Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'sauny':

Sortuj po:

 • Sauna fińska »

  Pożytki, które przynosi dla zdrowia człowieka sauna, znane są od dawnych czasów. Rozluźniający jak też usprawniający wydolność oraz jakość skóry seans w saunie, był i jest rozpowszechnionym zabiegiem. W dzisiejszych czasach efektywność seansów w saunie spotęgowana jest dodatkowo poprzez stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych. Dzięki temu obok sauny fińskiej funkcjonują sauny suche czy sauna na podczerwień. Dziś zwiększyła się również osiągalność saun. W różnych obiektach sportowych bądź w warunkach domowych, można czerpać z rozwiązań, jakie oferują znakomitej jakości sauny. Dzięki producentom takim jak przedsiębiorstwo STEAM BATH, sauny domowe czy sauny ogrodowe proponowane są również dla klientów w Polsce. W zakresie świadczenia przedsiębiorstwo proponuje wykonanie projektu sauny, który uwzględnia osobiste potrzeby kontrahentów, jak i wybudowanie sauny. Sauny zamieszczone w ofercie STEAM BATH to sauny różnorakiego rodzaju. Zakupić tam da się najnowsze sauny na podczerwień oraz infrared, jak również popularne sauny fińskie i sauny parowe. Oferta STEAM BATH to także artykuły do sauny jak i piece mających renomę fińskich producentów.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Łaźnie parowe »

  "SAUNALAND" - to producent saun (producent sauny) Pana Wojciecha Sierugi, pracujący od 2001 roku, posiadający siedzibę w Łodzi. Zaufało im już naprawdę wielu kontrahentów, czego dowodem są złożone na ich ręce i opublikowane na stronie www listy pochwalne. Mają okazję pochwalić się listami rekomendującymi wystawionymi poprzez: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jastrzębie Zdroju, Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowego "HEGOR" Sp. z o. o., Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych "INFRABUD", Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego ''SKOBUD' Sp. z o. o. z siedzibą w Żywcu, Polski Koncern Budowlany POLKOLBUD, Organika SA, Remo-Bud Łódź, Biuro Real Development 2 Sp. z o. o., J. W. Construction Holding S. A., BP REAL Nieruchomości S. A., Villa Almira, Atlas Arena, P. R. B. Budomal, Centrum Zdrowia i Urody Forte Vitae, Day Spa Bella Vista, Hotel "Yuca", "MITEX" S. A., MOSIR Łódź, OSIR Piotrków Trybunalski, Porr Polska S. A., SKANSKA S. A., Szkoła Mistrzostwa Sportowego im. Kazimierz Górskiego z/s w Łodzi, Hotel "Mazowiecki", Varitex S. A. - Apartamentowiec "Marina", Varitex S. A., Sala Vilanów w Tomaszowie Mazowieckim, Zielony Gościniec. Gorąco zapraszamy do odwiedzin wykonywaniu (np. sauny Poznań, sauna Łódź).

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Szczecin »

  W XXI wieku fantazje o rodzinnym spa, to już nie fikcja, ale zupełnie prawdziwa możliwość. Nasza marka - SAUNALAND sprawnie, niedrogo, jednak przede wszystkim solidnie stworzy dla Ciebie familijną saunę. Jesteśmy w stanie to zrealizować, dlatego, iż posiadamy długoletnie doświadczenia, wydajną kadrę współpracowników oraz zaopatrujemy się u czołowego fińskiego wykonawcy łaźni, jakim jest HARRVIA. Sami naszą lokalizację mamy w Łodzi, jakkolwiek nasze realizacje sławne są już w całym naszym państwie. Mamy sposobności pochwalić się między innymi realizacjami: sauny Szczecin, sauny Kielce, sauny Bydgoszcz.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent saun Zitpol-Sauna »

  Zitpol proponuje wysokiej jakości sauny i wyposażenie do sauny własnej produkcji. W przygotowanej przez nas ofercie jest między innymi tradycyjna bania ruska czy też sauna fińska, w której można zrelaksować się z faktyczną przyjemnością. Dla nas budowa sauny to najważniejsza misja, jakiej zawsze z zapałem podejmujemy się. Priorytetem jest usatysfakcjonowanie Klienta, w związku z tym dokładamy wszystkich starań, żeby każde jedne zamówienie traktować podmiotowo oraz zapewnić fachowe doradztwo. Będąc producentem saun zapewniamy niezwykle interesujące ceny oraz krótkie okresy realizacji zleceń. Z nami budowa SPA przebiegnie bez przeszkód oraz zbędnego zaprzepaszczania czasu. Zespół nasz stanowią biegli fachowcy, którzy gwarantują perfekcyjną jakość usług. Już teraz wejdź więc na naszą stronę i sprawdź nasz cennik, a zobaczysz, iż trzeba wykorzystać tak wyjątkową ofertę. Z nami Twoja łaźnia parowa będzie doskonale odpowiadać Twym potrzebom. Zapewniamy nie tylko odpowiednie wyposażenie sauny, lecz także profesjonalne wsparcie oraz asystę w wyborze. Tylko u nas kupisz saunę, posiadającą wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty. Zachęcamy do kontaktu i poznania pełnej oferty przedstawionej na naszej stronie internetowej. Przedsiębiorstwo Zitpol - szczególnie proponuje swym klientom: [*]sauny parowe [*]sauny fińskie, [*]Zajmujemy się również usługami: budowa spa a także budowa sauny, [*]akcesoria do sauny, [*]wyposażenie sauny, [*]piec do sauny Zapraszamy wszystkich zaciekawionych naszą propozycją Zitpol-sauna.

  Data dodania: 28 11 2017 · szczegóły wpisu »