Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ruchome':

Sortuj po:

 • Kurs BHP Poznań »

  Wykwalifikowana kadra to nie jedyny wskaźnik decydujący o uznaniu przez klientów. Ośrodek BHP Poznań to ekspert w dziedzinie szkoleń BHP. Oragnizujemy szkolenia BHP zgodne z nowymi standardami. Podesty Ruchome Szkolenia Poznań zawsze kończą się otrzymaniem zawodowego zaświadczenia. Każdy kurs BHP Poznań to idealnie przygotowane przedsięwzięcie. Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorstw. Naszymi wykładowcami są fachowcy w zakresie bezpieczeństwa pracy. Każde szkolenie kończy się egzaminem. Firma posiada wszystkie zezwolenia do szkolenia pracowników. Szkolimy w naszej siedzibie lub w klienta. Szkolenia Wózek Widłowy Poznań – przygotowujemy rzetelnie do pracy na wózkach widłowych. Dzięki wykorzystaniu nowych technik naszym klientom możemy zaproponować szkolenia typu e-learning. To pozwala oszczędzić czas. Nasze kursy na podesty są ciekawie prowadzone. Prowadzimy szkolenia w opraciu o filmy instruktażowe.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dźwigi osobowe »

  Łatwo zobaczyć, że współczesny świat zmierza do tego, by uczynić istnienie ludzi możliwie w największym stopniu wygodnym. Można to zaobserwować chociażby w maszynach, jakimi są windy osobowe, które umożliwiają ominięcie zbytecznego zmożenia oraz zyskanie czasu, kiedy chodzi o zdobywanie długich schodów. Nasza firma gorąco zachęca wszystkich do skorzystania z imponującej panoramy ofert zapewnianej konsumentom w dziedzinie wind. Oferujemy różnego rodzaju dźwigi towarowe, a także dźwigi osobowe. Polecamy wysokiej jakości świadczenia wykwalifikowanego zespołu profesjonalistów, którzy zatroszczą się o to, żeby zagwarantować zleceniodawcom zadowolenie ze zrealizowanych świadczeń. Proponujemy wszelkiego typu wyroby, takie jak przykładowo dźwigi osobowe, a także towarowe, akcesoria dźwigowe i platformy dla osób ograniczonych ruchowo i nie tylko. Celem prostego skontaktowania się z polecaną przez nas firmą serdecznie zachęcamy wszystkich do poznania funkcjonalnego formularza kontaktowego udostępnionego na firmowej witrynie w sieci.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ściany mobilne »

  Interwall zapewnia znakomitej jakości działowe ściany przesuwne i profesjonalne ich podwieszanie. Ściany działowe przesuwane pomagają w wygodnej aranżacji większej powierzchni. Można je zsuwać i rozsuwać. Przesuwne ściany Interwall znakomicie sprawdzają się w salach konferencyjnych jak i w prywatnych wnętrzach. Na stronie internetowej zakładu przedstawiono rysunki określające działanie mechanizmów ścian akustycznych. Wskazane są otwory techniczne, okładzina zewnętrzna i nie tylko. Dane segmenty ścian ruchomych zsuwane są w parkownicach. Łącznie z gwarancją przekazywana jest dokumentacja techniczna danej realizacji. Ściany przesuwne robią się coraz bardziej modne. Bariera akustyczna jaką tworzą, jest ogromnie funkcjonalna.

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »