Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelaria':

Sortuj po:

 • Kancelaria Prawna Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań - Paweł Narożny jako radca prawny kieruje szeroki asortyment w pełni profesjonalnych usług prawnych do osób fizycznych oraz małych, średnich lub też niezwykle rozbudowanych przedsiębiorstw, a także różnego rodzaju instytucji. Tematyczny obszar działania kancelarii Pawła Narożnego obejmuje obsługę prawną jak i doradztwo w wielu dziedzinach prawa takich jak prawo handlowe, prawo administracyjne i gospodarcze, prawo rodzinne, międzynarodowe, czy prawo pracy. Kancelaria oferuje również pomoc prawna w zakresie doradztwa i sporządzania pism jak i bezpośredniego reprezentowania klienta przed instytucjami i sądami w sprawach w których interwencja prawa konieczna. Paweł Narożny odznacza się kilkoma cechami które zawsze wyróżniają dobrego prawnika i profesjonalistę takie jak ambicja, determinacja, czy szybkość w podejmowaniu decyzji przez co stwarza podstawy do dynamicznej i profesjonalnej obsługi prawnej w wielu dziedzinach prawa.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Jaworzno »

  Kancelaria adwokacka Izabela Dzierwa-Pabin zajmuje się świadczeniem usługami prawnych i konsultingowych dla klientów indywidualnych jak również dla firm. Doradzamy klientom w kwestii tworzenia rozwiązań prawnych, ich wdrażania oraz utrzymania. Kancelaria skupia specjalistów z dziedziny prawa cywilnego i karnego, prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych, prawa gospodarczego i handlowego. Kancelaria posiada swoje główne biuro w Krakowie. Przyjmujemy również interesantów w zamiejscowej filii Jaworzno.

  Data dodania: 26 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Marta Arendt - Białystok »

  W profesjonalnej pomocy kancelaryjnej zarówno podmiotów gospodarczych jak też klientów prywatnych, kluczowe jest przeważnie właściwe reprezentowanie interesów Mocodawcy a także rzeczowe i należyte przygotowanie do procesu. Doskonały adwokat musi posiadać umiejętności, które mu pozwalają na rzetelne ukazanie swych zleceniodawców przed sądami czy organami ścigania aby wszelkie napotkane problemy mógł wyjaśnić bezzwłocznie. Adwokat Marta Arendt w swojej pracy szczególnie ceni sobie właśnie maksymę, by dla każdej sprawy karne poświęcić tyle czasu by móc jak najdoskonalej zadbać dobro i interes swoich klientów.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria adwokacka Anna Janicka z Łodzi trwa od 2007 roku. Kancelaria prawna prowadzi mediacje a także rozwody oraz negocjacje w sądach. Pani adwokat posiada dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w kraju. Zgłaszający się partner traktowany jest z troskliwym podejściem, starannością a także celem doprowadzenia jego sprawy do szczęśliwego końca. Pani prawnik posiada swój gabinet w centrum Łodzi. W medycynie dochodzi niestety co jakiś czas do błędów lekarskich a kancelaria odszkodowawcza stara się wyegzekwować odpowiednie zadośćuczynienia od winnego. Kancelaria prawna przedstawia prawo jako promulgowane i jako obowiązujący pewnik, którego trzeba przestrzegać dla dobra jednostki a również całego społeczeństwa. Kancelaria odszkodowawcza para się sprawami takimi jak sprawy rodzinne, karne, spadkowe, cywilne, opiekuńcze i rozwody. Adres pani adwokat to Łódź. Adwokat własne czynności świadczy tak jak osobom fizycznym, tak też firmom oraz instytucjom. Każdy poszkodowany obywatel jest ważny a również może liczyć na szybką reakcję i pomoc adwokacką.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Mława »

  Naszym celem jest zaproponowanie specjalnej a także kompleksowej porady adwokackiej na właściwym pułapie. Pamiętamy o tym, że zawsze powinno się uwzględniać potrzeby potencjalnego klienta. Pryncypialną zasadą kancelarii jest szczegółowe podejście do przyjmowanej sprawy oraz przystosowanie obsługi do wymagań konkretnych kontrahentów. Zdobyte przez nas wykształcenie zawodowe i kooperacja z sądami tudzież komórkami rządowymi sprawia, że śmiało możemy dać radę czemuś stawianym nam problemom. Adwokat Mława została założona z myślą o świadczeniu wysokiej jakości wsparcia klientom, którzy w razie trudności natury prawnej mieliby możliwość w pełni skorzystać siłę zachowania swoich praw z omówieniem skutecznych możliwości oraz ukazaniem możliwych komplikacji które wynikają z trudnej natury prawa.

  Data dodania: 18 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Kraków, Porady prawne Kraków »

  Nasza kancelaria adwokacka zapewnia pomoc prawną, przygotowywanie umów, pozwów, wniosków, apelacji i reprezentację przed sądami w sporach cywilnych. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy rozwodowe i cywilne. Adwokat udziela porad prawnych online. Obsługujemy spółki i przedsiębiorców. Kancelaria oferuje rzetelne porady prawne i opinie prawne. Głównym celem naszej Kancelarii Adwokackiej jest dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług prawnych w połączeniu z troską o każdego klienta. Kancelarię adwokacką cechuje doświadczenie, staranność, rzetelność i indywidualne podejście do każdej z powierzanej przez klienta sprawy tak, by znaleźć dla każdego klienta jak najkorzystniejsze rozwiązanie co do powierzonej sprawy.

  Data dodania: 18 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa spadki »

  Spory w wielu przypadkach rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez wsparcia specjalistów z obrębu prawa nie uda się nam dociec prawdziwości i słuszności. Wtenczas postacią, która na pewno wspomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna prawo, to on wie, w jaki sposób pisać wszystkie zawiadomienia czy też podania jurydyczne a też to on wie, jak reprezentować swoich kontrahentów przed sądem. Te zręczności a również wiedza i lata stażu powodują, że adwokat i kancelaria, jaką przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Gorąco zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się znacznie więcej wiadomości.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kancelria adwokacka »

  Kancelaria prawna Ius Cogens w Toruniu zaprasza wszystkich, poszukujących porad prawnych, bądź pomocy doświadczonego prawnika. Nasz profesjonalny zespół tworzą adwokaci, którzy wzajemnie uzupełniają się swoimi specjalizacjami. W naszej kancelarii Ius Cogens panuje przekonanie, że jeden człowiek nie może trudnić się wszystkimi gałęziami prawa, toteż zatrudniamy ekspertów od prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Kancelaria opiera się na wiedzy merytorycznej, potencjale intelektualnym oraz na nowatorskich metodach pomocy prawnej. Każda kolejna sprawa z branży prawa jest dla naszej kancelarii adwokackiej bezcennym dośwadczeniem, które zdobywamy codziennie. Mamy świadomość, że do każdej sprawy trzeba podejść w sposób szczególny. Respektujemy prywatność naszych Zleceniodawców i robimy co w naszej mocy, aby im pomóc. W zakresie prawa karnego, prawnicy z kancelarii adwokackiej Ius Cogens w Toruniu dysponują wieloletnim doświadczeniem. Reprezentujemy przed sądem podejrzanych, walczymy o odszkodowania dla pokrzywdzonych. Prawo rodzinne to bardzo często szczególnie delikatne i prywatne sprawy. Zrobimy wszystko aby pomóc przy sprawach o rozwód oraz w niełatwych przypadkach sporów o dzieci. Nasz zespół oferuje porady i może Cię reprezentować w sprawach z zakresu prawa cywilnego i administracyjnego. np. o upadłość. Masz kłopoty z pracodawcą, który nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Zaufaj naszemu zespołowi od prawa pracy. W kancelarii Ius Cogens jesteśmy otwarci na drugiego człowieka. Przyjdź do nas, a spotkasz się z życzliwością i profesjonalizmem.

  Data dodania: 18 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik »

  Kancelaria prawna Legal to w szczególności profesjonalizm i czasowość. Dbałość o Państwa problemy to najistotniejszy cel naszej pracy. Mogą Państwo nam zaufać, a my dołożymy wszelkich starań by rozwikłać dany problem Świadczymy usługi prawne w sprawach z zakresu prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa gospodarczego i spółdzielczego. W ramach naszych usług wykonujemy działania związane z doradztwem prawnym, analizowaniem pism prawnych, projektowaniem umów i aktów prawnych, a także czynności związane z prowadzeniem negocjacjami handlowych i sądowych. Wszechstronna znajomość przepisów prawnych i wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne oddziaływają na wysoki standard świadczonych przez nas usług.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz NOTUS »

  Jesteśmy Kancelarią Notarialną w Katowicach oferujemy Państwu profesjonalną obsługę w zakresie dokonywania czynności notarialnych, w zgodzie z obowiązującym prawem oraz zasadami etyki zawodowej notariuszy. Możemy się pochwalić ogromnym doświadczeniem w stosowaniu prawa, a także zawsze podejdziemy do Państwa indywidualnie. NOTUS - Kancelaria - Notariat katowice

  Data dodania: 05 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z sprawdzonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Śliwowski Nowak Adwokaci spółka partnerska »

  Snkancelaria. pl to kancelaria, która powstała z ogromnej pasji i zaangażowania. Każdy z członków to przeszło 10 lat doświadczenia, dzięki czemu panowie są w stanie sprostać każdemu, nawet najtrudniejszemu wyzwaniu. Snkancelaria. pl to zupelnie nowe i odświeżone spojrzenie na sprawy prawne. Kancelaria jest obecnie bardzo uznaną marką w oczach swoich klientów, spotyka się z pozytywnymi recenzjami swojej pracy.

  Data dodania: 15 11 2019 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Bezsprzecznie, nieustanna ewolucja na rynku nieruchomości skutkuje równie szybkimi zmianami stanu prawnego obowiązującego w tym zakresie. Nabycie nieruchomości stanowi zatem niejednokrotnie olbrzymie wyzwanie dla tych, którzy nie nadążają za zmianami. Jeśli szukasz wsparcia prawnego podczas nabywania nieruchomości, skorzystaj z pomocy kancelarii Norek i Wspólnicy.

  Data dodania: 12 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria LIPIŃSKI & WALCZAK S.C. »

  Kancelaria Lipiński & Walczak S. C. Adwokaci i Radcowie Prawni z siedzibą w Poznaniu oferuje swoje usługi w zakresie prawa rodzinnego, karnego i gospodarczego. Dla klientów pozyskujemy decyzje administracyjne, koncesje i zezwolenia. Oferujemy pomoc prawną w podziale majątku oraz w procedurach nabycia spadku. Pełną ofertę kancelarii znajdziesz na stronie firmy. Zapraszamy także do kontaktu mailowego!

  Data dodania: 15 03 2021 · szczegóły wpisu »
 • Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp.J. »

  Janik i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni Sp. J. posiada dwa oddziały: jeden w Katowicach i jeden w Częstochowie. Pracują tam adwokaci i radcowie prawni, którzy przygotowali ofertę dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców. Pomagają w zakresie prawa spółek, ochrony wizerunku i konkurencji, a także prawa spadkowego, karnego, windykacji i restrukturyzacji. Co więcej, nieobce są im prawo medyczne i farmaceutyczne. Dowiedz się więcej już teraz na stronie internetowej lub skontaktuj się telefonicznie!

  Data dodania: 23 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Adwokat Patryk Wróbel »

  Patryk Wróbel Kancelaria Adwokacka to miejsce, w którym zyskasz kompleksową pomoc prawną w wielu zakresach. Podejmujemy się świadczenia usług zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym. Między innymi prowadzimy sprawy rodzinne, spadkowe, cywilne małżeńskie, a także administracyjne i karne. Oddziały naszej kancelarii znajdziesz w kilku miastach - na terenie Wrocławia, Ostrzeszowa, Kalisza, a także Sycowa. Jeśli tylko borykasz się z jakimś problemem prawnym, skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 29 04 2021 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski »

  Kancelaria Radcy Prawnego Dawid Rzeski świadczy usługi z zakresu prawa rodzinnego i cywilnego. Zajmuje się ona udzielaniem porad prawnych klientom indywidualnym oraz podmiotom instytucjonalnym. Oprócz tego zapewnia prowadzenie czynności procesowych oraz reprezentację sądową. Pracujący w niej specjaliści posiadają też uprawienia mediatora. Zapoznaj się lepiej z ofertą kancelarii, sprawdzając jej stronę internetową!

  Data dodania: 21 09 2021 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Szerszeń | Prawnik Poznań »

  Kancelaria adwokacka Pawła Szerszenia specjalizuje się w różnych dziedzinach prawa. Adwokat jest absolwentem Wydziału Prawa Uniwersytetu Szczecińskiego. Prawnik odbył praktykę adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w mieście Poznań. Kancelaria adwokacka prowadzi sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa karnego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego oraz prawa administracyjnego. Rzetelna obsługa przedsiębiorców dotyczy, m. in. kompleksowego doradztwa prawnego, przygotowywania i opiniowania umów czy wydawania opinii prawnych. Adwokat obsługuje również klientów prywatnych. Prawnik pomaga osobom podejrzanym na etapie postępowania przygotowawczego. Skuteczne działanie już na początkowym etapie, może pomóc w uzyskaniu zadowalających wyników. Obsługa prawna dostępna w mieście Poznań koncentruje się także na kwestiach związanych z rozwodem - separacja, alimenty, jak również podział majątku. Prawnik reprezentuje klientów przed urzędami i sądami. Adwokat zapewnia całkowite zaangażowanie w każdą sprawę oraz fachowość. Kancelaria adwokacka współpracuje z rozmaitymi prawnikami z całego kraju, co umożliwia występowanie przed sądami nie tylko w mieście Poznań, ale na obszarze całej Polski.

  Data dodania: 07 01 2022 · szczegóły wpisu »