Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'zarządzanie':

Sortuj po:

 • Wynajem samochodów Poznań »

  W znacznej liczbie funkcjonujących na rynku sektorów, samochody spełniają ogromną rolę. Kontakt z klientem lub też sprzedawanie towarów, dzięki samochodom, odbywają się skuteczniej oraz szybciej. Jednak w wielu przypadkach, zakupienie samochodów bądź też całej floty samochodów dla firmy, może wiązać się z bardzo dużymi wydatkami. Co wtedy? ProMobil Fleet - wynajem samochodów Poznań, to firma, która prezentuje kompleksowe rozwiązania, przy udziale których nie będzie potrzeby inwestować dużych pieniędzy na zakup samochodów. Klienci wybierający najem długoterminowy samochodów w tej poznańskiej firmie, dostaną bowiem znakomicie przyszykowane samochody, za pomocą których mobilność będzie na najwyższym poziomie. ProMobil Fleet oferując wynajem długoterminowy samochodów czyni, że koszta serwisowania samochodów są po stronie klienta zminimalizowane. Oprócz wynajmu krótko jak też długoterminowego, ProMobil Fleet z Poznania udostępnia też Car Fleet Management, czyli zarządzanie flotą samochodową. W obszarze tej oferty, fachowcy z ProMobil Fleet zarządzają samochodami będącymi własnością kontrahenta, lub też wynajętymi z przedsiębiorstwa z Poznania. W Car Fleet Management przedstawiana jest wysokiej klasy obsługa serwisowa samochodów czy też likwidowanie każdego typu uszkodzeń komunikacyjnych.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania do wynajęcia w Poznaniu »

  Nasza firma Mieszkania Poznań Wilda serdecznie zachęca wszystkich do skorzystania z pełnej panoramy ofert w kwestii nieruchomości. Jeżeli chodzi o mieszkania- Poznań centrum to doskonała lokalizacja, gdzie nasza firma oferuje znakomitej jakości nieruchomości. Gorąco zachęcamy każdego do skorzystania z usług naszych wykwalifikowanych profesjonalistów, takich jak między innymi księgowi, zarządcy nieruchomościami i administratorzy, którzy zadbają o to, by spełnić wymagania szanownych klientów w kwestii bezpieczeństwa, starań o czystość, zmniejszania nakładów na utrzymanie nieruchomości i nie tylko. Polecana przez nas firma proponuje też prowadzenie spraw wspólnot mieszkaniowych. Długoletnie doświadczenie niniejszej firmy pozwala na zapewnienie zadowolenia konsumentów, co także zaliczane jest do nadrzędnych zamierzeń firmy. Gorąco zapraszamy każdego do poznania naszej strony online, jak również do poznania naszej szerokiej palety usług. Dzięki działalności polecanej przez nas firmy, jeśli chodzi o zarządzanie nieruchomościami Poznań to miasto naprawdę godne polecenia!

  Data dodania: 13 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo flotowe »

  Flota firmowa jest ważnym elementem istnienia wielu przedsiębiorstw, szczególnie tych zajmujących się transportem, działających w branży komunikacyjnej czy budowlanych. Kupując pojazdy budujące flotę, należy uwzględnić fakt, że kupno pojazdów, a także wykorzystywanie to jeden z największych kosztów wynikających z prowadzenia działalności. Nasza oferta pozwala maksymalnie te koszty ograniczyć poprzez przebudowę planu wydatków na takie elementy jak ubezpieczenia, rozbudowę floty, a także paliwo. Dla każdego, komu zależy na oszczędnościach oraz innowacyjnych rozwiązaniach, takich jak monitoring GPS, serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lokalizacja pojazdów »

  Innowacyjność wachlarza eksperckich realizacji Flotainter. pl bazuje na implementacji zaawansowanych technologii, typu lokalizacja GPS oraz uproszczenie procedur w zakresie skuteczne czy sprawne zarządzanie flotą samochodową dostępną w jakichkolwiek nawiązujących z nami współpracę firmach. Ciągle kolekcjonujemy odbierane parametry, sukcesywnie zestawiając dla branżowych zleceniodawców pełnowymiarowe zestawienia. Dzięki panoramie Flotainter. pl Monitoring Pojazdów, zapewniamy satelitarne przetwarzanie dokładnych informacji, takich jak długość i lokalizacja drogi lub terminy przejazdu. Optymalizujemy użycie floty samochodów jak i wszechstronny monitoring pojazdów, lub też zapobiegamy nagłym kryzysom w Waszych przedsiębiorstwach, gwarantując Wam ponadprzeciętnie niskie ceny. Teraźniejszy pełnozakresowy zarys cen fachowych projektów dostępny będzie po skierowaniu się na wskazaną witrynę w Internecie. Flotainter Satelitarne Monitoring Floty Samochodowej, serdecznie nakłaniamy niejednego prognozowanego kooperanta do zadzierzgnięcia współpracy, gwarantując w zamian ogromne profity.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wspólnoty mieszkaniowe Poznań »

  Oferta AdmiSelekt to rozpięta paleta usług. W oparciu o bezzwrotną premię z Banku Gospodarstwa Krajowego zapewniane są termomodernizacje. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt charakteryzuje się elastycznością i wieloaspektowo remontuje budynki. Kontrahenci mogą wskazywać biura prawne przez które życzyliby sobie być obsługiwani. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt przygotował Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta, żeby mieszkańcy natychmiastowo mogli sprawdzać swoje wpłaty i skontaktować się aby zdobyć inne potrzebne informacje. Informacje dostarczane są całodobowo. Zarządca Nieruchomości Poznań AdmiSelekt gwarantuje dyspozycyjnych pracowników, z którymi można spotykać się w różnych porach dnia. Zainteresowani detalami mogą zobaczyć referencje na witrynie. Na witrynie pokazano także budynki podlegające zarządcy. Możemy spojrzeć też na dokumentację dotyczącą uprawnień, zaprezentowano określone numery licencji. Usługi AdmiSelekt do świetna propozycja dla wspólnot, którym zależy na wydajnym zarządzaniu.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa »

  Wspaniałe szkolenia sprzedażowe, atrakcyjne szkolenia miękkie – to tylko nieznaczny wycinek propozycji firmy szkoleniowej Certes. Kontrahenci cenią szkolenia za doskonałą jakość merytoryczną i praktyczne treningi. Każdy uznaje za ważny swój rozwój osobisty, powinien zapoznać się z tymi propozycjami. Atrakcyjne szkolenia sprzedażowe w dużej mierze wpływają na udoskonalenie wyników sprzedaży. Firma szkoleniowa uczy jak wykorzystywać kryzysy. Opłaca się zgłaszać się na uczące wydajnego zarządzania szkolenia managerskie. Konkretne szkolenia managerskie zostały zaprezentowane na witrynie. Charakterystyka tego rodzaju daje okazję na zaznajomienie się z tematyką i nie tylko. Warto uczęszczać na szkolenia dla pracowników, bowiem można dużo sobie uzmysłowić z nich korzystając. Umiejętności zawodowe są naprawdę bardzo istotne. Posiadają one wpływ na nasze zarobki. Zapewniając szkolenia dla pracowników Certes troszczy się o naszą efektywność w miejscu pracy. Firma szkoleniowa robi treningi w postaci wystąpień publicznych, uczy także efektywnej organizacji czasu pracy.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  W ofercie cenionej spółki – Instytut Projektów Personalnych Dotacje Unijne Poznań są solidne szkolenia: zarządzanie zespołem, a także szkolenia techniki sprzedaży. Firma oferuje szkolenia zawierające najróżniejsze wątki powiązane z zarządzaniem przedsiębiorstwem. Programy wszelkich kursów mogą być zmieniane zależnie od wymagań odbiorców. Uznana spółka – IPP posiada kompetentną kadrę zawodowców, którzy znamionują się kolosalną inwencją twórczą. Spółka z chęcią podejmie się najtrudniejszych wyzwań. Specjaliści spółki wraz z odbiorcą poszukają najdoskonalszych rozstrzygnięć. Na stronie internetowej trzeba odnaleźć bliższe wiadomości.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Intranet Logito »

  Wdrożenia typu: elektroniczny system obiegu dokumentów Logito (w tym także obieg faktur kosztowych Logito, zarządzanie umowami, plan urlopów) pozwalają na efektywną komunikację zasobami i dokumentami w przedsiębiorstwie i zwiększenie zysku z pracy. Tego typu rozwiązania możliwe są z pomocą aplikacji Firma 2. 0, którego opracowywaniem zajmują się pracownicy firmy Logito. Na stronie firma20. pl zostały udostępnione szczegóły o poszczególnych modułach dostępnych w ramach tego systemu, wśród których można wyróżnić: CRM, Intranet 2. 0, rezerwacja zasobów i wiele innych przydatnych rozwiązań wspierających funkcjonowanie firm.

  Data dodania: 18 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja public relations »

  Binaria Communications to agencja public relations i komunikacji marketingowej ze stolicy. Oferuje usługi przede wszystkim w takich płaszczyznach, jak: Komunikacja wewnętrzna Komunikacja korporacyjna Relacje z mediami. Te trzy obszary są szalenie ważkie w każdej firmie, która pragnie być nowoczesna i otwarta na wyzwania. Czy jest to firma mała zatrudniająca kilka współpracowników, czy średniej wielkości, czy też duża ogólnoświatowa instytucja, w której pracuje kilkaset, a często nawet kilka tysięcy pracowników. Każda spółka musi albowiem komunikować się zarówno ze własnymi współpracownikami, partnerami, jak i kontrahentami. Nieobecność komunikacji często może prowadzić do paraliżu działania instytucji, oraz nienajlepszych ocen współpracowników, i złego odbierania na zewnątrz, a to w błyskawiczny sposób może przełożyć się na zyski biznesowe. Podobnie media, w tym media społecznościowe, odgrywają gigantyczną funkcję w obecnych czasach, zatem sprawne relacje z mediami są ważkim komponentem komunikacji spółki z otoczeniem. Agencja public relations Binaria Communications gwarantuje dobre i sprawne działania, a w głównej mierze cechuje się znaczną kreatywnością i skutecznością w działaniach z tych trzech obszarów. Długoletnie doświadczenie wynikające z innych doświadczeń prowadzących ją menedżerów nabyte w pozostałych firmach przy projektach komunikacyjnych jest gwarancją dobrze przeprowadzonej komunikacji we wszystkich płaszczyznach spółki.

  Data dodania: 09 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie miękkie »

  Szkolenia dla firm oraz dobre zarządzanie zmianą zajmują bardzo dużo czasu w przedsiębiorstwie, która chce się utrzymać wśród coraz większej konkurencji. Dobra autoprezentacja to atuty dzisiejszych pracowników. Kierownik dba zatem o development centre już nawet przy rekrutacji stosując assessment centre. Nasza firma stworzona z myślą o rozwoju razem z przedsiębiorstwami korzystającymi z naszych usług. Ofertę projektujemy razem z Państwem. Dlaczego oferta TCC jest dla Was wyjątkowa? Wraz z klientami dążymy do odkrycia gdzie w Twojej organizacji znajdują się działy, których poprawa przyniesie najlepsze wyniki wykorzystując m. in. coaching. Pragniemy aby w perspektywie kilku najbliższych lat stać się jednym z najważniejszych przedsiębiorstw w Polsce które najbardziej wpływają na ewolucje przedsiębiorstw.

  Data dodania: 16 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie planowanie produkcji »

  To u nas można liczyć na szkolenia sprzedaż na naprawdę wysokim poziomie. Dbamy o to by wszystkie szkolenia sprzedażowe, jak również szkolenia zarządzanie produkcją oraz wiele innych były niezmiennie prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców. Po więcej informacji na temat oferty zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 28 06 2017 · szczegóły wpisu »