Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'pianka poliuretanowa':

Sortuj po:

 • Skuteczne ocieplenie »

  Natryskowe. com to witryna internetowa, gdzie opisane są najnowsze technologie dotyczące ociepleń domów pianką poliuretanową. Powłoka ochronna może być bez trudu nanoszona także na balkony. Z kolei w ogrodzie możemy pokryć oczka wodne oraz rzeźby, które przez to będą mogły być na dworze cały rok bez konieczności chowania ich przed mrozem. Wielkim plusem jest również fakt, że izolacje poliuretanowe nakłada się ekspresowo. Warto dodać, że natryskowa pianka poliuretanowa, to materiał znacznie lepiej sprawdzający się jako izolator niż styropian. Nasze powłoki ochronne stanowią wydajne skuteczne ocieplenie, dzięki czemu będziesz mógł zaoszczędzić na ogrzewaniu niemałe kwoty.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Izolacja cieplna »

  Branża budowlana to nowoczesna gałąź współczesnego przemysłu. Nie powinno zatem dziwić, iż wyodrębniły się poszczególne specjalizacje zajmujące się nowoczesną formą izolacji. Do specjalistów w dziedzinie izolacji, w tym posiadających duże doświadczenie w zakresie takich prac jak: hydroizolacja, izolacja zimnochronna, izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, należy przedsiębiorstwo Thermal-Tech. Firma działa głównie w oparciu o usługi izolacyjne. Na ogół są to duże zlecenia budownictwa przemysłowego, takie jak izolacja przeciwogniowa, izolacja cieplna, izolacja akustyczna czy izolacja termiczna. Jednak poza dużymi zleceniami przemysłowymi, które są realizowane na terenie wielu państw unijnych (zrealizowane projekty między innymi w Danii, Włoszech, Belgii, czy Holandii), Thermal-Tech oferuje również nowoczesny system ocieplenia pianką poliuretanową, który jest dostępny również dla budownictwa mieszkaniowego i jednorodzinnego. Ocieplenie pianką poliuretanową to nowoczesna forma, która z powodzeniem zastępuje tradycyjną izolację i ocieplenie z użyciem wełny mineralnej czy styropianu. Izolacja pianką poliuretanową niesie ze sobą wiele korzyści, nie tylko z punktu widzenia finansowego, ale jest to również jedna z najbardziej ekologicznych metod ocieplenia. Odwiedzając stronę firmy Thermal-Tech szczególnie polecamy artykuły związane z ociepleniem pianką poliuretanową, porównanie tej metody z tradycyjną oraz skorzystanie z interaktywnego formularza w celu bezpłatnej wyceny usługi: ocieplenie i izolacja pianką poliuretanową. Firma Thermal-Tech to doświadczony i zaufany partner przy realizacji projektów związanych z usługami: hydroizolacja, izolacja zimnochronna. Izolacja kanałów wentylacyjnych czy izolacja rurociągów grzewczych, jak również wielu innych usług, które polecamy.

  Data dodania: 24 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Pianka akustyczna, Maty wygłuszające, Panele »

  Produkujemy i sprzedajemy profesjonalne: maty wygłuszające, pianki akustyczne, panele akustyczne, piramidki akustyczne. Nasze ustroje akustyczne są stosowane w: - studiach nagrań - pokojach odsłuchowych - adaptacji kina domowego - pomieszczeniach, w których występuje pogłos - salach widowiskowych, tanecznych itp. - wygłuszeniu hal produkcyjnych - przypadku izolacji termicznej Sprzedawane przez nas: pianki akustyczne, maty wygłuszające, piramidki akustyczne, panele akustyczne dostępne są od ręki, dlatego gwarantujemy natychmiastową wysyłkę lub możliwość odbioru osobistego. Zapraszamy do kontaktu Klientów firmowych i indywidualnych.

  Data dodania: 27 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką cennik »

  Nowoczesne ocieplenia budynków metodą zamkniętokomórkową i otwartokomórkową. Przedsiębiorstwo KDKPro to specjaliści od systemu natryskowej izolacji. W naszej pracy stosujemy piankę poliuretanową o unikatowych właściwościach cieplnych. Jeśli poszukujesz materiałów do ociepleń docierających w trudno dostępne przestrzenie, zadzwoń do nas już teraz. Izolacja metodą natryskową gwarantuje szybsze pokrycie zróżnicowanych powierzchni – poddasza, elewacji i podłogi. W zależności od miejsca docelowego występują dwa typy piany – pianka zamkniętokomórkowa i pianka otwartokomórkowa. Izolacja pianką to wydajne i przyjazne środowisku zabezpieczenie budynków przed nadmierny ubytkiem ciepła. Jako nowoczesny materiał izolacyjny, pianka PRO jest dużo bardziej wydajna niż inne, tradycyjne metody ociepleń. Po za niskim współczynnikiem absorpcji wody, izolacja natryskowa chroni budynki przed grzybami i pleśnią. Dlatego jest w szczególności rekomendowana osobom chorującym na alergie skórne i oddechowe. Pianka PUR nakładana jest przy użyciu wysokociśnieniowych maszyn, co gwarantuje skuteczność zakrycia nawet najbardziej skomplikowanych powierzchni. Sama warstwa izolacji jest niewielka co oszczędza przestrzeń. Ocieplenia pianką można aplikować nie tylko w domach, ale również w halach magazynowych i obiektach rolniczych. Pianka poliuretanowa to precyzyjny materiał izolacyjny, wytyczający nowe trendy w budownictwie. KDKPro zapewnia korzystne ceny usług i szybkość realizacji każdego zamówienia (zależnie od wielkości konkretnej powierzchni). Jesteśmy do Waszej dyspozycji!

  Data dodania: 19 10 2016 · szczegóły wpisu »