Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'transport':

Sortuj po:

 • Transport Wrocław »

  Firma Mirotrans prowadzi we Wrocławiu i na obszarze całego kraju działalność transportową. Do tego celu używamy niezwykle pakownych meblowozów. Wykonujemy za ich pomocą kompleksowe przeprowadzki mieszkań i biur. Jesteśmy dostępni drogą telefoniczną lub przy pomocy maila. gorąco zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Przedstawiamy ofertę firmy Mirotrans z Wrocławia na usługi transportowe. Mają Państwo możliwość wynajęcia auta dostawczego z kierowcą. W razie czego zapewniamy także ekipę ludzi do załadunku i rozładunku. Obszarem naszej działalności obejmujemy cały kraj oraz wybrane kraje Unii Europejskiej. Posiadamy OC przewoźnika.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogłoszenia »

  W jaki sposób dojść do niesłychanie wielkiej społeczności osób w niesłychanie krótkim periodzie czasu? Możesz sięgnąć po naszą stronicę internetową, jaka jest serwisem gdzie wolno dodać gratisowe ogłoszenie. Natrafisz na niej ogłoszenia z takiej sfery przykładowo: transport. Rozumie się samo przez się, iż kategorii jest przeważająco więcej przez co wybitnie łatwo skierujesz własne ogłoszenie do którejś z przystępnych. Wstąp na stronicę, dołącz ogłoszenie i dotrzyj z nim do wielu prawdopodobnych nabywców.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Warszawa »

  Migiem jest jednostką, jaka totalnie zdaje se sprawę z tego, iż czas przeprowadzki zdoła wyrazić się pewnym z najmocniej trudnych dla wszelkiego człowieka. Uporczywy mętlik, przez cały czas jest dylemat z wynalezieniem czegoś co jest w danym momencie wybitnie potrzebne. W związku z tym dokładamy wszelakich starań, ażebyście Państwo na przestrzeni przeprowadzek wykonywanych przez nas mieli zgoła odmienne doznania.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Warszawa »

  Dużo lat gromadzenia praktyki. Przez cały czas w specjalizacji transportowej aktualnie od 2007 roku. Opinie wybitnie wielu zadowolonych Kontrahentów firmowych, a także indywidualnych. Niezwykle elegancka i doświadczona obsługa. Są to sprawy, jakie dostarczają Państwu gwarancję nie jedynie na wybitnie rzetelną kooperację z nami, lecz co jest właściwie sporo bardziej istotne, zezwoli to Państwu przejść przez dojmujący czas przeprowadzki gładko.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Powierzchnia magazynowa Warszawa »

  Przedsiębiorstwo Tirsped gwarantuje wysokiej jakości obsługę celną, wynajem magazynów Warszawa i spedycję miedzynarodową. W asortyment usług wchodzi spedycja lotnicza, morska, spedycja samochodowa i przewóz kolejowy. Nie tylko wynajmowane są powierzchnie magazynowe, zapewnia się też konfekcjonowanie, wzbogaca się artykuły o instrukcje obsługi. Magazyny w Warszawie bazują na najnowszych systemach komputerowych. Konsumenci chwalą logistykę zakładu. Dzięki Tirsped oferowane jest odraczanie należności celno-podatkowych na czas składowania towaru, a w składzie celnym organizowane jest metkowanie. Przekazy celne regulowane są przez poszczególne normy prawne, Tirsped troszczy się, by były one drobiazgowo wypełniane. Na witrynie internetowej Tirsped prezentuje swoich partnerów i opisuje usługi konsultacyjne.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Wrocław »

  Sidor Transport pragnie przedstawić Państwu swoją ofertę dotyczącą transportu i przeprowadzek. Wykonujemy poniższe usługi od ponad piętnastu lat, dzięki czemu poprzez nabyte doświadczenie świadczymy je w najwyższym Europejskim standardzie. Z nami fachowo przewieziesz każdy rodzaj towaru w każde miejsce Europy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szybki, sprawny, niedrogi transport mebli w Poznaniu »

  Drabant Transport Bagażowy Poznań to marka rewelacyjnie znana osobom zamieszkującym w Poznaniu. Na witrynie online możemy zobaczyć określone auta. Udostępniany jest furgon do mniejszych przeprowadzek i nie tylko. Ekipa kierowców trudni się zarówno transportem mebli, jak i montażem części mebli w całość. Odwiedź witrynę internetową, aby wpisać informacje do formularza. Na stronie zademonstrowano stawki obowiązujące na obszarze miasta, a także poza jego rejonem. Zatrudnieni w Drabant Usługi Transportowe Poznań zachowując ostrożność noszą meble po schodach, zatem nie ulegają one uszczerbkom. Sklepom dystrybuującym meble również pomocny jest transport bagażowy Poznań Drabant Przeprowadzki to rewelacyjny partner dla spółek tego typu. Zerknij na stronę online, żeby zobaczyć fotografie aut. Kontaktując się z doradcą można zapoznać się z tym jakie terminy są do dyspozycji, a także zdobyć znacznie więcej interesujących informacji. Propozycja uznanej firmy Drabant Taksówka Bagażowa Poznań niewątpliwie należy do atrakcyjnych.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób niepełnosprawnych, usługi transportowe Poznań »

  Dziedzina działalności przedsiębiorstwa A. S. Politowicz to głównie branża przewozowa. Zorganizowane grupy to dla A. S. Politowicz Przewóz Osób Poznań codzienne zadanie – jest liderem, polecającym krótko- lub długoterminowy wynajem busów. Poznań, sąsiednie miejscowości oraz większe miasta w kraju – na życzenie pasażera, komfortowe pojazdy z taboru firmowego wyruszą w dane rejony. Domenę aspolitowicz. pl można wyszukać w Gogle również na frazy „pomoc drogowa Poznań”. W sytuacji, kiedy wymagane byłoby prędkie odholowanie wadliwego samochodu, kadra A. S. Politowicz oferuje się do usług. Poza tym firmy, które planują przysposobić teren do rozpoczęcia budowy, mogą wpisać w wyszukiwarkę słowa „wykopy Poznań” bądź „rozbiórki Poznań”, aby odnaleźć wszechstronną ofertę na stronie aspolitowicz. pl. Dzwoniąc pod nr telefonu 601 161 546, można zamówić transport materiałów sypkich bądź utwardzanie terenu. Do wglądu tabor aut, dostosowanych do transportu klientów niepełnosprawnych oraz możliwość odbycia wirtualnego spaceru po flocie.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy do Holandii »

  Busy do Holandii zostały uznane za jeden z najekonomiczniejszych środków transportu. Dlaczego? Nie są aż tak drogie podczas gdy samoloty, wyruszają nieomalże dzień w dzień, przepych jest ze stuprocentową pewnością większy niż w przypadku podróży samochodem. Samolot ma możliwość i jest szybszy, niemniej jednak również znacznie droższy - często z obowiązkiem przesiadki. Ze stuprocentową pewnością konsument wybiera formę transportu odpowiednią do jego preferencji, natomiast ze stuprocentową pewnością nie wolno powiedzieć - że wybór ten nie będzie ograniczony kosztami - niekoniecznie pieniężnymi.  

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewozy do Holandii »

  Spośród mnóstwa ofert przedsiębiorstw przewozowych wybraliśmy jedną, o której chcielibyśmy napisać wiele słów propozycja ta reklamuje się hasłem : "Przewozy do Holandii", firma ta w swojej bogatej ofercie posiada takie usługi podczas gdy : przewóz osób, a dodatkowo przewóz / dostarczanie korespondencji. Zarówno w wypadku osób i korespondencji  kierowca odbiera osobę / korespondencję z danego adresu, podanego przez klienta i dostarcza osobę / przesyłkę na wskazany adres przez daną osobę bądź nadawcę przesyłki. Jest to bardzo komfortowy sposób wysyłania korespondencji, gdyż mamy zapewnienie, że na drugi dzień trafia ona do adresata, jest to również bardzo wygodna podroż dla nabywcy, ponieważ jest przewożony "z miejsca na miejsce".  

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja zachodniopomorskie »

  Interesuje Cię transport krajowy lub międzynarodowy? Nie martw się należąca do nas firma zapewni tobie usługi na bardzo wysokim poziomie. Zatem spedycja zachodniopomorskie to usługa specjalnie dla Ciebie. Odwiedź nasz portal, a na jego kartach znajdzie opis proponowanych usług, a również obrazki pojazdów. Serdecznie juz teraz wszystkich Państwa zapraszamy na naszą nową stronę internetową gdzie znajdziesz duzo cennych informacji o nas jak i swiadczonych przez nas uslugach. Zaufało nam już wielu klientów. Ty równierz możesz być wśród nich, jeśli tylko chcesz. Nie zwlekaj i nie marnuj cennego czasu.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Busy Holandia »

  Jest kilka możliwości przedostania się za zachodnią granicę, jednym z nich ma możliwość być samolot, pociąg czy również bus. Kilka ludzi wybiera się do krajów stylu Holandia, Belgia czy Niemcy do pracy z racji iż posiadają tam zagwarantowane większe stawki niż w przypadku pracy w Polsce. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na busy Holandia, dzięki którym posiadają sposobność taniego dostania się do kraju byłego Beneluxu. Posiadamy pewność dojazdu na czas oraz dodatkowo ewentualną drogę powrotną gdybyśmy się mieli udać wyłącznie na kilka dni. Nie zwlekaj i nie marnuj cennego czasu. Zapraszamy!

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spedycja Polska-Włochy »

  Render to jedna z najdłużej funkcjonujących jak również najbardziej solidnych firm oferujących usługi z dziedziny spedycji i transportu na terenie całego państwa oraz Europy. Od wielu lat pomyślnie świadczy usługi związane z transportem, głównie między Włochami i Polską. Specjalizuje się także w usługach takich jak przewóz ładunków niebezpiecznych. Główną osią działalności przedsiębiorstwa jest oferowanie usług transportowych na terytorium Włoch i Polski. Tę część oferty definiuje się jako transport drobnicowy. Transport ten opiera się na dwóch regułach. Pierwsza to ściśle ustalone, niezmiennie takie same trasy. Druga z kolei to dbałość o systematyczność. Towar w kraju jest pobierany każdego dnia, z kolei dostawy do Włoch odbywają się dwa razy w tygodniu. Taki system zaakceptowany jak również sprawdzony przez firmę daje gwarancję terminowości oraz poczucie bezpieczeństwa kontrahentom. Poręczamy, iż nie ma dla nas zlecenia niemożliwego do sfinalizowania. Wierzymy, iż możemy sprostać każdemu zadaniu. Zachęcamy do współpracy w szczególności te firmy, które zainteresowane są transportem materiałów niebezpiecznych a także systematycznymi usługami, związanymi z transportem oraz spedycją, świadczonymi na linii Polska-Włochy.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób »

  Nasza spółka świadczy usługi transportowe. Oferujemy transport ludzi prywatnych i dodatkowo grup zorganizowanych autokarami alboż busami na wycieczki, przyjęcia, imprezy, obozy, mecze. Posiadamy również pojazdy do przewozu sanitarnego. Oferujemy: transport ludzi na tryb, do sanatorium, na przeszczepy, do szpitali, , a oprócz tego transport krwi jak również narządów do transplantacji. W biznesie transportowej działamy od czasu 1998 roku. W tym okresie czasu udało nam się pozyskać niezbędne praktykę w tej dziedzinie. Posiadamy certyfikaty jak również licencje, świadczące o tym, że mamy uprawnienia do transportu krajowego, a oprócz tego międzynarodowego. Nasza kadra to wykwalifikowani a także doświadczeni kierowcy z wieloletnim stażem pracy. Naszym nabywcom zapewniamy bezpieczeństwoi dodatkowo komfort. Do naszych pojazdów należą Mercedes Tourismo, Mercedes Sprinter, czy zabytkowy Mercedes W – 108. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 20 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny wywóz śmieci rumia »

  E-worek to idealna propozycja dla wszystkich tych osób, które interesuje profesjonalny wywóz śmieci a oprócz tego gruzu w niezwykle dobrej cenie. Sanipor sp. z o. o. to rzetelna i godna polecenia firma, która działa na rynku od ponad 80 lat. Możemy pochwalić się wieloma uradowanymi klientami, którzy zawsze zachwalają nasze usługi a oprócz tego polecają je swoim znajomym. Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia oraz uprawnienia na wywóz gruzu i również innych odpadków. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia nas pełen znajomość rzeczy, terminowość i niezwykle atrakcyjne ceny. Współcześnie za pomocą specjalnego formularza online, mogą Państwo bez potrzeby wychodzenia z domu zamówić kompleksowy wywóz śmieci. Dzięki nam zaoszczędzą Państwo sporo czasu, pieniędzy i również nerwów. Działamy na obszarze całego woj pomorskiego oraz pobliskich okolic.

  Data dodania: 24 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Gdańsk »

  O ile interesuje Państwa transport krajowy w przystępnej cenie, lecz niestety nie macie możliwości znaleźć żadnej dobrej firmy przywozowej, to jak najszybciej zapoznajcie się z ofertą TKU, która zapewnia pełne usługi transportowe od a do z. Zapewniamy lecz również błyskawiczny, lecz również bardzo bezpieczny przewóz, dlatego też każdy przewożony przez nas ładunek posiada wysokiej jakości ubezpieczenie OC. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdową, która spełnia nie tylko europejskie wymagania techniczne, lecz też wszelkie wymagania ekologiczne Euro5. Nasza oferta usługowa skierowana jest lecz i dla klientów z miejscowości Gdańsk a oprócz tego Gdynia, lecz dla osób z całego kraju. Spośród innych firm z naszej branży wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta, rzetelność, terminowość a oprócz tego pełen kompetencja.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tani pogrzeb mazowieckie »

  Dom Pogrzebowy Godar usytuowany w Rząśniku a także proponuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Śmierć bliskiej osoby zawsze jest trudnym a także smutnym wydarzeniem, pożądane byłoby z tej przyczyny skorzystać z usług doświadczonej firmy, która para się wszystkimi niezbędnymi formalnościami a oprócz tego w pełen zrozumienia sposób podejdzie do każdego zlecenia. Godar zorganizuje pogrzeby nie tylko w Rząśniku, ale także w wielu innych miejscach województwa mazowieckiego. Dodatkowo proponuje całodobowy transport zmarłych z kraju a także zza jego granic. Po wielokroć organizacja pogrzebu wiąże się z wieloma wydatkami, aczkolwiek Dom Pogrzebowy Godar dba o jak najbardziej przystępny cennik swoich usług. Jest to możliwe szczególnie dzięki na fachowość a także dobrą znajomość branży. Wczucie jest podstawową zasadą, która powinna być przestrzegana podczas usług pogrzebowych.

  Data dodania: 19 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Tarnobrzeg »

  Simon-Trans to firma spedycyjno-transportowa. Nasze usługi kierujemy zarówno na obszarze Polski, jak oraz w Unii Europejskiej a oprócz tego w Szwajcarii. Działając od 2010 roku zdobyliśmy rozległe doświadczenie a oprócz tego uzyskaliśmy wysoką pozycję między konkurencji. Nasze usługi to gwarancja bezpieczeństwa a także niezawodności. Zatrudniamy kierowców z wieloletnią praktyką, dzięki czemu realizowane przez nas usługi odbywają się z zachowaniem najwyższych standardów. Paramy się przewozem towarów do 24 odcień. Ładunki, które transportujemy to ładunki drobnicowe, całopojazdowe, i również ładunki niebezpieczne (ADR). Oferujemy wysokiej klasy utensylia, nowoczesne rozwiązania i również profesjonalną obsługę. Do klienta podchodzimy indywidualnie i każde zlecenie traktujemy priorytetowo. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną ofertą firmy.

  Data dodania: 29 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Sprowadzenie zwłok »

  Jeżeli szukacie pomocy w toku załatwiania wszystkich formalności związanych ze śmiercią Waszych bliskich, to nasze przedsiębiorstwo jest do Waszych usług. Naszą specjalizacją jest sprowadzenie zwłok do Polski, z innych krajów, gdzie nastąpiła śmierć. Transport ciała z zagranicy odbywa się nowoczesnymi autami, które wyposażone są naturalnie w część chłodniczą. Wszystkie czynności wykonujemy z należytym szacunkiem do Waszych zmarłych bliskich. Powinno się zawierzyć naszej firmie, która już od wielu lat istnieje na rynku i również udziela swojego wsparcia wszystkim osobom, których dotknęła śmierć bliskich. Transport zmarłych przez Apokalipsę odbywa się zgodnie z zachowaniem przepisów obowiązujących w całej Europie. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem, które jest do Waszej dyspozycji przez całą dobę.

  Data dodania: 19 11 2017 · szczegóły wpisu »