Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'terapia':

Sortuj po:

 • Terapia białystok »

  Masz problemy istoty psychologicznej? Pomagamy ludziom dzieciom, młodzieży i dorosłym. Kierunek naszych usług i drobiazgowy opis tematyki, w jakiej się specjalizujemy natraficie Państwo na naszej witrynie internetowej. Pewną z chorób, w jakich się specjalizujemy jest autyzm. Białystok jest miastem na terenie, jakiego odnajduje się nasz gabinet psychologiczny. Naturalnie niezmiernie miło zapraszamy do nas ludzi z poza miasta.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek odwykowy »

  Dziś uzależnienie od alkoholu, leków bądź uzależnienie od gier hazardowych jak też współuzależnienie, to problemy dotykające co raz większą liczbę ludzi, bez względu na ilość lat, status społeczny bądź też miejsce pochodzenia. Tylko wysokiej jakości leczenie odwykowe może dać skuteczną pomoc w takich wypadkach. Ośrodek leczenia uzależnień Oaza, to ośrodek odwykowy, który zapewnia takie fachowe jak i efektywne leczenie. Wpływ na to, że terapia uzależnień, którą realizuje ośrodek odwykowy Oaza, to skuteczna terapia, mają w szczególności pracujący tam terapeuci. Obok terapeutów mających należyte wykształcenie, leczenie alkoholizmu lub innego rodzaju uzależnień wspierają też terapeuci, którzy sami zmagali się z takimi uzależnieniami. Ponad to, decydując się na przykład na terapie alkoholową w tym ośrodku, prócz działań takich jak detoks – odtrucie alkoholowe, każdego rodzaju pacjent otrzyma również profesjonalną opiekę po skończeniu terapii. Dzięki temu leczenie uzależnień ma szansę być niezwykle efektywne.

  Data dodania: 15 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nie bój się psychologa »

  Psychologia u dziecka to ogromnie ważna domena, która trudni się regularnym postępem waszych latorośli. Psychologia dziecka potrzebuje rozsądnego nastawienia. Gdy będziemy świadkiem agresji u swojego dziecka musimy bezwłocznie zareagować oraz poszukiwać przyczyny tegoż stanu rzeczy. Psychologia społeczna to dyscpyplina, która zajmuje się związaniami pomiędzy ludźmi w grupie.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek terapii uzależnień »

  Zawierane na witrynie prywatnej placówki OAZA informacje pomagają zapoznać się zainteresowanym z różnorodnymi kwestiami dotyczącymi nałogów. Terapia alkoholowa jest w stanie dużo uświadomić. Za jej sprawą można zagwarantować sobie prawdziwą zdolność kontroli i wyeliminowane zostają nieprawidłowości snu. Detoks alkoholowy polega na odtruciu organizmu poprzez wykorzystanie leków. Jest to istotny krok, jeśli planowana jest terapia alkoholowa. Centrum Uzależnień OAZA zajmuje się terapią różnorodnych uzależnień. Uzależnienie od hazardu może doprowadzić do śmierci samobójczej. Korzystając z pomocy OAZY można skutecznie wyeliminować ten problem. Profesjonaliści są w stanie zdiagnozować czy konkretna osoba naprawdę cierpi na uzależnienie od Internetu. Centrum Uzależnień OAZA pomaga zniwelować lęk i zażegnać frustrację. Szeroka wiedza specjalistów stwarza szansę na poradzenie sobie z najgroźniejszymi problemami. Leczenie narkomanii pozwala wrócić do wcześniejszego funkcjonowania. Po terapii osoby takie znów zaczynają dbać o swoje zdrowie. Leczenie narkomanii jest naprawdę niezbędne, bowiem zlekceważenie problemu tego rodzaju grozi niesamowitą destrukcją.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapia dda Gliwice »

  W życiu zdarza się, że borykamy się z różnymi z problemami, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. W większości sytuacji pomoc psychoterapeuty jest nam potrzebna, nie zawsze zdajemy sobie z tego sprawę. Obecnie świat stawia przed nami mnóstwo trudności, przy których nieprosto jest nam się podnieść. Miejscem działalności naszego gabinetu są Gliwice. Pomagamy wielu ludziom, staramy się by wszystko w jak najszybszym czasie wróciło do normy. Psychoterapia jest skuteczna pod warunkiem, że osoba jest zainteresowana i preferuje tego. Rozmowa i łatwe gesty mogą zdziałać de facto wiele. Dlatego także do skorzystania z usług naszego gabinetu zachęcamy tylko i wyłącznie chłopcy i dziewczęta zainteresowane, które pragną dostać fachową poradę aby poradzić sobie z własnymi trudnościami. Świadczymy profesjonalne usługi - zapraszamy po z dobrym skutkiem pomoc!

  Data dodania: 23 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia i psycholog w Częstochowie »

  Psychoterapia to nie tylko leczenie emocjonalnych trudności i/lub zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, to również droga rozwoju osobistego i poszerzania świadomości, która może prowadzić do wprowadzania korzystnych zmian i postrzegania swojej sytuacji z zupełnie innej perspektywy. W Częstochowie polecamy ośrodek psychoterapii Gestalt i poznawczo-behawioralnej, Centrum Mandala, który w profesjonalny sposób pracuje z osobami powyżej 15 roku życia. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 04 2019 · szczegóły wpisu »