Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'marketing':

Sortuj po:

 • Prezentacja u klienta »

  Usługi oferowane przez TideMobile kierowane są do przedsiębiorców, którzy opierają biznes na sprzedaży bezpośredniej. Realizujemy urozmaicone modele sprzedaży dla Twojej firmy. Usługa SMS Voice (VMS) może wykorzystana jako przypomnienie SMS o spotkaniu lub o prezentacji, na którą zaproszeni są setki klientów. Marketing bezpośredni SMS z powodzeniem zastosować można jako zaproszenia przez SMS wysyłane do grona odbiorców na planowaną prezentację u klienta. Nasze usługi to sprawdzone sposoby pozyskania nowych Klientów czy to poprzez sprzedaż bezpośrednią SMS czy też jako prezentację u klienta.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powiadomienia SMS »

  Szkoły wyższe nastawione na dobry przekaz informacji mogą skorzystać z opisywanych na stronie usług marketingu mobilnego. Marketing SMS jest nowoczesnym modelem sprawnej komunikacji w instytucjach edukacyjnych.   Wysyłanie SMS jest szybką, zwyczajną i skuteczną formą przekazania ważnej wiadomości do licznego grona studentów. Jedną z korzystnych form wysyłki SMS są powiadomienia SMS. Można je zastosować jako dobra metoda przekazania cennych informacji takich jak np. o terminie egzaminu, czy także jako przypomnienie SMS o konieczności zwrotu książek do biblioteki. Wskutek wielu możliwościom wykorzystania masowej wysyłki SMS w szkołach cenne jest pozyskanie nowych uczniów, gdyż młodzi ludzie cenią sobie profesjonalnie przekazywanie wiadomości oraz dodatkowo indywidualne podejście. Hurtowe SMS-y wysyłane do tak licznych odbiorców niosą często poufne treści. Dzięki połączeniom z certyfikatem SSL gwarantujemy ich bezpieczeństwo. Wszystkie możliwości wysyłki masowych SMS możliwe są wskutek doskonałemu narzędziu SMS Sender, a oprócz tego API do SMS i innych produktów.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dom mediowy »

  Prezentowana strona internetowa zawiera ofertę domu mediowego Arena Media, który śledząc aktualne trendy mediowe prowadzi kampanie marketingowe w środkach masowego przekazu. Nasza działalność oparta jest na stałych analizach rynkowych, co z kolei gwarantuje dotarcie do wybranych odbiorców przez najefektywniejsze kanały komunikacji. Wysoka jakość naszych usług oraz indywidualne podejście do potrzeb Klientów przekłada się na wysoką efektywność przeprowadzanych kampanii.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia PR »

  Obecnie nie da się sobie wyobrazić odpowiedniego prosperowania przedsiębiorstwa bez kompetentnego działania reklamowego. Akcje reklamowe obejmują dzisiaj dosłownie wszystkie dziedziny naszego życia i absolutnie nie uwzględnia to wyłącznie oczywistej reklamy w gazetach albo innych mediach. W czasach prężnej konkurencji, by osiągnąć zamierzone rezultaty warto złożyć kwestie marketingu firmy w ręce fachowców. Nasza firma poleca specjalistyczne akcje reklamowe, które zaoferują wszystkim konsumentom sukces w danej branży. Proponujemy bogatą paletę innowacyjnych kampanii reklamowych, takich jak dla przykładu subtelny marketing zapachowy, określany też jako aromamarketing, gdzie promocja przedsiębiorstwa wykonywana jest poprzez skojarzenie z pewnym zapachem, który stwarza przyjemny wizerunek firmy. Dostarczamy też marketing szeptany, dzięki któremu promowana firma będzie bez przerwy obecna w świadomości klientów, jakby najświeższy news. Polecamy także szkolenia PR oraz personal branding, dzięki któremu nawet mała firma zostanie uznaną marką. Niniejsza propozycja obejmuje PR internetowy, który z uwagi na siłę sieci WWW tworzy obecnie jedną z najskuteczniejszych metod przemówienia do konsumentów.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Promocja na Facebooku »

  FanFar Sudio PR to całościowa oferta w zakresie promocji w Internecie. Naszą specjalnością jest promocja na Facebooku oraz kreowanie wizerunku firmy w sieci oraz specjalistyczny SEO PR. W ramach SEO PR wykonujemy audyt treści na stronie pod względem SEO, piszemy teksty reklamowe na strony firmowe pod kątem SEO oraz redagujemy ofertę firmy pod kątem SEO. Naszą misją jest dbanie o wizerunek w Internecie. Dzięki optymalnie zaprojektowanej kampani SEO PR Państwa firma może znaleźć się wysoko w wynikach wyszukiwania. Wszystkie kampanie reklamowe przygotowujemy uwzględniając wielkość firmy, budżet reklamowy oraz cele promocyjne. Dzięki naszej kadrze doświadczonych konsultantów mają Państwo pewność, że środki skierowane na reklamę w Internecie będą skutecznie wykorzystane.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonownie na długi ogon »

  Wiesz jak znaczący będzie wizerunek korporacji W dzisiejszych czasach, gdzie konkurencja jest tak silna. Dzięki naszym usługom zwiększysz zyski z prowadzonej poprzez siebie działalności. Wykonamy dla Ciebie stronę internetową opisującą w sposób oryginalny to czym się zajmujesz, zaprojektujemy ciekawą grafikę a na koniec wypromujemy Twoją witrynę aby znalazła się na szczycie wyników w wyszukiwarce. W ten sposób ilość ewentualnych nabywców odwiedzających Twoją stronę wyraźnie wzrośnie. Będzie to świetny sposób na upowszechnianie sklepów online, gdzie każdy odwiedzający potrafi przynieść nam realny dochód gotówki.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie planowanie produkcji »

  To u nas można liczyć na szkolenia sprzedaż na naprawdę wysokim poziomie. Dbamy o to by wszystkie szkolenia sprzedażowe, jak również szkolenia zarządzanie produkcją oraz wiele innych były niezmiennie prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Ragus - drukarnia offsetowa »

  Na półkach w marketach znajdziemy całą gamę różnorodnych towarów. Przeważnie długo zastanawiamy się na jaki produkt się zdecydować. Wielu produkujących wyroby stara się w jakiś szczególny sposób wpłynąć na wzrost sprzedaży swojego wyrobu. Co może w tym pomóc? Interesującym rozwiązaniem jest zaprojektowanie orginalnego, rzucającego się w oczy kartonu. Zamawiając zaprojektowanie i wyprodukowanie ludziom doświadczonym w branży drukarskiej np. ragus. pl nabywasz gwarancję, że wzrośnie sprzedaż Twojego produktu. Wyprodukowane wysokiej jakości kartony zaprezentują Twój produkt w najlepszej postaci.

  Data dodania: 23 11 2018 · szczegóły wpisu »