Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'implanty':

Sortuj po:

 • Stomatolog katowice »

  Jak silnie pielęgnujesz swoje zęby? Niezmiernie często do dentysty wstępują josoby, jakie w tym momencie mają niezmiernie znaczne kłopoty z zębami. Powodem rzeczonego zjawiska jest bez wątpliwości to, że nie wyłącznie obawiamy się wybitnie samego gabinetu dentystycznego, lecz poza tym niezmiernie byle jak dbamy o nasze ząbki. Zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. W naszej trwałej propozycji implanty, a również różne usługi ściśle spięte ze stomatologią. Nasi dentyści bez ustanku podnoszą swoje zdolności. Dzisiaj pracujemy na wybitnie zaawansowanym sprzęcie. Zapraszamy serdecznie na fotel.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia estetyczna Poznań »

  Oferta realizacji Przychodni Stomatologicznej Mój Stomatolog Poznań skierowana jest do klientów z centrum terenu Wielkopolski. Atrakcyjna lokalizacja poradni, cierpliwy, zaangażowany personel lekarski bądź atrakcyjne ceny zabiegów to główne powody, dla których warto jest umówić się na wizytę. Zapewniamy obszerny wachlarz realizacji dentystycznych: kompleksowe leczenie zachowawcze, implanty Poznań lub zabiegi z dziedziny chirurgia stomatologiczna Poznań. Specjalnie dla małych podopiecznych wprowadziliśmy nowatorskie podejście do leczenia, tak aby zabiegi lecznicze w branży stomatologia dziecięca Poznań nie były kojarzone z bolesnymi przeżyciami, co może powodować niepotrzebny strach przed dentystą w dorosłym wieku. Zatrudniamy wyspecjalizowanych specjalistów stomatologii, dyplomowanych protetyków oraz fachowych implantologów, pracuje dla nas także znakomity ortodonta Poznań, który efektywnie koryguje nieestetyczny zgryz i gwarantuje estetyczny czy zdrowy uśmiech pacjentom w każdym wieku.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy Sochaczew »

  Stomatolog Sochaczew - NZOZ Remedium Stomatologia, profesjonalne usługi dentystyczne. Znakomity sprzęt, sympatyczni lekarze i 24 miesiące gwarancji. Gabinet dentystyczny Remedium oferuje takie usługi jak: bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałowe, protezy, implanty, leczenie zębów stałych i mlecznych, implanty dentystyczne, zabiegi higienizacyjne, wypełnianie, wybielanie oraz profilaktyka.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Dzisiaj gabinet stomatologiczny, aby wykonywać efektywne leczenie bruksizmu lub wykonywać rewelacyjnej klasy korony porcelanowe, musi spełniać kilka cech. Szczególnie, dentyści działający w danym gabinecie, powinni być zawodowcami, posiadającymi właściwe doświadczenie, jak i zdolności. Innym istotnym czynnikiem, za pośrednictwem którego usługi leczenie kanałowe czy stomatologia estetyczna, będą na bardzo wysokim poziomie, jest stosowny sprzęt wykorzystywany do leczenia. Wyłącznie najnowszej generacji rozwiązania technologiczne, jak również fachowy sprzęt, dadzą sposobność efektywnie służyć pomocą pacjentom. Dla dużej ilości osób, nie tylko dla tych, które zmagają się lękiem przed stomatologiem, jakim jest dentofobia, bardzo ważne jest również stosowne podejście dentysty. Nie jedynie fachowa, ale także przyjazna obsługa dentystyczna, da możliwość aby każde leczenie dentystyczne sprawić przyjaźniejszym. W zakresie zabiegów, oferowanych przez ORIDENT Dentysta Poznań, wszystkie wymienione cechy znajdują swe realne odzwierciedlenie.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta w Poznaniu »

  Niewątpliwie zadbany uśmiech chce mieć dużo osób. Kolosalna ilość ludzi w trakcie życia traci swoje prawdziwe uzębienie. Konsekwencje starty uzębienia są bardzo niekomfortowe. W głównej mierze jest to powiązane z estetyką, a także z efektywnością przeżuwania żywności. Naprzeciwko różnym potrzebom przychodzi obecna stomatologia polecając implanty (Poznań to miasto, w którym się je wykonuje). Za pomocą stosownego implantu, powinno się utworzyć nowy ząb. Ceniony gabinet stomatologiczny Dent Dentysta Poznań robi ten typ zabiegów. To niezmiernie innowacyjna klinika, która ma sporo do zaoferowania. Stomatolodzy pracujący w Dent znamionują się kolosalną cierpliwością, dbają o to, by zapewnić pacjentowi przyjemną atmosferę. Dent Korony Porcelanowe Poznań oferuje protezy zębowe, jest ponadto realizowana na poczekaniu naprawa protez, realizowana szalenie solidnie. Dent Gabinet Dentystyczny Poznań poleca prócz tego doskonałe wybielanie zębów robione nowoczesnym amerykańskim sposobem. Na stronie internetowej są opublikowane bardziej szczegółowe dane.

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed na warszawskim Ursynowie to trzecia placówka tej grupy. Flagowe usługi to implanty i ortodoncja. Lekarz ortodonta jak i chirurg - implantolog przyjmujący w przychodni na Ursynowie to doświadczeni specjaliści, którzy gwarantują profesjonalizm i bezpieczeństwo. Ponadto można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów, licówki, ekstrakcje zębów, higienę zębów, leczenie kanałowe oraz pozostałe usługi zawierające się w dziedzinie stomatologii. Od niedawna w Demed na Ursynowie jest dostępny stomatolog bezpłatnie z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rentgen zębów »

  Dbałość o jamę ustną to jeden z najistotniejszych elementów prowadzących do utrzymania jej w pełnym stanie zdrowia. Dlatego też wyjątkowo istotne wydaje się właściwe pielęgnowanie jamy ustnej oraz regularne wizyty u stomatologa i ortodonty. Na etapie pojawienia się pewnych nieprawidłowości, czy to wad zgryzu czy też ubytków, pomoc stomatologii czy tez ortodoncji jest konieczna dla uzyskania widocznej poprawy. Problemy ze zdrowiem jamy ustnej mogą pojawić się w każdym wieku i przyjmować różne formy. Stomatologia Wawrzynkiewicz z Łodzi to wysoko wyspecjalizowane gabinety dentystyczne różnych specjalności. Mixdental Łódź oferuje profesjonalne usługi chirurgi szczękowej wszczepiając implanty zębowe. Klinika w Łodzi wykonuje rentgen zębów a oprócz RTG leczy w zakresie ortodoncji, stomatologii jak i chirurgii jamy ustnej. Dentyści z Mixdental Łódź mają w swojej ofercie implanty, aparaty ortodontyczne jak i rentgen zębów. Wybierając takie punkty medyczne w Łodzi jak ortodoncja Wawrzynkiewicz, zyskują Państwo gwarancję skuteczności, profesjonalizmu i szybkości.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka Ostrowiec »

  Nasz gabinet stomatologiczny to fachowa placówka medyczna. Naszym priorytetem jest dbanie o Wasz zdrowy i piękny uśmiech codziennie. Grono specjalistów z różnych specjalizacji dentystycznych zadba o komfortowe i miłe leczenie związane z protetyką, a także o potrzebną w danej chwili profilaktykę związaną z stanem jamy ustnej. Oprócz normalnych zabiegów dentystycznych, oferujemy wysokiej jakości implanty. U nas pomocy mogą szukać zarówno najmłodsi, jak i dorośli, którym dokuczające zęby nie pozwalają normalnie funkcjonować. Stosowane przez nasz gabinet dentystyczny implanty, to numer 1 w swojej klasie. Ufamy prawdziwym specjalistom od protetyki, którzy podczas tworzenia implantów stosują jedynie najlepsze materiały. Implanty tytanowe tworzone są z piaskowanego i wytrawianego tytanu, co ułatwia proces przebudowy i wzrostu kości wokół niego. Zabieg wstawiania implantów jest całkowicie bezbolesny, dzięki użyciu punktowego znieczulenia. Implanty nie zniekształcają mowy i nie wywołują reakcji alergicznych, gdyż są złożone z przyjaznych zdrowiu materiałów. Dzięki zastosowaniu implantów w pełni znikają trudności z miażdżeniem pokarmów, co ma wpływ na komfort trawienny. Implanty są gwarancją pięknego uśmiechu na długi czas. Przez kilka lat zadbaliśmy o wielu Klientów i zanalizowaliśmy całe mnóstwo przypadków. Gromadzimy potrzebną wiedzę i kwalifikacje by wykonywać specjalistyczne usługi dentystyczne. Dzięki bezpośredniej współpracy z naszymi kontrahentami mamy możliwość zaoferować Państwu implanty w atrakcyjnych cenach, w opcjach ratalnych. Protetyka to nasza domena. Zapraszamy do gabinetu, w którym dbamy o piękny uśmiech naszych Pacjentów.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdańsk »

  Gabinet Dental Ceramic Studio działa od 2006 roku korzystając z wieloletniego doświadczenia zdobytego w kraju i za granicą. Skupiamy się na estetyce oraz funkcjonalności naszych prac protetycznych. Naszym klientom doradzamy zarówno przy wyborze kształtu jak i koloru licówek. Przed konsultacją prosimy wcześniej umówić się telefonicznie. Istnieje możliwośc wykonania dokumentacji fotograficznej. Wykonujemy pobranie pomiaru łukiem twarzowym. Stosujemy najlepsze rozwiązania w stomatologii kosmetycznej – Cercon. Zapraszamy gabinety stomatologiczne do współpracy przy wykonywaniu usług protetycznych.

  Data dodania: 18 08 2017 · szczegóły wpisu »