Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'remonty':

Sortuj po:

 • Automatyka przemysłowa Poznań »

  Jesteśmy firmą polecającą specjalistyczne rozwiązania w zakresie obróbki skrawaniem i automatyki przemysłowej w Poznaniu. Polecamy kompleksową realizację zleceń z branży mechanicznej. Przywiązujemy ogromną wagę do tego, aby pracować zgodnie z europejskimi dyrektywami maszynowymi. Proponujemy wysokiej klasy usługi w zakresie projektowanie urządzeń i maszyn. Posiadamy w ofercie też serwis maszyn. Jesteśmy na bieżąco z najświeższymi trendami w nauce. W swojej ofercie posiadamy również remonty i modernizacja maszyn. Jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych klientów. Oferujemy sszeroką gamę rozwiązań przy realizacji każdego powierzonego nam zadania. Wszystkie oferowane przez nas realizacje opatrzone są Certyfikatem Zgodności i znakiem CE.

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Renovo »

  Fundacja RENOVO jest organizacją pożytku publicznego, która powstała w 2012 roku. Naszym głównym celem jest pomoc osobom ubogim, chorym a także pokrzywdzonym przez los w poprawie warunków bytowych i mieszkaniowych. Każdy człowiek pragnie żyć w warunkach nieuwłaszczających jego godności. Nie każdy, bowiem jest w stanie zadbać o godność swoją i swoich najbliższych. Dzięki dobremu sercu i naszej wspólnej inicjatywie, pragniemy osiągnąć wyznaczony cel. Naszą nadrzędną wartością jest wiara w człowieka. Fundację RENOVO obejmuje credo życiowe opierające się na maksymie „Walcząc o godność człowieka - praktycznie”, nie ma dawania bez formowania. Bądź na bieżąco z fundacją i sprawdzaj aktualności w dziale Aktualności. Dowiedz się Jak uzyskać pomoc w naszej fundacji.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Złota rączka Wrocław »

  Potrzebujesz pomocy w zamontowaniu nowego urządzenia, w remoncie, a może masz problem z instalacją elektryczna? Skorzystaj z pomocy złota rączka Wrocław. Zadzwoń za każdym razem i daj sobie pomóc. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 356 dni w roku w każdym dniu, i będziemy u Ciebie podczas gdy najszybciej się f da. Gwarantujemy najlepszej jakości wykonanie, możemy doradzić oraz pomóc w każdym problemie, a wszystko w niskiej cenie. Na własne usługi dajemy gwarancję a jeżeli ktoś woli możemy wystawić a przy tym fakturę wat. Zaufało nam już wielu klientów. Ty równierz możesz być wśród nich, jeśli tylko chcesz.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • SAVEX S.A. - rozbiórka kominów przemysłowych »

  Oferta naszej firmy jest bardzo przestronna, w związku z tym mogą być Państwo pewni, że znajdą w niej Państwo tylko markowe i profesjonalne usługi, takie jak na przykład budowa silosów lub również rozbiórka kominów przemysłowych. Na dodatek proponujemy także chłodnie kominowe. Nasza oferta została przygotowana z myślą o różnorodnych potrzebach naszych klientów, dlatego z pewnością każdy z Państwa odszuka w niej coś dla siebie. Zachęcamy także do zaznajomienia się z dogodnym cennikiem, który bezsprzecznie również Państwa zachwyci.

  Data dodania: 04 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bud Mal2 - firmy remontowe Sosnowiec »

  Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w wykonywaniu wszelkich usług mających związek z pracami remontowymi. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku. Aktualnie działamy nie tylko jako generalny wykonawca, ale również wykonujemy usługi działając jako podwykonawca różnych korporacji. Nasza oferta zawiera między innymi wykonywanie tynków maszynowych, elewacji, sufitów podwieszanych, malowanie i tym podobne zadania. Każde zlecenie jest przez nas wyceniane indywidualnie w zależności od potrzeb oraz dodatkowo nadziei konsumenta. Praca przy remontowaniu dla nas jest tym co lubimy oraz dodatkowo z tej przyczyny również staramy się wykonywać ją dobrze, nie tylko dla waszego zadowolenia, ale też dla naszego. Jesteśmy w stanie podjąć się zaprojektowania każdego zapotrzebowania niezależnie od stopnia jego skomplikowania.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »