Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wycieczki':

Sortuj po:

 • Jedź z nami do Kapsztadu »

  Wody wokół Kapsztadu to królestwo żarłacza białego, najbardziej niebezpiecznego rekina. Rekiny polują na tysiące fok żyjących na okolicznych wyspach. Odważni mogą spotkać się, oko w oko z rekinami w nurkowaniu w klatce. Od samego powstania w latach 1990, nurkowanie w klatce z rekinami (Shark Cage Diving) wywołuje wiele kontrowersji. W mediach powraca debata czy zbliżanie się do rekinów i inne działania związane z nurkowaniem w klatce w jakikolwiek sposób przyczyniły się do wzrostu liczby ataków na ludzi? Jak by na to nie patrzeć, ich naturalne zachowanie i środowisko zostały naruszone. Załoga łodzi do oglądania rekinów używa zmiażdżonych sardynek i wnętrzności ryb do stworzenia tłustej, aromatycznej plamy na powierzchni wody przyciągającej żarłacze białe z daleka. Następnie, duże głowy tuńczyka są dołączone do lin ciągniętych na powierzchni wody by zwabić rekiny jeszcze bliżej, aż do samej łodzi z klatką do nurkowania. Wielu działaczy ochrony środowiska uważa że jest to pogwałceniem praw natury. Jakby na to nie patrzeć, kiedy jedziemy na safari do Parku Krugera, nie zakładamy kawałków mięsa na samochodach terenowych żeby zwabić lwy. Automatycznie nasuwa się pytanie, czy nurkowanie w klatce może być dozwolone? Moja odpowiedź brzmi z całą pewnością tak. Wycieczki z rekinami i zanurzenia w klatce są źródłem całego bogactwa cennych danych badawczych i edukacyjnych. Poprzez zmianę opinii ludzi, dzięki lepszemu zrozumieniu tych drapieżników, mają one znacznie większą szansę na przetrwanie.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy trekkingowe »

  Jeżeli kochasz zagraniczne wycieczki, a zwiedzanie dalekich państw to Twoja pasja to nasza gama wypoczynkowa jest dla Ciebie. Konsorcjum Polskich Biur Podróży zapewnia oryginalne wakacje zagraniczne do tego typu krajów jak Chiny, Izrael, Kuba bądź Goa. Zapewniamy fachową obsługę, kompleksowe ubezpieczenie oraz mnogość ciekawych atrakcji. Zakup egzotyczną podróż zagraniczną z Konsorcjum, a zapamiętasz ja już zawsze. Całkowitą propozycję poznasz na naszej witrynie www. Zapraszamy!

  Data dodania: 10 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obozy w Tatrach »

  Firma Kogis to organizator wycieczek wypoczynkowych - organizujemy m. in. zielone szkoły, wycieczki szkolne, obozy i kolonie tematyczne, a także wyjazdy rodzinne. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży szkolnej, którzy pragnął przeżyć pamiętne ferie lub wakacje. Nasza kadra pedagogiczna posiada niezbędne uprawnienia, jakie umożliwiają opiekę nad uczestnikami wyjazdów, dbamy by regularnie powiększali swoją wiedzę. Podróże z Kogis wyróżniają się różnorodnością zajęć, zaś ciekawy program zajęć zapewnia przeżycie niepowtarzalnych przygód a także brak monotonni. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niezbednik turystyczny »

  Dostępny w jednej wersji językowej wykaz stron. Osoby planujące wakacje odnajdą tutaj wszelkie potrzebne dane. W tym ogromnym spisie stron poświęconym podróżowaniu, każdy odnajdzie interesującą go treść. Można dowiedzieć się jakimi metodami przewozu najszybciej uda się dotrzeć na miejsce, jakie zastaniemy tam atrakcje turystyczne, gdzie są tanie pokoje noclegowe oraz jaka będzie aura w zakątku, do którego zmierzamy. W środkowej części katalogu widoczny jest podział zamieszczonych tutaj witryn na kategorie oraz podkategorię, który na pewno ułatwi znalezienie pożytecznych dla czytelnika danych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wyprawy psimi zaprzęgami »

  Psy Husky to jedna z najbardziej lubianych w Polsce ras psów, ponieważ są piękne, towarzyskie i pełne energii. Jednak mając w planach zakup takiego psa, trzeba zwrócić uwagę na to, że niezbędne jest zapewnienie mu dużej ilości ruchu, co czasem bywa trudne. My możemy Państwu udzielić fachowego wsparcia! Od dawna zajmujemy się psami Husky, organizujemy wyprawy psimi zaprzęgami, kuligi, zajęcia dogoterapii czy wycieczki szkolne. Oferujemy również specjalnie opracowane treningi dla zwierząt, dzięki którym będą mogły utrzymać dobre zdrowie i wykorzystać posiadane zasoby energii.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia turystyczne | REXIO.PL »

  Wybierasz się na wakacje, szukasz dobrego ubezpieczenia turystycznego ? Najszybciej i najprościej sprawdzisz oferty polis ubezpieczeniowych na kalkulatorze ubezpieczeń online rexio. pl. Serwis zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych specjalizujących się w ochronie w czasie podróży, wakacji, pracy fizycznej za granicą oraz ubezpieczeniach kosztów rezygnacji z podróży czy lotu. Nie trać czasu, wejdź na rexio. pl i kup polisę online.

  Data dodania: 01 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wycieczki - organizacja »

  Stadnina Victor to miejsce, które zaprasza czereda, młodzież oraz dorosłych na naukę jazdy konnej pod okiem doświadczonych trenerów. Spokojne konie, miła atmosfera a także fachowo przystosowana do jazdy stadnina to początek do niezwykłej przygody a także spełnienia swoich marzeń z dzieciństwa. Stanina Victor organizuje obozy jeździeckie dla każdej grupy zaawansowania, treningi sportowe i indywidualne i również jazdy w terenie. Dla najmłodszych czereda organizujemy oprowadzanie na kucyku. To świetna propozycja na spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Ośrodek zdobył certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego, co daje nam gwarancję bezpiecznego szkolenia, jazdy na przygotowanych koniach i również opieki doświadczonego trenera. Mamy również sposobność zdobycia Odznak Jeździeckich. Zapoznaj się ze szczegółową propozycją stadniny.

  Data dodania: 16 04 2017 · szczegóły wpisu »