Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'konferencje':

Sortuj po:

 • Hotel Częstochowa »

  Na prezentowanej witrynie internetowej mogą się Państwo zapoznać z ofertą ośrodka hotelowego Dolcan, który przygotował dla swoich Gości malownicze pokoje z bezpośrednim dostępem do łazienki, aparatem telefonicznym i darmowym połączeniem internetowym. Dolcan posiada obszerną salę bankietową, w której ciągle organizowane są chrzciny, czy spotkania biznesowe i konferencje. Częstochowa jest w prawdzie miastem, w którym podobnych ośrodków hotelowych jest wiele, jednak niezwykła atmosfera miejsca i malownicze położenie sprawiają, że Dolcan jest gwarancją udanego odpoczynku.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Profesjonalny serwis dla organizatorów konferencji Confero. pl jest reakcją na wzrastające zapotrzebowanie na usługi powiązane z turystyką biznesową. Oferta portalu obejmuje ranking znakomitych krajowych obiektów konferencyjnych, bazę firm czy moduł grupowej rezerwacji usług takich jak miejsca noclegowe i ekskluzywne sale konferencyjne w atrakcyjnych turystycznie miejscach na terenie całego kraju: konferencje nad morzem, w górach oraz nad jeziorami. Z Confero. pl znajdziesz czy zarezerwujesz w dogodnych dla siebie terminach komfortowe sale konferencyjne Kraków, konferencje Warszawa albo Poznań, a także zamówisz miejsca noclegowe, wyżywienie czy nieodzowny sprzęt techniczny typu projektor multimedialny. Serdecznie zachęcamy do kontaktu za pomocą formularza kontaktowego oraz telefonicznie: nr tel. 616638688 lub 616638689.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hotel autostrada »

  Przeglądając oferty w stylu hotele Poznań czy też hotel Poznań, warto jest przyjrzeć się propozycji Hotelu MAX Luboń. Pomimo iż hotel znajduje się niecałe 10 km od Poznania, dzięki znakomitej lokalizacji pod kątem komunikacji, daje możliwość na bardzo dobry kontakt z Poznaniem jak również Wielkopolską. Hotel MAX Luboń znajduje się bowiem w bliskiej odległości ważnych węzłów komunikacyjnych oraz przy autostradzie łączącej Polskę z Niemcami. Dzięki temu, zarówno gości prywatni jak i klienci biznesowi mogą z Hotel Luboń MAX uczynić znakomite miejsce „wypadowe”. Miejscowość Luboń położona jest przy granicy Wielkopolskiego Parku Narodowego, dzięki czemu goście chcący odpocząć we okolicznościach przyrody będą mieli sposobność czerpać z malowniczości parku. W niedalekiej odległości od Hotelu MAX Luboń znajdują się także tak praktyczne obiekty jak sklepy, przychodnie bądź salony kosmetyczne. Natomiast sam hotel udostępnia swoim gościom wygodne pokoje, wykwintną kuchnie podawaną w eleganckiej sali restauracyjnej jak i miłą obsługę.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Oferta współpracy z Konferencyjnie. pl dedykowana jest dla dwóch grup. Pierwszą z nich są organizatorzy konferencji, kursów. Wykorzystując wyszukiwarkę można łatwo, bezzwłocznie wyłonić optymalny ośrodek dla jakiejś ilości gości. Wykaz zawiera sale konferencyjne na Mazurach, w Tatrach, miejscowości nadmorskie (sale konferencyjne Gdańsk, Świnoujście). Żeby zorganizować przykładowo konferencje nad morzem, trzeba tylko wybrać odpowiednią opcję w wyszukiwarce. Analogicznie postępować należy, kiedy chodzi o event w znanych centrach biznesu (sale konferencyjne Wrocław, Warszawa). Wygląd portalu zaadaptowano do umiejętności każdego użytkownika. Druga grupa adresatów to osoby udostępniające sale szkoleniowe oraz obiekty konferencyjne. Zapraszamy do dołączania swych ogłoszeń. Dokładnie, ciekawie przedstawimy je w serwisie i ponadto wzbogacimy fotografiami pomieszczeń i ośrodka z zewnątrz. Jest to wspaniała promocja dla ośrodka – katalog zawiera tylko sprawdzone ośrodki szkoleniowo-konferencyjne. Upraszamy o podanie dokładniejszych istotnych info w kwestii ośrodka i okolic.

  Data dodania: 13 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Opole »

  Czy wybierałeś się kiedyś może na konferencję? O ile tak to odpowiedz nam na pytanie jaki standard powinien zapewniać ośrodek odpowiedzialny za takie zjazdy? Komfort, rozrywka, sale multimedialne? A ma możliwość jeszcze przenigdy się nie wybierałeś i dopiero szukasz informacji na ten temat? Dobrym miejscem na takie zjazdy jest południowa część Polski. Konferencje Opole to gwarancja prostoty i klasy w jednym a do tego dość rozbudowanej oferty pod kątem technologicznym. Tak czy inaczej Ty już wiesz gdzie szukać dobrego ośrodka, prawda? Serdecznie juz teraz wszystkich Państwa zapraszamy na naszą nową stronę internetową

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa konferencji Warszawa »

  Specjalistyczna obsługa konferencji stała się sposobem na swoją działalność i zarabianie na tym dość pubudzających ciekawość pieniędzy. Spółki specjalizujące się w tego typu usługach w indywidualnej działalności oferują też swoim klientom znacznie więcej. Jednym z takich przykładów może być obsługa koncertów. Przed każdą imprezą taka spółka specjalnie przygotuje odpowiednie nagłośnienie, oświetlenie i wszystko co będzie niezbędne dla danej imprezy. Ma możliwość się wszak zdarzyć tak iż na przykład. artysta będzie chciał śpiewać w niewielkiej mgiełce unoszącej się wokół jego nóg. Wówczas taka firma zapewnia tego typu obsługę. Po zapoznaniu się z ofertami wszystkich korporacji istotne jest natomiast by wyselekcjonować taką która posiada doświadczenie w tego rodzaju usługach żeby nie okazało się iż nasza impreza jaką jesteśmy organizatorem zostanie zorganizowana nieprawidłowo lub będzie bardzo nieprofesjonalna.

  Data dodania: 18 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe Kraków finanse »

  Nie należy spóźniać się na konferencje. Rejestracja zrzeszonych domniemana jest z reguły o danej dacie. Dotyczy to w szczególności całodziennych konferencji finansowych. Na krakowską konferencję nie przychodzimy w dresach, przypuszczając, że przebierzemy się w gustowny kostium po przyjeździe. Jeśli jeździmy samochodem, przed ośrodkiem konferencyjnym zbaczamy np. na stację benzynową dodatkowo przebijamy się w właściwy kostium. Zabieramy ze sobą awaryjne przyodzienie, opcjonalnie ubiór uroczysty (o ile przewidziana jest wystawna uczta). Warto pomyśleć o zapasowym obuwiu (obowiązuje to w swoistości kobiet których stopy nie są przyzwyczajone do całodniowych maratonów w szpilkach). Korzystnym jest posiadanie niezależnego wskaźnika laserowego. Nie regularnie jest on na zaopatrzeniu konferencji w dziedzinie finanse. Przed konferencją finansową warto się wyspać również nie uczestniczyć w imprezach zakrapianych alkoholem. Głos powinien być w równej sile. W miarę możliwości na konferencję przyjeżdżamy z kolejnym uczestnikiem. Będzie nam raźniej. Okazjonalnie na konferencję przyjeżdżamy bez „osobowego wsparcia”. Najczęściej nie obstaje obawiać się takiego samotniczego wyjazdu. Nie nieustająco w naszym towarzystwie doświadczonym, albo akademickim istnieje ktoś, kto mógłby nam towarzyszyć. Na konferencjach w Krakowie dostrzega się tak przyjazdy zespołowe, jak i indywidualne. W trakcie konferencji z finansów warto zawiązywać znajomości z innymi partycypantami. Obecność (nawet dopiero co poznanej osoby), na naszym wykonaniu doda szybkości dodatkowo zmniejszy szczebel używanego stresu. Co więcej, inicjatorzy konferencji w przewadze. przypadków dokładają starań, żeby w trakcie wydarzenia przeważał charakter przyjaźni oraz integracyjny. Konferencje to uroczyste okazje do debaty, stawiania zapytań. Warto zdecydowanie inicjować dysputę. Nie obawiać się, że istnieć może wystawione przez nas pytanie jest nie istotne. Konferencje to bowiem wydarzenie mocno ukierunkowane na dzielenie się informacją, na jakim spotykają się teoretycy również praktycy życia gospodarczego, seminarzyści, doktoranci, profesorowie, specjaliści, habilitanci. Przeto, osobistości relacjonujące rozdzielony rozmiar wykształcenia, kompetencji tudzież doświadczenia zawodowego.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne »

  Dla posiadaczy małych i znacznych firm przygotowano serwis internetowy. To domena internetowa, na jakiej każdy ma możliwość odkryć obiekty wynajmujące sale konferencyjne - zarówno na szkolenia oraz posiedzenia służbowe lub ewentualnie inne okoliczności. Stworzona przez nas witryna umożliwia błyskawiczne oraz bardzo intuicyjne wyszukiwanie budynków konferencyjnych: sal kinowych, bankietowych, szkoleniowych. Za pomocą paru komend można w parę sekund odnaleźć wyselekcjonowaną listę miejsc spełniających rzeczowe, wyznaczone poprzednio kryteria. W naszej bazie mieszczą się zróżnicowane obiekty, od uniwersalnych hoteli proponujących całą gamę usług dodatkowych (catering, noclegi, SPA, siłownie), po pojedyncze sale konferencyjne. Każdy obiekt jest wnikliwie opisany oraz posiada aktualne dane kontaktowe, by kontrahenci mogli się z nim od razu skontaktować.

  Data dodania: 09 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Restauracja Toruń »

  Restauracja Ciżemka, znajduje się w samym środku Torunia a stricte w dzielnicy Starówka. Domeną restauracji jest nowoczesna kuchnia europejska i również staropolska. Wystrój lokalu zaprasza do wejścia, jest elegancki gustowny i również bardzo klasyczny. Sale restauracji są pojemne a oprócz tego klimatyzowane przez okrągły rok. Restauracja w Toruniu oferuje znakomite obiady, kolacje a oprócz tego desery, przygotowane z niezwykłą starannością. Potrawy mają niebanalny smak, a do każdego posiłku, kelner oferuje klientom wykwintne wino. Restauracja trudni się również organizacją różnych uroczystości. Organizuje obiady weselne, komunie, chrzest, obiady okolicznościowe a oprócz tego oprawę spotkań biznesowych. Ciekawostką jest to, że kucharze korzystają lecz i z klasycznych form gotowania i pieczenia, ale działają oni także w sferze kuchni molekularnej.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »