprzątanie można realizować samemu lub też przy pomocy firm sprzątających. Firmy sprzątające to współcześnie zjawisko niezwykle popularne, dzięki któremu w szczególności różnorakiego rodzaju biura lub też budynki mogą zostać właściwie sprzątane. Taką firmą sprzątającą jest Clean & Tidy - sprzątanie Poznań. Realizuje ona osobom prywatnym jak też różnym firmom i instytucjom wszechstronne sprzątanie. Sprzątanie biur Poznań czy mycie okien i pranie dywanów Poznań, w wydaniu firmy sprzątającej Clean & Tidy to usługi znakomitej jakości, polecane nie tylko przez kontrahentów z Poznania. Oprócz sprzątania różnych budynków, firma sprzątająca z Poznania zajmuje się także sprzątaniem obszarów na zewnątrz budynków, jak posesje bądź terenów z zielenią.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznes plan gotowy »

  Czy jesteś znużony obecną sytuacją finansową, chciałbyś coś zyskać w swoim egzystowaniu, chcesz wypatrzyć metodę na ciekawsze egzystowanie. Każda firma swój początek ma w idei na biznes, jest to równolegle najbardziej skomplikowany etap, który determinuje o kolejnych losach. Znacznie łatwiej odkryć ideę wypatrując gdzie byłeś silny, jakie posiadasz zainteresowania i cechy opisujące Twoją sylwetkę. Stworzyliśmy stronę, gdzie obiektem jest asystowanie w wszelkich materiach związanych z przedsiębiorstwem. System libredocs.com pozwoli prędko i komfortowo zaplanować dobry plan marketingowy dla Państwa przedsiębiorstwa. Zdecydowałeś się już na wypróbowanie naszego mechanizmu?

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Wrocław »

  Aktualnie sprzątanie to niebagatelna kwestia nie tylko w domach, ale również w firmach, w których czystość jest niezbędnym elementem dobrego wizerunku. Gdy niezbędna jest rzetelna firma sprzątająca Wrocław to miejsce, gdzie z pewnością można ją znaleźć. Niniejsza firma Usługi Sprzątające Wrocław z prawdziwą pasją zatroszczy się o to, by zapewnić w biurach zleceniodawców czystość, ład oraz powiew świeżości. Proponujemy sprzątanie kuchni, wynoszenie śmieci i nie tylko. Dzięki nam zarówno jeśli rozważa się sprzątanie domów,nagrobków, jak i wszystkie inne usługi porządkowe Wrocław to miejsce, w którym można otrzymać najwyższej jakości usługi w tej kwestii!

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi it Warszawa »

  W przypadku, gdy Twoja firma dysponuje złożoną infrastrukturą informatyczną, lub zamierzasz taką infrastrukturę postawić, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Firma Set IT dostarcza i wprowadza profesjonalne, kompletne rozwiązania sprzętowe, w tym serwery Dell oraz IBM, budując w ten sposób bazę pod złożone aplikacje poprawiające działalność firmy, takie jak np. system ERP oraz CRM. Outsourcing IT może obejmować całościową obsługę, ale także pojedyncze elementy lub procesy. Daje to możliwość dostosować usługi do swoich aktualnych potrzeb, np. jeżeli konieczna jest wyłącznie konfiguracja serwerów, albo zabezpieczenie w razie awarii systemu. Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą Set IT na usługi informatyczne dla firm.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Usługi webmasterskie e-biznes i e-komercje poleca firma Design WWW Spektrum z Łodzi. Klient proszony jest o wyznaczenie kilkunastu zwrotów najbardziej związanych z działalnością firmy. Firma nie wspiera się technikami spamerskimi, pozycjonowanie stron internetowych przeprowadza zgodnie z wytycznymi Google. Program ten generuje masę zbędnego kodu, który jest przeszkodą w pozycjonowaniu strony. Pokrótce, o ile ilość znaków mi pozwoli, opiszę czym zajmuje się moja firma projektująca strony internetowe. Także firma cieszy się na każde odwiedziny osobiste, w których to wysłuchuje klienta i doradza zupełnie za darmo. Mimo że tworzymy strony dosyć tanie, to klient ma przedstawione zawsze różne wersje rozwiązań graficznych strony, i ma wpływ na to co znajduje się na stronie poprzez konsultacje podczas projektowania strony. Wszelkie usługi realizujemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Sklepy internetowe projektujemy po dosyć niskich cenach, nasz cennik stron jest bardzo konkurencyjny. Jesteśmy w okresie dynamicznego rozwoju i naszą strategią jest na razie pozyskiwanie klientów a nie zarabianie. Piszemy gry firmowe, reklamowe on-line, jak i również tworzy animacje i galerie Flash. Nasz profesjonalny fotograf urozmaica grafikę własnoręcznie wykonanymi fotografiami, informatycy zaś tworzą i piszą stronę w taki sposób, by była ona niepowtarzalna, oryginalna i wyróżniająca się wśród szerokiej konkurencji. Naszą specjalnością jest tworzenie oraz hosting i obsługa stron, serwisów i sklepów internetowych. Na stronach Web designerzy firmy Spektrum mogą umieścić efekty specjalne JavaScript lub Flash. Dziękuję, że mogłem się swobodnie wypowiedzieć w Internecie i zapraszam do osobistego kontaktu ze mną w siedzibie firmy projektującej strony internetowe w Łodzi. Dziękujemy za zapoznanie się z krótkim opisem naszej działalności.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Katering Poznań »

  W teraźniejszych czasach bardzo dużo osób urządzając wielorakiego typu spotkania rodzinne, czy też firmowe, czerpie z firm cateringowych. W zależności od wymagań, czy też sytuacji finansowych, wybiera się wielorakiego typu opcje. Osoby z Poznania, jak też jego okolic, szukające ofert w stylu "catering dla firm Poznań", czy też "usługi cateringowe Poznań", do dyspozycji mają wiele ofert. A pośród nich, wyjątkowym zainteresowaniem już od ponad dziesięciu lat cieszy się oferta, jaką proponuje Weranda Katering Poznań. Jest to profesjonalna firma cateringowa, przy pomocy której, każda uroczystość okaże się szczególnym wydarzeniem. Realizując koktajle biznesowe, pikniki czy uroczystości weselne, Weranda - firma cateringowa Poznań gwarantuje znakomite jedzenie oraz serwis. Niezwykła pomysłowość ekspertów z tej pochodzącej z Poznania spółki daje sposobność realizować imprezy rodzinne bądź spotkania firmowe Poznań w wyjątkowych okolicznościach, w skutek czego nawet zwykła kolacja może nabrać wyjątkowego charakteru.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wspaniałe szkolenia sprzedażowe, atrakcyjne szkolenia miękkie – to tylko nieznaczny wycinek propozycji firmy szkoleniowej Certes. Kontrahenci cenią szkolenia za doskonałą jakość merytoryczną i praktyczne treningi. Każdy uznaje za ważny swój rozwój osobisty, powinien zapoznać się z tymi propozycjami. Atrakcyjne szkolenia sprzedażowe w dużej mierze wpływają na udoskonalenie wyników sprzedaży. Firma szkoleniowa uczy jak wykorzystywać kryzysy. Opłaca się zgłaszać się na uczące wydajnego zarządzania szkolenia managerskie. Konkretne szkolenia managerskie zostały zaprezentowane na witrynie. Charakterystyka tego rodzaju daje okazję na zaznajomienie się z tematyką i nie tylko. Warto uczęszczać na szkolenia dla pracowników, bowiem można dużo sobie uzmysłowić z nich korzystając. Umiejętności zawodowe są naprawdę bardzo istotne. Posiadają one wpływ na nasze zarobki. Zapewniając szkolenia dla pracowników Certes troszczy się o naszą efektywność w miejscu pracy. Firma szkoleniowa robi treningi w postaci wystąpień publicznych, uczy także efektywnej organizacji czasu pracy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Intranet Logito »

  Wdrożenia typu: elektroniczny system obiegu dokumentów Logito (w tym także obieg faktur kosztowych Logito, zarządzanie umowami, plan urlopów) pozwalają na efektywną komunikację zasobami i dokumentami w przedsiębiorstwie i zwiększenie zysku z pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są z pomocą aplikacji Firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20. pl zostały udostępnione szczegóły o poszczególnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których można wyróżnić: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych przydatnych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pranie wykładziny Warszawa »

  Interesują Cię usługi sprzątania i musisz mieć ekspertów, którzy wykonają swoją pracę dokładnie oraz na najwyższym poziomie. Ten problem możesz bez kłopotu rozwikłać wyszukując nas w Internecie przy użyciu przeglądarek. Potrzeba Ci w takiej sytuacji jedynie laptopa, Internetu i wyszukiwarki, aby po wpisaniu frazy firma sprzątająca biura Warszawa nas znaleźć. Można znaleźć naszą firmę również w inny sposób wklepując w przeglądarkę hasło: profesjonalne sprzątanie Warszawa i wszystko zadziała na pewno bez problemu. Nasza propozycja zawiera takie usługi jak mycie okien, mycie podłóg, mebli oraz czyszczenie takich elementów jak tapicerki. Jeżeli chcesz, żeby w ramach sprzątania wyprano wykładziny to wpisz dajmy na to wyrażenie pranie wykładziny Warszawa a dowiesz się wszystkich detali. Sprawdź naszą stronę www.niteo.com.pl, a uzyskasz dostęp do szczegółowych informacji. Gwarantujemy Ci, że będziesz usatysfakcjonowany naszymi usługami i rezultatami naszych działań.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Jeśli chcesz podnieść bądź zdobyć nowe doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń a też prestiżowe zaświadczenie to zapraszamy do zaznajomienia się z naszym asortymentem kursów podatkowych. Podatki Vat a też podatek dochodowy są naszą specjalizacją. Szkolenia podatkowe polegają na zaznajomieniu twojej osoby z najnowszymi nowelizacjami ustaw oraz najnowszym prawem podatkowym. Pobudzają do myślenia a również angażują każdą jednostkę w grupie. Agencja szkoleniowa Rewolucja Umysłów prowadzi szkolenia dla księgowych a także kadr z zasięgu prowadzenia sklepu pod kątem polepszenia podatkowego. Na kanwie szkoleń poruszane są takie tematy jak podatki vat, podatki cit oraz podatki krus oraz inne mniejsze zobowiązania podatkowe. Szkolenia vat biur to współcześnie wiodący prym a również modny temat finansowy dla biznesmenów prowadzących własną działalność. Centralne położenie w Polsce a także wszechstronny parking to zalety położenia szkoły podatkowej. Podatki to nadal zmieniający się temat, wraz z przystąpieniem Polski do Europy zawiłości w podatkach, w tym w podatku vat zostały znacznie skomplikowane. Nie posiada jednak przeciwwskazań, by osoba fizyczna zdobyła, na prowadzonych przez nas kursach, dodatkowych umiejętności. Na szkoleniach używany jest najwyższej odmiany sprzęt multimedialny a też specjalistyczne prezentacje, które bardziej obrazowo wyjaśniają trudne tematy podatku vatowskiego. Trenerzy podatkowi to doświadczeni specjaliści udzielający porad i pracujący dla wielu biur z okręgu łódzkiego jako doradcy podatkowi. Inwitujemy także na stronę WWW, gdzie prostą metodą omówiony jest plan i zagadnienia szkoleń podatkowych.

  Data dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kompleksowe utrzymanie czystości »

  Gdy w ostatnich latach ubiegłego wieku sektor usług stopniowo rozwijał się na praktykę prywatną, nawet nie zdawaliśmy sobie sprawy, że rozrośnie się on do takich kształtów. W ogromnym tempie powstawały pierwsze miejsca pracy, nowoczesne sklepy oraz pierwsze korporacje. Łatwo było założyć biznes, o którym roiło się od dziecka, kiedy patrzyło się na starszych którzy co dzień wstawali potulnie, do byle jakiej pracy. Są tacy, którzy bardzo się ucieszyli z takiego obrotu sprawy. Ujawnili się bowiem i tacy, którzy nie mogli się pogodzić z takim obrotem spraw. Dzięki dobrej koniunkturze mnóstwo osób odbiło się od dna i zaczęli się szybko wzbogacać na szkodzie innych. Drudzy natomiast ciężko doświadczyli tą krzywdę. Ci, którzy posiadali doskonałe zamiary zorganizowali przedsiębiorstwa, inni w krótkim czasie upadli. Zarobić dało się praktycznie na wszystkim: pranie, higiena szpitalna, żywienie w szpitalach lub obsługa obiektów. Wyrastały prężne korporacje sprzątające, pralnie. Ci najefektywniejsi i najwytrwalsi przeżyli i napawają się do dziś zainteresowaniem konsumentów i własnym spełnionym marzeniem.

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona Szczecin »

  Spółka ROKA ze Szczecina posiada bogate doświadczenie w zakresie utrzymywania czystości. Jako profesjonalna firma sprzątająca nieustannie rozwijamy technologie i inwestujemy w najlepsze na rynku urządzenia czyszczące, dzięki którym jesteśmy w stanie zapewniać najlepszej jakości usługi. Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań żeby zaspokoić nadzieja dosłownie najbardziej wymagających Nabywców. Wysoki standard dostarczanych przeze mnie usług poskutkował nawiązaniem wielu owocnych współpracy i zdobyciem stałego grona nabywców. Podczas wykonywania prac stosujemy wysokiej klasy środki czyszczące, dzięki czemu ład i porządek utrzymuje się przez długi czas. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej witryny www, na której zawarliśmy wszystkie niezbędne informacje. Ze własnej strony zapewniamy specjalistyczne i fachowe usługi.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy: autokarowe Polska Włochy »

  Przedsiębiorstwo Trans – Europa zajmuje się przewozem ludzi od 1993 roku. Aktualnie dysponujemy autokarami marek Volvo a także Scania oraz busami Mercedes Benz. Wszystkie są nowocześnie wyposażone, mają klimatyzację, rozkładane siedzenia, odtwarzacze DVD, minibarek, nawigację GPS, mikrofony, a oprócz tego CB radio. W trosce o bezpieczeństwo pasażerów, siedzenia są wyposażone w pasy bezpieczeństwa, a wszelkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne. Nasza firma zapewnia nabywcom fachowość i dodatkowo niezawodność. W ofercie korporacji znajdują się przewozy autokarowe na trasie Polska – Włochy i Włochy – Polska. Nasze busy jak również autokary przejeżdżają przez multum polskich miast, m. in. : Rzeszów, Olsztyn, Radom, Lublin, Zamość, Tychy, Katowice, Kraków, Kielce, Tarnobrzeg oraz odwiedzają piękne włoskie miejscowości, co sprawia, że podróż jest bardzo interesująca a także niezapomniana. Zachęcamy do rezerwowania biletów!

  Data dodania: 18 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasi projektanci zawsze dbają o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające projekty ogrodów, które będą odzwierciedlały osobowość i usposobienie Klientów. Doskonale łączą nowy i stary styl ogrodowy, tworząc wyjątkowe aranżacje, które trafiają w zróżnicowane upodobania Klientów. Walorem naszego przedsiębiorstwa ogrodniczego są kompleksowe usługi, profesjonalizm i pomysłowość podczas proejktowania wyjątkowych ogrodów. Dbamy, by każdy ogród był miejscem pełnym harmonii, spokoju i piękna. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie. Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Potrafią stworzyć proste lub luksusowe kompozycje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i usposobienie Klientów. Jarosław Harasimowicz usługi ogrodnicze ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń biuro@ogrod-swiatkamienia.com Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271 tel. kom. 0608 862 217

  Data dodania: 13 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasza firma ogrodnicza od kilku lat świadczy usługi związane z zakładaniem ogrodów – od koncepcji, aż po realizację. Codziennie w w naszym biurze tworzymy unikatowe projekty, doskonale dobrane do upodobań naszych Klientów. Jesteśmy rzetelną i dobrze zorganizowaną firmą świadczącą usługi takie jak projektowanie ogrodów, zakładanie ogrodów i trawników, sadzenie i strzyżenie roślin i sprzątanie ogrodów. Ponadto zajmujemy się również projektowaniem powierzchni z kostki brukowej. Atrakcyjny ogród to nasza specjalność. Jesteśmy w stanie harmonijnie dobrać dekoracje ogrodowe i atrakcje w ogrodzie do potrzeb Jego właścicieli. W planowanych przez nas ogrodach nie zabraknie miejsca dla nowoczesnych rozwiązań i eleganckich dodatków. Zazwyczaj sadzimy takie kwiaty, które stwarzają dobry nastrój, ładnie pachną i są łatwe w utrzymaniu. Korzystamy z bogatego zaplecza preparatów i {urządzeń|maszyn, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy. Nasza firma prowadzi usługi ogrodnicze dla Klientów z miast takich jak Włocławek, Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, jak i pobliskich miejscowości. Oferujemy szybką realizację zleceń i wysoki standard usług. Jeśli marzą Państwo o eleganckim i użytecznym ogrodzie, warto przyjść do naszej pracowni.

  Data dodania: 17 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodnik Toruń »

  Jako firma ogrodnicza zapewniamy kompletne usługi ogrodnicze w Toruniu, Bydgoszczy i w okolicach. Na lokalnym rynku funkcjonujemy od wielu lat i do tej pory udało nam się stworzyć wiele eleganckich ogrodów. Nasza firma ogrodnicza uwielbia projektować w głównej mierze ogrody nowoczesne, w których najnowsze trendy mieszają się z naturalnym pięknem. Nasza firma ogrodnicza to gwarancja wyjątkowego ogrodu. Podczas projektowania ogrodu, nasi projektanci blisko współpracują z Klientami, aby jak najlepiej poznać ich zainteresowania. Dla naszej firmy ogrodniczej najważniejsze jest stworzenie ogrodu dobrze dopasowanego do potrzeb Klienta. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi do projektowania ogrodów, które gwarantują lepszą wizualizację zanim rozpoczną się prace naziemne. Oprócz projektowania ogrodów, nasza firma ogrodnicza zajmuje się także zakładaniem trawników metodą siewu lub rolki. Po za tym specjalizujemy się w pracach brukarskich i w pracach pielęgnacyjnych. Wspieramy naszych Klientów w utrzymywaniu ich ogrodów w dobrej formie o każdej porze roku. Zajmujemy się także okresowym odśnieżaniem i grabieniem liści, oraz projektowaniem instalacji wodnych służących do podlewania ogrodu. Dla nas najbardziej satysfakcjonujące jest zadowolenie Klienta. Budowaliśmy już ogrody w posesjach prywatnych, tereny zielone w miastach, oraz przy dużych zakładach przemysłowych. Zróżnicowane doświadczenia sprawiły, że nic nie jest dla nas wyzwaniem. Jako profesjonalna firma ogrodnicza zapewniamy dostawy roślin ogrodowych i kamienia dekoracyjnego. Zbudujemy Twój ogród od podstaw.

  Data dodania: 18 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna poznań »

  Chcesz skorzystać z usług doświadczonej firmy, która zajmie się obsługą informatyczną Prowadzonej przez Ciebie firmy? Jeżeli tak to jesteśmy pewni, że powinieneś zaznajomić się z naszymi usługami. Lokal naszej firmy znajduje się w Poznaniu. Od bardzo wielu lat trudnimy się wykonywaniem usług nawet dla w najwyższym stopniu wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z nami będzie mógł cieszyć się dobrze działającymi komputerami w prowadzonej przez siebie firmie. Zakres działania prac jakie realizujemy obejmuje takie zlecenia jak obsługa informatyczna, dzierżawa infrastruktury, obsługa APN albo outsourcing oprogramowania Microsoft. Jesteśmy pewni, że każdy kto zdecyduje się na podjęcie współpracy z naszą to wybitny pomysł. Gwarantujemy bardzo wysoką jakość usług realizowanych przez prowadzoną przez nas firmę. Elekcja naszej firmy znamienity pomysł.

  Data dodania: 13 12 2016 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Holandii »

  Swoją siędzibę firma iBus ma w Rzeszowie. Głównym celem są przewozy door to door na całym obszarze działania. Realizując zlecenia znaczącą rolę odgrywa komfort oraz bezpieczeństwo. Obsługiwane rejony: [*]województwo podkarpackie [*]województwo małopolskie [*]województwo śląskie [*]środkowe Niemcy [*]Holandia Oferta: [*]rezerwacja miejsc na przejazd PL-DE-NL [*]rezerwacja busa w dowolne miejsce [*]rezerwacja busa bez kierowcy na określoną ilość dni [*]rezerwacja busa bez kierowcy na określoną ilość kilometrów

  Data dodania: 28 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Na wysokim poziomie restauracje Kielce »

  Restauracja Castor Kielce to właśnie my. Zapraszamy Państwa do naszego lokalu, który znajduje się w bardzo pięknym mieście. Jesteście tutaj przejazdem? Zachęcamy do nas na apetyczny jedzenie. Rozumie się samo przez się się najecie w przerwie w podróży. Jesteście mieszkańcami Kielc? Przyjdźcie do nas całą rodziną. Miło gościmy u siebie nieco pokoleń z jednej rodziny. Będzie nam tym bardziej ujutno, że chcieliście spożyć u nas stowarzyszony obiad. W zasadzie zapraszamy do siebie klientów indywidualnych. Lecz również zachęcamy do siebie firmy, które potrzebują sprawdzonego dostawcy jedzenia. Catering to jedna z oferowanych przez nas specjalności. Z miłą chęcią ugotujemy dla Państwa dobre dania. A w następnej kolejności dostarczymy je we wskazane przez Was miejsce. Nie musicie się obawiać, że żarcie będzie zimne. Wszystko będzie podane na serdecznie. Z pewnością będziecie zadowoleni z naszych usług.

  Data dodania: 13 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Tarnobrzeg »

  Simon-Trans to firma spedycyjno-transportowa. Nasze usługi kierujemy zarówno na obszarze Polski, jak oraz w Unii Europejskiej a oprócz tego w Szwajcarii. Działając od 2010 roku zdobyliśmy rozległe doświadczenie a oprócz tego uzyskaliśmy wysoką pozycję między konkurencji. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa a także niezawodności. Zatrudniamy kierowców z wieloletnią praktyką, dzięki czemu realizowane przez nas usługi odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów. Paramy się przewozem towarów do 24 odcień. Ładunki, które transportujemy to ładunki drobnicowe, całopojazdowe, i również ładunki niebezpieczne (ADR). Oferujemy wysokiej klasy utensylia, nowoczesne rozwiązania i również profesjonalną obsługę. Do klienta podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »