Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'osobowych':

Sortuj po:

 • Wypożyczalnia samochodów Poznań »

  Gama wykonań firmy TORCAR z Poznania to krótko- i długookresowy wynajem samochodów na rzecz przedsiębiorstw, instytucji oraz usługobiorców indywidualnych. Ceniona Wypożyczalnia Samochodów Osobowych Poznań proponuje obszerną gamę najlepszej jakości aut renomowanych modeli w różnych klasach: C, S, Fun oraz M. TORCAR rekomenduje innowacyjne wykonania w dziedzinie wypożyczenie samochodu z fachowym kierowcą, kursy – odebranie pasażera z lotniska w Poznaniu, wypożyczalnia samochodów zastępczych – naprawdę tanio. Pod względem kompleksowości naszych realizacji jesteśmy dużo bardziej konkurencyjni niż dowolne wypożyczalnie samochodów z obszaru Poznania lub Wielkopolski. Dane kontaktowe zamieszczone zostały na stronie wypożyczalni. Zapraszamy na www.

  Data dodania: 14 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administrator danych osobowych »

  W bieżących tygodniach, gdy zgodność przetwarzania danych wrażliwych z GIODO staje się w trybie ciągłym testowana, rozsądnym byłoby pomyśleć o korzystaniu z kompleksowych wdrożeń centrum doradztwa prawnego Agami. com. pl Administrator Bezpieczeństwa Informacji, wiodącego dostawcy fachowych wykonań z obszaru audyt parametrów wrażliwych. Praktykujemy olbrzymie rozeznanie w miarodajnej znajomości postanowień UODO, toteż jesteśmy w stanie zaproponować wszelkiego rodzaju mocodawcom komercyjnym, lub też administracyjnym, szeroki wachlarz projektów w sektorze specjalistyczna, wiarygodna ochrona czy audyt ochrony danych osobowych kooperanta. Nasza popularna firma Agami. com. pl Ochrona Danych Osobowych to kadra doświadczonych fachowców z rodzaju sprawdzonych, najwyższej charakterystyki usług prawniczych oraz teleinformatycznych, dzięki temu holistyczny wachlarz naszych branżowych świadczeń jest oczywiście imponujący. Zadzierzgnijcie kooperację z agami. com. pl Dane Osobowe Bezpieczeństwo, na naszej branżowej stronie online na bieżąco gromadzimy kwalifikacje na kursy czy wdrożenia abonamentowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, Wdrożenia CZJ Infox Kraków »

  Infox Sp. z o. o. to przede wszystkim kursy z z ochrony danych osobowych, kursy z ewidencji odpadów, kursy z zakresu iso, kursy haccp, wdrożenia ISO i doradztwo. Firma powstała w 2000 roku i od początku swojej działalności zajmowała się organizacją szkoleń oraz doradztwem w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych. W tej chwili cyklicznie prowadzone są projekty szkoleniowe dla biznesu i osób prywatnych. Kreatywność, solidność i kompetencje naszej kadry, to nasze podstawowe cechy i wartości wyznawane podczas realizacji wszystkich działań. Kadrę Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. tworzą: trenerzy, konsultanci, eksperci. Wśród naszych Klientów znajdują się - między innymi - wiodące firmy biznesowe, przedsiębiorstwa z sektora MŚP, korporacje, banki i instytucje finansowe, czołowe firmy produkcyjne, najważniejsze urzędy w Państwie, szkoły i uczelnie, jednostki samorządowe i inne instytucje publiczne oraz fundacje i stowarzyszenia. Centrum Zarządzania Jakością Infox Sp. z o. o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH prowadzonego przez WUP w Krakowie - nr 2. 12/00084/2007. www.czj-infox.pl

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Car For You »

  Car Fot You to wynajem samochodów osobowych oraz wynajem samochodów dostawczych. Tylko u nas ogromny wybór aut: Audi A6, Opel Astra, Opel Vectra i wiele, wiele innych. Każdy nasz pojazd jest dokładnie testowany i spełnia rygorystyczne wymogi gwarantujące bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort podróżowania. Ponadto wszystkie auta są w 100% sprawne oraz na bieżąco serwisowane. Tylko u nas samochody zatankowane do pełna oraz brak limitu kilometrów. Zatem jeśli wynajem samochodów to tylko z Car For You!

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »