Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'systemy':

Sortuj po:

 • Agencja ochrony Poznań :: IMPULS SECURITY :: Ochrona obiektów, ochrona fizyczna »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  securi.pl

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy reklamowe »

  Przedsiębiorstwo Alu-Tent to ceniony wytwórca konstrukcji typu lekkie budowle pokryte wytrzymałą, ognioodporną powłoką z tworzywa sztucznego o zastosowaniu komercyjnym lub rekreacyjnym. Alu-Tech jest jednym ze światowych liderów w designie czy produkcji wraz z instalacją w dziedzinie nowoczesne konstrukcje membranowe. Odbiorcy prywatni oraz firmowi lub instytucjonalni posiadają do dyspozycji szeroki asortyment realizacji z domeny zadaszenia ogrodowe, zadaszenia przydomowe albo systemy reklamowe lub systemy wystawiennicze. Proponujemy szeroki pakiet wzorów profili do membran oraz kolorystyki tworzyw sztucznych. Gwarantujemy znakomite rezultaty wizualne i użytkowe naszych firmowych realizacji, od projektów po montaż. Serdecznie zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 618 301 949 czy za pośrednictwem naszej witryny www.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Solary słoneczne »

  Bezspornie kolektory słoneczne powinny być ogromnie przydatne. Kolektory słoneczne płaskie a, także kolektory słoneczne próżniowe są elementami instalacji solarnej. By wybrać odpowiedni system solarny, trzeba zdać sobie sprawę jaka jest różnorodność między innowacyjną instalacją solarną a standardowym systemem grzewczym. Przy wyborze instalacji przede wszystkim należy zwrócić uwagę na potrzebę ciepłej wody. Najprecyzyjniej można to obliczyć na podstawie odczytów. Solary powinno się stosować jako wspierające źródło energii. Ich najistotniejszym zadaniem jest w najlepszym stopniu wykorzystać energię słoneczną. Znana firma Soleno proponuje solary słoneczne, które w ogromnym stopniu pomagają zminimalizować koszty na ogrzewanie ciepłej wody. Proponowane wyroby mogą mieć użycie w miejscu zamieszkania, jak i w pracy, wyróżniają się najwyższą jakością. Można je stosować w najróżniejszych gospodarstwach domowych, są bardzo pożyteczne. W ten sposób w ogromnym stopniu pomaga się ochraniać środowisko. Soleno. pl – tutaj można odszukać więcej informacji.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Deski tarasowe »

  Szczególnie wysoka odporność, jak też doskonała estetyka czynią, iż deski tarasowe z firmy Grupa Ecco to bardzo często zakupywany produkt. Bardzo dobre zalety, które ma prezentowana w ofercie poznańskiej firmy deska kompozytowa, umożliwiają wykorzystywać ją nie jedynie jako deska kompozytowa na taras. Różnego typu pomosty, miejsca przy basenach czy też wielorakiego rodzaju detale architektury w ogrodzie, przez czerpanie z atutów, jakie posiada deska WPC, dostają rewelacyjną klasę, jak również styl. Grupa Ecco - Deski Kompozytowe Poznań prezentuje fachowe systemy tarasowe, na które składają się potrzebne rozwiązania, poprzez które deska tarasowa kompozytowa będzie zamontowana właściwie, a jej późniejsza ochrona będzie przebiegać na jak najwyższym poziomie. Gdy nabywca wyrazi chęć, eksperci z Grupy Ecco zrealizować mają sposobność montaż tarasów bądź innego typu nawierzchni, których kluczowym elementem będzie deska kompozytowa. Detale oferty oraz inne niezbędne informacje, dostępne są pod tym odnośnikiem on-line zobacz: grupaecco. pl.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Realne profity daje partnerom biznesowym wybór oferty zespołu Cetekom. Ten dystrybutor technologii telekomunikacyjnych i IT z powodzeniem instaluje oprogramowania dla klientów z różnorodnych sektorów działalności. Dzięki nim usprawniona może być działalność całego przedsiębiorstwa oraz jego osobnych działów. Biuro Obsługi Klienta wiele osiąga, zakładając takie rozwiązania jak m. in. : centrala telefoniczna Cetekom PBX, system IVR, moduł raportowania albo panel konsultanta. Dział Telemarketing uzupełniony o program AutoDialer, platformę do raportowania akcji promocyjnych, panel doradcy oraz udoskonalone monitorowanie, będzie dawał świetne rezultaty sprzedażowe. Bezawaryjny, błyskawiczny przebieg informacji zapewnia zautomatyzowana obsługa poczty elektronicznej, połączona z wieloma systemami (systemy Contact Center). Żeby z kolei zapewnić bezusterkową łączność między placówkami, Cetekom wdraża darmową opcję – centrale VoIP. Opisane tu usprawnienia to jedynie część usług Cetekom. Kompleksowy indeks usług opublikowano na stronie firmowej – zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis serwerów i pamięci masowych »

  Poszukujesz profesjonalnej firmy IT oferującej usługi zarządzania danymi? Twoje zakład produkcyjny potrzebuje doskonałej klasy sprzętu IT? A może szukasz profesjonalnego dostawcy dla rozwiązań "open source"? Jeśli tak, to doskonale trafiłeś - moja spółka oferuje szeroko rozumiane usługi z zakresu informatyki. Specjalistyczność w zakresie dostarczania usług, profesjonalną obsługa techniczna, a oprócz tego terminowość trafnie opisują naszą firmę. Posiadamy grono zadowolonych Kontrahentów, które najlepiej potwierdzają kompetencje naszych pracowników. Zachęcamy gorąco do odwiedzenia mojej witryny www, gdzie zawarliśmy niezbędne informacje na zagadnienie wachlarza świadczonych przez nas usług. Gwarantujemy wysokie standardy obsługi! Dołącz do grona ukontentowanych z usług mojej firmy Kontrahentów!

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy alarmowe Kraków »

  Bezpieczeństwo głównie. Jest to najistotniejsze zarówno jeżeli chodzi o mieszkania własne jak i spółki. Jednym z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo jest telewizja przemysłowa, która pozwala obserwowanie całego obszaru jeżeli już jest ona stosownie zamontowana. Najistotniejsze jest to żeby cała instalacja była zrealizowana na bardzo wysokim poziomie. W przypadku większych firm wykorzystuje się także systemy alarmowe, które w połączeniu z telewizją przemysłową w zdecydowanej większości przypadków są bardzo potrzebne do odpowiedniego zabezpieczenia każdej firmy. Jednak istnieje jeszcze wymaganie żeby instalacje elektryczne zostały stosownie potrzebne tak ażeby telewizja działała dobrze to musisz pamiętać aby instalacje elektryczne stosowane w Twojej korporacji były adekwatnej jakości. W każdym momencie musisz ufać specjalistom, którzy wykonują takie instalacje w zgodzie z najwyższymi standardami.

  Data dodania: 20 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Nawigacja subaru forester »

  Zajmujemy się sprzedażą profesjonalnych systemów multimedialnych do różnorakich samochodów. Nasza propozycja jest bardzo bogata i prawie każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Nasze uniwersalne stacje multimedialne pasują w praktyce do każdego samochodu co gwarantuje, że właściwie każdy znajdzie coś co spełni jego oczekiwania. Nasze stacje multimedialne mają niemało różnorakich procedur takich jak nawigacja, sterowanie głosowe, sposobność puszczania wielu formatów muzyki. Mamy w dystrybucji między innymi panele dedykowane. Z nami nawigacja subaru forester stanie się bardzo prosta. A przy tym w wachlarz wykonywanych przez nas usług wchodzi zaawansowane wygłuszanie samochodu. Namawiamy do sprawdzenia oferty naszej spółki a ze stuprocentową pewnością każdego zadowolimy. Nasze towary są najwyższej klasy i dają gwarancję każdemu zadowolenie podczas korzystania z nich.

  Data dodania: 07 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Przewody wentylacyjne producent »

  Nasza spółka działa przeszło 2 dekad. W tym czasie udało nam się poszerzyć zakres oferowanych usług do kreowania, montażu systemów wentylacyjnych, usług dekarskich oraz dodatkowo wytwórstwa elementów systemów rynnowych. Istniejąc na rynku tak długi okres zdobyliśmy wysokie doświadczenie, którym ochoczo świadczymy usługi zapewniając naszym konsumentom specjalistyczne doradztwo, a oprócz tego wysokiej klasy wykonanie oraz montaż naszych wyrobów. Wyrabiane przez naszą firmę towary dostosowujemy do kontrahenta opierając się na jego życzeniach, a oprócz tego preferencjach. Oferujemy także pewność i serwis zamontowanych przez moją firmę instalacji. W szczególności polecamy przewody elastyczne – ich budowa i wykonanie zapewniają wysoką elastyczność oraz odporność na uszkodzenia. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW, gdzie znajduje się lista innych naszych produktów!

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Telewizja - przemysłowa »

  Wiemy oczywiście jak bardzo ważna jest kwestia bezpieczeństwa i dlatego także trudnimy się sprzedawaniem i dostarczaniem Ci zainteresowanym wysokiej jakości urządzeń, które pozwalają na stworzenie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Mamy w sprzedaży profesjonalne systemy alarmowe, które każdemu niewątpliwie pozwalają poczuć się bardzo bezpiecznie. Nasza firma para się także dostarczaniem innych systemów, które posiadają zapewniać stosowny poziom bezpieczeństwa. Dzięki nam jesteście w stanie z pewnością tworzyć takie systemy bezpieczeństwa jak telewizja przemysłowa i telewizja cyfrowa. Wykonywaniem naszych usług dystrybucji tego rodzaju produktów zajmujemy się od wielu lat i gwarantujemy najwyższą jakość. Dzięki skorzystaniu z oferty mojej spółki właściwie każdy będzie w stu procentach zadowolony ponieważ znacznie zwiększy poziom bezpieczeństwa.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niezawodne wentylatory kanałowe Wrocław »

  W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo zarówno ciepłe, jak oraz zimne kurtyny powietrzne, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno pośród klientów biznesowych, jak a oprócz tego również pośród klientów indywidualnych. Współpracujemy z największymi producentami na rynku, dzięki czemu zawsze jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom produkty z światowej półki, które będą wam sprawnie służyć przez dużo długich lat użytkowania. Ciepłe kurtyny powietrzne po mistrzowsku zapobiegają wychłodzeniu wejścia do budynku głównie w okresie zimy, przeciwnie zaś zimne kurtyny powietrzne zapobiegają napływowi ciepłego powietrza do wnętrza mieszkania. Nasze nowoczesne kurtyny powietrzne doskonale sprawdzą się w profesjonalnych sklepach, bankach, aptekach, marketach, restauracjach oraz wielu innych lokalach użyteczności publicznej.

  Data dodania: 15 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Pergolet »

  Pragniemy przedstawić naszą nową ofertę. Dotyczy ona zabudowy tarasu przydomowego. Każdy właściciel domu wolnostojącego marzy o pięknym tarasie. Nasza firma to marzenie z chęcią ziści. Zabudowa może dotyczyć części albo całego obiektu. Możemy zrealizować zadaszenie z oświetleniem, lub kompleksową zabudowę z ogrodzeniem, według życzenia klienta. Wykonujemy zabudowy z naturalnych materiałów. Projekt wykonujemy błyskawicznie i profesjonalnie. Inną ofertą, która wydaje się podobnie interesująca jest ogród zimowy. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla wielbicieli roślin tropikalnych. Ogrody zimowe budowane są głównie ze szkła, w takim razie do roślin dociera mnóstwo światła. Taki ogród pod szkłem to prawdziwa ozdoba każdego domu. Nasza strona firmowa prezentuje galerię zdjęć wykonanych przez nas obiektów społem z ich zastosowaniem. Cenimy swój czas a oprócz tego czas naszych klientów, oraz z tej przyczyny mamy dogodne terminy realizacji zamówień, a także gwarantujemy fachowe podejście do realizowanych prac.

  Data dodania: 20 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Głosowanie zdalne »

  Rozmyślasz się nad tym, gdzie można znaleźć przedsiębiorstwa serwujące obsługę zebrań? W takiej sytuacji powinno się zaznajomić się z oferowaną przez nasze przedsiębiorstwo pomocą. Sugerowana przez nas obsługa zebrań to pewnik satysfakcji. Skąd wychodzi cała ta pewność? Wszystko rozchodzi się o doświadczenie (od 1999 roku wspieramy spółki kapitałowe, należałoby też nadmienić, że chodzi o całościową obsługę). Należy także odnieść się do elektronicznego głosowania. W samej rzeczy oferowane przez naszą firmę elektroniczne głosowanie to także pewnik ukontentowania. W odniesieniu do szczegółów, proponowany przez naszą firmę system jest bezprzewodowy, fachowy a oprócz tego wygodny. Z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że dobro klienta jest dla naszej firmy tym, co najważniejsze. Gdyby ciągle pojawiały się jakieś pytania, najlepszym rozwiązaniem będzie zapoznanie się z naszą stroną w internecie.

  Data dodania: 21 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Systemy mocowań elewacji »

  Przedsiębiorstwo AGS zlokalizowana w Warszawie specjalizuje się w projektowaniu a także produkcji systemów mocowań dla branży budowlanej. Dysponuje szeroką propozycją innowacyjnych rozwiązań dla inwestorów z całego kraju. Oferuje nierdzewne konsole pasywne do okładzin klinkierowych, okien i nie tylko. Ogromny wachlarz dostępnych towarów obejmuje jak też profile i również kształtowniki, zawiesia sufitowe oraz ściany szklane jako elewacje. Firma realizuje usługi metaloplastyczne. Projektuje oraz wykonuje konstrukcje specjalne- z blach stalowych, spawane oraz co niemiara innych. Zajmuje się również projektowaniem elewacji a także doradztwem technicznym. AGS posiada własny, nowocześnie wyposażony zakład produkcyjny. Zatrudnia wykwalifikowaną a oprócz tego doświadczoną kadrę, która z pasją realizuje kolejne projekty. Zapewnia indywidualne podejście i również rzetelną obsługę.

  Data dodania: 29 06 2020 · szczegóły wpisu »