Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ochrona':

Sortuj po:

 • EI 60 »

  Artykuły z EF Polska budzą rzeczywiste zainteresowanie. Zarówno rolowana brama przeciwpożarowa jak i zapewniane tutaj kurtyny dymowe, cieszą się dobrą sławą wśród kupujących. Zważywszy na wskazówki konsumenta przesuwana brama przeciwpożarowa może zostać pokryta kolorem. W tym celu przygotowano należytą paletę barw. Ekranowanie elektromagnetyczne to kolejna propozycja tego projektanta. Przesuwana brama przeciwpożarowa jest zaopatrzona w stosownie ukształtowany blat. Za jego sprawą zapewniona jest znaczna odporność ogniowa, na przykład EI 30 albo EI 60. Ochrona przeciwpożarowa powinna być jednym z podstawowych dążeń każdego przedsiębiorcy. Bramy pożarowe to świetna inwestycja. Nowoczesne rozwiązania, takie jak bramy przeciwpożarowe, wyróżniają się właściwą skutecznością. Spółka EF Polska zajmuje się nie tylko rozprowadzaniem bram, ale też opracowywaniem ich konstrukcji. Do wykonywania bram dźwiękoszczelnych zastosowano stalowe konsole łożysk.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Administrator danych osobowych »

  W bieżących tygodniach, gdy zgodność przetwarzania danych wrażliwych z GIODO staje się w trybie ciągłym testowana, rozsądnym byłoby pomyśleć o korzystaniu z kompleksowych wdrożeń centrum doradztwa prawnego Agami. com. pl Administrator Bezpieczeństwa Informacji, wiodącego dostawcy fachowych wykonań z obszaru audyt parametrów wrażliwych. Praktykujemy olbrzymie rozeznanie w miarodajnej znajomości postanowień UODO, toteż jesteśmy w stanie zaproponować wszelkiego rodzaju mocodawcom komercyjnym, lub też administracyjnym, szeroki wachlarz projektów w sektorze specjalistyczna, wiarygodna ochrona czy audyt ochrony danych osobowych kooperanta. Nasza popularna firma Agami. com. pl Ochrona Danych Osobowych to kadra doświadczonych fachowców z rodzaju sprawdzonych, najwyższej charakterystyki usług prawniczych oraz teleinformatycznych, dzięki temu holistyczny wachlarz naszych branżowych świadczeń jest oczywiście imponujący. Zadzierzgnijcie kooperację z agami. com. pl Dane Osobowe Bezpieczeństwo, na naszej branżowej stronie online na bieżąco gromadzimy kwalifikacje na kursy czy wdrożenia abonamentowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Infox Sp. z o. o. to przede wszystkim kursy z z ochrony danych osobowych, kursy z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, kursy haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma powstała w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Kadrę Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2. 12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Innowacyjna ochrona katodowa »

  Jeżeli interesuje profesjonalna kompleksowa ochrona katodowa a oprócz tego elektrochemiczna od a do z to jak najszybciej odwiedźcie naszą stronę internetową i również ściśle zapoznajcie się z ofertą przedsiębiorstwa KOREKO. Naszą specjalnością jest fachowa ochrona katodowa stalowych rurociągów przemysłowych wody i również wielu innych obiektów, które mają bezpośredni kontakt z bardzo agresywnymi elektrolitami. Skupiamy się również na zabezpieczaniu elektrochemicznych stacji paliw a oprócz tego podziemnych zbiorników wielu różnorodnych towarów ropopochodnych, które stanowią niemałe zagrożenie. Posiadamy nowoczesne urządzenia do ochrony katodowej, dzięki czemu możemy zaspokoić oczekiwania nawet w największym stopniu wymagających klientów. Spośród konkurencyjnych firm cechuje nas pełen profesjonalizm, rzetelność i również terminowość w wykonywaniu przyjętych zleceń.

  Data dodania: 08 07 2020 · szczegóły wpisu »