Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'niszczarka':

Sortuj po:

 • Niszczarki do papieru »

  Przedsiębiorstwo niszczarki24. pl, założyciel uznanego sklepu www o tej samej marce, serdecznie nakłania spodziewanych odbiorców detalicznych, jak również biznesowych do bliższego zapoznania się z wielowymiarową paletą produktów: doskonałej specyfikacji gilotyna do papieru, czy też zdywersyfikowanego asortymentu sprzęt do archiwizacji czy utylizacji już przestarzałych tradycyjnych dokumentów - niszczarki do papieru produkcji Fellowes czy Kobra. Prezentujemy firmowym odbiorcom wyjątkowo rentowne stawki na pełen, rozległy wachlarz produktów takich jak trymer do papieru lub gilotyna oraz wszechstronne porady przy dopasowaniu sprzętu. Na wymienionej patronackiej platformie online niszczarki24. pl przedstawiamy autorski online formularz doboru oferowanej przez nasz e-sklep niszczarki do jednostkowych, skonkretyzowanych osiągów każdego biura bądź gabinetu. Na jakiekolwiek zapewniane w niszczarki24. pl najnowszej generacji artykuły uznanych marek, w rodzaju niszczarka Fellowes, jako ich akredytowany reprezentant sprzedażowy, przychylamy długoletniej rękojmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki dokumentów »

  Serdecznie witamy Was, zachęcamy do poznania oferty naszego biuroserwisu www. niszczarki. org z artykułami biurowymi. W naszej szerokiej ofercie oferujemy wszystko co związane jest z bezpieczeństwem dokumentów. W ofercie posiadamy ponad pół tysiąca modeli niszczarek do papieru i płyt CD. Polecamy automatyczne niszczarki Rexel. Czarne obudowy maszyn będą nie tylko uzupełnieniem wyposażenia biura lecz także jego ozdobą. Niszczarki z automatycznym podajnikiem to 98% czasu mniej poświęconego na niszczenie papieru. Jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Rexel Auto to jedenaście modeli niszczarek wyposażonych w podajniki od 60 do 750 arkuszy papieru, niszczących dokumenty w trzech stopniach tajności. Najpopularniejszy model to Rexel Auto+ 300X. Rexel to także najpopularniejsze niszczarki kupowane na użytek gospodarstwa domowego np. Rexel Alpha StripCut Z wielką ochotą pomożemy dobrać odpowiedni model niszczarki. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pomożemy Wam dobrać odpowiednie urządzenie dla Państwa potrzeb

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niszczarki »

  Wszystko co niezbędne do biura. Maszyny, urządzenia biurowe, artykuły biurowe. Oferujemy najwyższej jakości biurowe niszczarki do dokumentów. Polecamy zwłaszcza niszczarki Opus. W czasie dbałości o ochronę danych osobowych, niszczarka papieru stała się nieodzownym wyposażeniem każdego biura i urzędu. Maszyny te od dawna stosowane były przez wojsko teraz coraz chętniej małe niszczarki kupujemy na użytek prywatny do domu.

  Data dodania: 26 10 2015 · szczegóły wpisu »