Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'psychoterapeuta':

Sortuj po:

 • Pomoc psychologiczna we Wrocławiu »

  Rozwiązywanie kłopotów duchowych to domena usług oferowanych przez fachowca z zakresu psychoterapeuta Wrocław. Profesjonalna, długo bądź krótkotrwała spersonalizowana pomoc psychologiczna Wrocław jest niezbędna w sytuacji planowania strategicznych osobistych decyzji. Licenjonowany psycholog we Wrocławiu będzie w stanie wskazać rozwiązanie każdego egzystencjalnego przestoju. Nasz chwalony przez setki usatysfakcjonowanych stałych klientów Dagmara Czarna Gabinet Psychologiczny Wrocław od szeregu lat zapewnia efektywną pomoc w skomplikowanych sytuacjach w życiu prywatnym bądź społecznym. Pracujący w naszej pracowni znakomici psychoterapeuci Wrocław lub okolica reprezentują sobą wszechstronne kompetencje interpersonalne oraz zalety z domeny współodczuwanie, bądź pewien kluczowy w rozmowie z pacjentami dystans. Zweryfikowana psychoterapia we Wrocławiu wrotami do osobistych wygranych. Nakłaniamy do kontaktu przy pomocy interaktywnego formularza kontaktowego dostępnego na branżowej witrynie www gabinetu lub telefonicznie.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet psychologiczny Wrocław »

  Współcześnie psychoterapia Wrocław reprezentująca jest coraz powszechniejsza. W znacznym stopniu wzrosła samoświadomość, która dotyczy zdrowia psychicznego. Psycholog Wrocław- Ewa Kowalska przeprowadza swoje zajęcia w określonych ramach czasowych. Psychologa obowiązuje zachowanie dyskrecji, żadne dane dotyczące stanu zdrowotnego pacjenta nie mają prawa wydostać się poza gabinet. Spotkania terapeutyczne są prowadzone raz na tydzień. Dobry psycholog Wrocław reprezentujący, przeprowadzaną pracę poddaje wnikliwej kontroli. Są to swego typu rozmowy z bardziej doświadczonym psychoterapeutą. Uczestniczenie w psychoterapii wymaga zaangażowania obu stron. Gabinet Psychologiczny Wrocław kieruje swoją propozycję oprócz tego do osób, mających kłopoty w kontaktach z innymi ludźmi. Naczelnym celem psychoterapii jest zmniejszenie objawów, z którymi przychodzi pacjent. Długość trwania terapii jest zależna od wielu składników. Nade wszystko zależy od potrzeb danego klienta i poziomu zaawansowania zaburzeń.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii udzielana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna oraz mediacje. Kompetentny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów ciągle podnosi swoje kwalifikacje, by móc zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług. Dzięki prędkiej interwencji, skutecznej rejestracji przez Internet i krótkim czasie oczekiwania na wizytę, szanse na utrzymanie zdrowia psychicznego są większe. Na witrynie www. dcp. wroclaw. pl przejrzyste umawianie na konsultację do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Poradnia psychologiczna - Agata Poręba »

  Psychoterapeuta Lublin - poradnia Agaty Poręby prowadzi kompleksową pomoc w przypadku problemów dnia codziennego różnego rodzaju począwszy od depresji kończąc na aktywizacji osób bezrobotnych. Agata Poręba jako profesjonalny psycholog a także terapeuta niesie pomoc pełnoletnim oraz w wieku dziecięcym i młodzieży. Wizytę umówić można w w NZOZ Poradni Zdrowia KUL, Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie. Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje też jako nauczyciel uniwersytecki. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych i biznesowych, oraz programów rozwojowych oraz aktywizowania osób bez zatrudnienia. Należy do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z wytycznymi zawartymi w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. W jej pracy najistotniejsze jest dobro Klienta. Odwiedzając jej gabinet można skorzystać z konsultacji psychologicznej, psychoterapii, diagnozy psychologicznej. W ramach pracy prowadzi dodatkowo warsztaty oraz szkolenia. Gabinet Agaty Poręby warto polecić, bowiem oferowana przez nią pomoc psychologiczna przynosi pewne efekty. Należy również dodać, że Agata Poręba nadal rozszerza swoją wiedzę w aspekcie psychologii w toku studiów doktoranckich.

  Data dodania: 05 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce Dobre Terapii - psychoterapia »

  Psychoterapia nie jest w żadnym wypadku kwestią bezproblemową. Terapia prowadzona jest przez wykwalifikowanych psychoterapeutów. Tu z pewnością pomoc psychologiczna Lublin - Miejsce dobrej terapii, poradnia posiadająca adekwatne upoważnienia oraz duże doświadczenie może Tobie wspomóc. Jeżeli zdajesz sobie sprawę z tego, że psychoterapia to pewna okazja, żeby wrócić do codzienności czy też uporać się z przeszkodami - wejdź na prezentowaną witrynę. Nie uczęszczaj do poradni, która ma słabą reputację czy też krzywdzi, zamiast pomagać. Na wskazanej domenie odnajdziesz wszystkie wiadomości dotyczące pracy psychologa oraz jego możliwości. Błyskawicznie przekonasz się, że psychoterapia jest naturalnie dla Ciebie. Nie zwlekaj oraz już dziś skorzystaj z pomocy.

  Data dodania: 12 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psycholog w Częstochowie »

  Psychoterapia to nie tylko leczenie emocjonalnych trudności i/lub zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, to również droga rozwoju osobistego i poszerzania świadomości, która może prowadzić do wprowadzania korzystnych zmian i postrzegania swojej sytuacji z zupełnie innej perspektywy. W Częstochowie polecamy ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej, Centrum Mandala, który w profesjonalny sposób pracuje z osobami powyżej 15 roku życia. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »