Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kancelaria prawna':

Sortuj po:

 • Adwokat Łódź »

  Kancelaria adwokacka Anna Janicka z Łodzi trwa od 2007 roku. Kancelaria prawna prowadzi mediacje a także rozwody oraz negocjacje w sądach. Pani adwokat posiada dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w kraju. Zgłaszający się partner traktowany jest z troskliwym podejściem, starannością a także celem doprowadzenia jego sprawy do szczęśliwego końca. Pani prawnik posiada swój gabinet w centrum Łodzi. W medycynie dochodzi niestety co jakiś czas do błędów lekarskich a kancelaria odszkodowawcza stara się wyegzekwować odpowiednie zadośćuczynienia od winnego. Kancelaria prawna przedstawia prawo jako promulgowane i jako obowiązujący pewnik, którego trzeba przestrzegać dla dobra jednostki a również całego społeczeństwa. Kancelaria odszkodowawcza para się sprawami takimi jak sprawy rodzinne, karne, spadkowe, cywilne, opiekuńcze i rozwody. Adres pani adwokat to Łódź. Adwokat własne czynności świadczy tak jak osobom fizycznym, tak też firmom oraz instytucjom. Każdy poszkodowany obywatel jest ważny a również może liczyć na szybką reakcję i pomoc adwokacką.

  Data dodania: 14 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa spadki »

  Spory w wielu przypadkach rozwiązywane są na drodze sądowej. Bywa tak, że bez wsparcia specjalistów z obrębu prawa nie uda się nam dociec prawdziwości i słuszności. Wtenczas postacią, która na pewno wspomoże okazuje się adwokat warszawa. To on zna prawo, to on wie, w jaki sposób pisać wszystkie zawiadomienia czy też podania jurydyczne a też to on wie, jak reprezentować swoich kontrahentów przed sądem. Te zręczności a również wiedza i lata stażu powodują, że adwokat i kancelaria, jaką przedstawiamy jest postrzegana jako punkt zaufania publicznego. Gorąco zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się znacznie więcej wiadomości.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Duraj Reck - Radca prawny Katowice »

  Kim jesteśmy? Zesopłem sprawdzonych w boju prawników, w tym adwokatów i radców prawnych. Współpraca z sprawdzonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, a także uniwersyteckimi wykładowcami. Działamy z renomowanymi zagranicznymi kancelariami prawnymi. To właśnie Katowicka Kancelaria Adwokacka Duraj Reck i Partnerzy. Nie jesteśmy kolekcjonerami wiedzy, lecz jej użytkownikami. Duraj Reck to sprawdzony radca prawny Katowice.

  Data dodania: 07 08 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna Norek i Wspólnicy sp.k. »

  Bezsprzecznie, nieustanna ewolucja na rynku nieruchomości skutkuje równie szybkimi zmianami stanu prawnego obowiązującego w tym zakresie. Nabycie nieruchomości stanowi zatem niejednokrotnie olbrzymie wyzwanie dla tych, którzy nie nadążają za zmianami. Jeśli szukasz wsparcia prawnego podczas nabywania nieruchomości, skorzystaj z pomocy kancelarii Norek i Wspólnicy.

  Data dodania: 12 01 2020 · szczegóły wpisu »